kosz

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

kosz

Postprzez szymon1977 » poniedziałek 29 czerwca 2015, 00:06

A po co to wklejasz gdy scooby na urlopie? Wroci to z nim podyskutujesz.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Skrzyżowania o ruchu okrężnym-jak jeździć

Postprzez szerszon » poniedziałek 29 czerwca 2015, 00:20

Jak to po co ? Przecież to kretynizm równy twojemu "własnemu kierunkowi jazdy na skrzyżowaniu bo widać"
Nie masz co robić ? Poszukaj odpowiedzi na moje pytania, a nie udajesz ,że ich nie ma.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Skrzyżowania o ruchu okrężnym-jak jeździć

Postprzez szymon1977 » poniedziałek 29 czerwca 2015, 00:57

Czyli uprawiadz trolling. Ok.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Skrzyżowania o ruchu okrężnym-jak jeździć

Postprzez szerszon » poniedziałek 29 czerwca 2015, 07:05

Po pierwsze- nie od dziś wiadomo,że szanowny user na jednym koncie nie poprzestał.
Po drugie- urlop na swoje konto załatwiał sobie sam.
Po trzecie- znowu uciekasz od głównego chwilowo nurtu dyskusji stając sie adwokatem w nie swojej sprawie.
Po czwarte- masz już odpowiedzi na moje pytania i potrafisz udowodnić ,że nie mam racji , czy tylko potrafisz napisać
Jak najbardziej - po raz kolejny wykazales, ze Twoje wizje pokrycia w PoRD nie maja
:wink:

Czyli uprawiadz trolling. Ok.
Nawet tego nie zrozumiałeś. Polecam z dystansem spojrzeć na swoje ostatnie posty. :wink:
Po piąte- zdjęcie i zawarta pod nim światłą teza jak nic pasują do twego "własnego kierunku jazdy na skrzyżowaniu bo widać"
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości