Kilka słów do moderatorki (Gestapo) ella

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Kilka słów do moderatorki (Gestapo) ella

Postprzez Kubaa89 » piątek 10 lipca 2015, 01:03

Droga (Gestapo) Ella. Banuj sobie kogo chcesz. Możesz mnie zbanować do 2099 mam to w dupie. Mi nie zależy. Widać przyjmujesz sobie chyba pieniążki od innych na których polecenie banujesz innych. To tylko świadczy o Twoim prymitywiźmie i zacofaniu umysłowym, niczym innym. Mi nie zależy na tym forum gdzie każdy uważa się za lepszego od innego i obraża innych. To takie forum dla dzieci z podstawówki. Nie martw się, ja tu sobie wejdę z innego internetu i innego kompa kiedy tylko będę chciał. Nara wieśniaro. Zrób loda temu @oskbelfer, a nie słuchasz tylko jego poleceń. Zrób coś dla niego więcej należy Ci się.
Kubaa89
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 10 lipca 2015, 00:37

Re: Kilka słów do moderatorki (Gestapo) ella

Postprzez Makabra » piątek 10 lipca 2015, 08:50

To zdupcaj z tego forum na inne :wink:
Avatar użytkownika
Makabra
 
Posty: 2168
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2009, 23:00

Re: Kilka słów do moderatorki (Gestapo) ella

Postprzez gagatek » piątek 10 lipca 2015, 09:35

Avatar użytkownika
gagatek
 
Posty: 264
Dołączył(a): środa 14 lipca 2010, 12:02

Re: Kilka słów do moderatorki (Gestapo) ella

Postprzez Kubaa89 » piątek 10 lipca 2015, 10:46

Lizuski, gadajcie co chcecie. Moderator, który banuje na rozkaz innego użytkownika to gó*** nie moderator. I tyle w temacie. Gagatek tą maścią wysmaruj tyłeczek elli.
Kubaa89
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek 10 lipca 2015, 00:37

Re: Kilka słów do moderatorki (Gestapo) ella

Postprzez gagatek » piątek 10 lipca 2015, 11:37

OK tak zrobię
Avatar użytkownika
gagatek
 
Posty: 264
Dołączył(a): środa 14 lipca 2010, 12:02

Re: Kilka słów do moderatorki (Gestapo) ella

Postprzez szerszon » piątek 10 lipca 2015, 16:14

Kubaa89 napisał(a):Lizuski, gadajcie co chcecie. Moderator, który banuje na rozkaz innego użytkownika to gó*** nie moderator. I tyle w temacie. Gagatek tą maścią wysmaruj tyłeczek elli.
No popatrz... pozbyłbym sie kilku userów a jakoś mnie też ella olewa pomimo namietnych, płomiennych próśb, obietnic...nic nie działa...jak rzyć ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Kilka słów do moderatorki (Gestapo) ella

Postprzez oskbelfer » piątek 10 lipca 2015, 18:46

Kubaa89 napisał(a):Zrób loda temu @oskbelfer,


Jeśli idzie o lody to lubię tradycyjne, o smaku malinowym, chociaż ostatnio posmakowały mi lodziki w macdonalds.

Faktycznie trzeba być palantem, żeby napisać na forum 3 posty i dostać bana :lol:
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Kilka słów do moderatorki (Gestapo) ella

Postprzez szerszon » sobota 11 lipca 2015, 00:12

Sprawa wygląda tak....te barszcze i inne przy....y to jest jedna moja "ulubiona" userka :lol: z ilorazem inteligencji budzącym spore zastrzeżenia.Te "gówniane" i alkoholowe posty jasno wskazują na konkretną osobę. :lol:
Tomki bilechy i reszta klonów to jakiś ponury typ siedzący na nędznej rencinie w popegeerowskiej wsi i klepiący w kółko na wszystkich możliwych frontach. Jedyna rozrywka ...
No i nasz "rodzynek" specjalista od słowników( nie dotyczy ortograficznego), wykłądni i unikania odpowiedzi
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Kilka słów do moderatorki (Gestapo) ella

Postprzez jasper1 » sobota 11 lipca 2015, 11:14

Do tego "barszcze" maja swoją bardziej dorosłą wersję: zawiszaki, kubsony itd., która tę gimbazową raz krytykuje, a raz broni.

Jest jeszcze jeden.
Od paru lat te same pytania pod różnymi nickami. Specjalizuje się w pytaniach "dlaczego". Dlaczego sprzęgło ciężko chodzi, dlaczego nie można jeździć na luzie, jak wujek jeździ i kierowcy z pekaesu, dlaczego nie ma D-1 na drodze z pierwszeństwem i jak ja mam jeździć jak nie ma oraz jak poznać ile to jest metrów (zwykle 20 :wink: )... Ostatnio jako marcin188 i monika46, kiedyś tadzio22..., marcin70.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości