OT

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

OT

Postprzez kg1956 » piątek 08 maja 2015, 21:01

Tekst jest napisany z kosmiczną ilością błędów gramatycznych, składniowych. To bardzo umniejsza jego wartość merytoryczną.
kg1956
 
Posty: 2237
Dołączył(a): wtorek 23 marca 2010, 10:18
Lokalizacja: Poznań

Re: Skrzyżowania o ruchu okrężnym-jak jeździć

Postprzez szymon1977 » piątek 08 maja 2015, 21:12

A najlepsze, ze wystarczy przeczytac pierwsze zdanie aby miec pewnosc, ze pozostala czescia tekstu nie ma sensu zawracac sobie glowy. Wobec czego jak nie wobec PoRD chce srodowisko rozstrzygac sytuacje drogowe? Nie wiem i nie interesuje mnie to. Ja pozostane przy PoRD.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Skrzyżowania o ruchu okrężnym-jak jeździć

Postprzez szerszon » piątek 08 maja 2015, 21:25

kg1956 napisał(a):Tekst jest napisany z kosmiczną ilością błędów gramatycznych, składniowych. To bardzo umniejsza jego wartość merytoryczną.
Tekst jest napisany językiem używanym w przepisach. Czy cytaty przedstawione przeze mnie stanowią jakiś problem ? Nie możesz ich zrozumieć ?
Poza tym jeśli szymon pisze z ogromną ilością błędów i gramatycznych i składniowych oraz ortograficznych zmienia to sens jego wypowiedzi ? Nie. Jeśliby napisał bez błędów to i tak są bez sensu. :lol:
szymon1977 napisał(a):A najlepsze, ze wystarczy przeczytac pierwsze zdanie aby miec pewnosc, ze pozostala czescia tekstu nie ma sensu zawracac sobie glowy. Wobec czego jak nie wobec PoRD chce srodowisko rozstrzygac sytuacje drogowe? Nie wiem i nie interesuje mnie to. Ja pozostane przy PoRD.
Jak widać pozostałeś przy pierwszym zdaniu i już się spociłeś. W dalszej części, gdzie pokazałem cytatami jest odniesienie do PoRD, ale ty nie zawracasz sobie głowy..po co ? :lol:
Przy PoRD to może siedzisz, ale stosowanie pozostawia wiele do życzenia.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości