OT

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

OT

Postprzez tomekkoz » czwartek 19 lutego 2015, 21:51

Leszko, ale po co ty to cytujesz? Przecież wszystko to jest zgodne z tym co piszę.

Kajto napisał(a):
szerszon napisał(a):Z paragrafu 36 wynika że obwiednia jest jednokierunkowa ?
Jest tam gdzieś napisane o jednym kierunku ? Zacytuj i wskaż.

Uważasz, że obwiednia rond jest dwukierunkowa?
Co do par. 36 to chyba umiesz czytać ze zrozumieniem? A może nie?
W końcu z zadaniem gimnazjalnym ci nie poszło....
Tomekkoz odpowiedział poprawnie, przynajmniej wiem z kim można prowadzić dyskusję na poziomie.

Przecież, to nie było trudne.
Ale niektórzy nawet prostego zadania z gimnazjum nie są w stanie rozwiązać, a chcą dyskutować o zawiłościach PORD. Zabawne.
KIERUNEK JAZDY - pojęcie zbyt trudne i niezrozumiałe dla niektórych....
Naukę PoRD należy zacząć od przyswojenia podstawowych pojęć.
tomekkoz
 
Posty: 768
Dołączył(a): czwartek 23 października 2014, 21:43
Lokalizacja: Zabrze

Re: Skrzyżowania o ruchu okrężnym-jak jeździć

Postprzez szerszon » piątek 20 lutego 2015, 01:05

tomekkoz napisał(a):
Przecież, to nie było trudne.
Ale niektórzy nawet prostego zadania z gimnazjum nie są w stanie rozwiązać, a chcą dyskutować o zawiłościach PORD. Zabawne.

Przede wszystkim nieprecyzyjne ponieważ w miesiącu nie ma samych pełnych tygodni.
Dlatego zadanie dla gimbazy :D
Chociaż tego też nie zrozumiałeś jak przepisywałeś.
A teraz gościu nie troluj tylko napisz coś w temacie z sensem..o ile masz w końcu cos do napisania.
LeszkoII napisał(a):Bardzo chciałbyś wyjść z twarzą? 8) To przestań prostować ronda. Wtedy nie będzie trzeba przypominać Ci różnicy pomiędzy zawracaniem a n-krotną zmianą kierunku jazdy w lewo o x stopni.
Po tej ilości oszałamiających teorii pana egzaminatora i instruktora w jednym (wash&go) to trochę ciężko :D
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Skrzyżowania o ruchu okrężnym-jak jeździć

Postprzez tomekkoz » piątek 20 lutego 2015, 07:32

LeszkoII napisał(a):Bardzo chciałbyś wyjść z twarzą? 8) To przestań prostować ronda. Wtedy nie będzie trzeba przypominać Ci różnicy pomiędzy zawracaniem a n-krotną zmianą kierunku jazdy w lewo o x stopni.
Nigdy nie prostowałem ronda i nic o żadnym prostowaniu nie pisałem, skąd ci to pryszło do głowy?

szerszon napisał(a):
tomekkoz napisał(a):Przecież, to nie było trudne.
Ale niektórzy nawet prostego zadania z gimnazjum nie są w stanie rozwiązać, a chcą dyskutować o zawiłościach PORD. Zabawne.

Przede wszystkim nieprecyzyjne ponieważ w miesiącu nie ma samych pełnych tygodni.
Dlatego zadanie dla gimbazy :D
Chociaż tego też nie zrozumiałeś jak przepisywałeś.
A teraz gościu nie troluj tylko napisz coś w temacie z sensem..o ile masz w końcu cos do napisania.

Zadanie jest w pełni poprawne i precyzyjne. Ja na nie odpowiedziałem.
Jak ty chcesz dyskutować o rondach, skoro na tak proste pytanie nie umiesz odpowiedzieć?
KIERUNEK JAZDY - pojęcie zbyt trudne i niezrozumiałe dla niektórych....
Naukę PoRD należy zacząć od przyswojenia podstawowych pojęć.
tomekkoz
 
Posty: 768
Dołączył(a): czwartek 23 października 2014, 21:43
Lokalizacja: Zabrze

Re: Skrzyżowania o ruchu okrężnym-jak jeździć

Postprzez szerszon » piątek 20 lutego 2015, 08:26

tomekkoz napisał(a):
LeszkoII napisał(a):Bardzo chciałbyś wyjść z twarzą? 8) To przestań prostować ronda. Wtedy nie będzie trzeba przypominać Ci różnicy pomiędzy zawracaniem a n-krotną zmianą kierunku jazdy w lewo o x stopni.
Nigdy nie prostowałem ronda i nic o żadnym prostowaniu nie pisałem, skąd ci to pryszło do głowy?

Oczywiście że prostujesz pisząc o jednokierunkowej na obwiedni i zjeździe ze skrzyzowania jako o skręcie w prawo.
=============================================
Jak ty chcesz dyskutować o rondach, skoro na tak proste pytanie nie umiesz odpowiedzieć?
Weź sobie trolu na paluszkach pododawaj i będziesz szczęśliwy...
500+520+....
2500+2600+... i będziesz oszołomiony swoją inteligencją, a tu nie trolluj ..zostałeś zgloszony do urlopu za OT.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Skrzyżowania o ruchu okrężnym-jak jeździć

Postprzez tomekkoz » piątek 20 lutego 2015, 09:44

szerszon napisał(a):
Jak ty chcesz dyskutować o rondach, skoro na tak proste pytanie nie umiesz odpowiedzieć?
Weź sobie trolu na paluszkach pododawaj i będziesz szczęśliwy...
500+520+....
2500+2600+... i będziesz oszołomiony swoją inteligencją, a tu nie trolluj ..zostałeś zgloszony do urlopu za OT.

Jak zwykle coś napisałeś i nic z tego niw wynika. Sądzę, że nie potrafisz rozwiązać prostego zadania i udzielić odpowiedzi. Podobnie nie potrafisz zrozumieć zapisów w PoRD.
Ciebie natomiast zgłaszam, za obrażanie mnie i nazywanie trolem.
KIERUNEK JAZDY - pojęcie zbyt trudne i niezrozumiałe dla niektórych....
Naukę PoRD należy zacząć od przyswojenia podstawowych pojęć.
tomekkoz
 
Posty: 768
Dołączył(a): czwartek 23 października 2014, 21:43
Lokalizacja: Zabrze


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości