Pogadajcie sobie na priv

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Pogadajcie sobie na priv

Postprzez szymon1977 » niedziela 04 października 2015, 00:00

mp0011 napisał(a):Czyli na tym skrzyżowaniu ja mam pierwszeństwo przed tym z naprzeciwka przy skręcaniu w lewo.
Nie. On takze dojezdza do skrzyzowanie, takze drogą, takze oznakowaną jak droga podporzadkowana.
.....
szerszon napisał(a):Tradycyjnie poproszę o przepis potwierdzający ,że A-7 postawione na wylocie z obiektu przydrożnego, drogi gruntowej , wewnętrznej nagle czyni z tego"czegoś" drogę podporządkowaną tworzącą skrzyżowanie.
Zapoznaj sie instruktorzyno z trescia "170" bo wymagasz od drogi podporzadkowanej wiecej niz wymaga Ustawodawca.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez szerszon » niedziela 04 października 2015, 00:14

Zapoznaj sie instruktorzyno z trescia "170" bo wymagasz od drogi podporzadkowanej wiecej niz wymaga Ustawodawca.
Zapoznałem się i nie ma tam nic napisane o miejscu które wygląda jak droga podporządkowana, bo jest oznaczona A-7..zapoznaj się zwykły kierowco z przepisami bo to co wypisujesz to obciach.
Wyjazd z obiektu oznaczony jak droga podporządkowana też ci tworzy skrzyżowanie ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez szymon1977 » niedziela 04 października 2015, 00:19

A o czym jest? Zacytuj i napisz, czy droga z linku to spelnia.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez szerszon » niedziela 04 października 2015, 00:22

I co z tego ? Ta sama zasada. Masz coś innego niż droga twarda publiczna to nie masz skrzyżowania. A że przylega do skrzyżowania ? I co z tego ?
Całe twoje rozumienie PoRD polega na jednym..."przecież widać"
I nie piszę o drodze z linku , tylko kwestionuję twoje...
2. Dojezdzasz do skrzyzowania droga oznakowana jako droga podporzadkowana pomimo, ze nie jest to publiczna droga twarda.
..co jest kompletną pomyłką.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez szymon1977 » niedziela 04 października 2015, 00:28

Zjedz jajko na twardo i udowodnij, ze sie myle bo na razie powtarzasz w kolko, ze ja sie myle choc to Twoja wizja sie z trescia PoRD rozmija.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez szerszon » niedziela 04 października 2015, 00:50

Przecież ci udowodniłem..polecam poprzednie posty.
Paragraf 5.6, definicję skrzyżowania, paragraf 1..natomiast ty nie przedstawiłeś ZNOWU żadnego przepisu..bo miejsce wygląda jak droga podporządkowana.
Zadałem ci pytanie..czy wyjazd z obiektu przydrożnego oznaczony A-7 też wygląda jak droga podporządkowana i tworzy skrzyżowanie ?
Odpowiedziałeś ?
Oczywiście,że nie..ponieważ prawidłowa odpowiedź po raz kolejny obnażyłaby,że się po raz kolejny mylisz. Tak samo jak nie możesz się doliczyć ilu pojazdom ustępujesz w związku z Art 25.1..udowodniłem ci,że tam też się pomyliłeś ? I naprawdę bez jajek na twardo..
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez szymon1977 » niedziela 04 października 2015, 10:32

szerszon napisał(a):Przecież ci udowodniłem...
Tak, ze swoimi wizjami rozmijasz sie z PoRD.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez szerszon » niedziela 04 października 2015, 14:18

szymon1977 napisał(a):Tak, ze swoimi wizjami rozmijasz sie z PoRD.
Nie ma moich wizji. Podałem konkretne przepisy. A ty co ? Bo widać....i po co nabijasz tylko posty ?
Jeśli się rozmijam to wykaż. Nie dasz rady, bo jednak się nie rozmijam i nie wypisuję tego,że jak cos wygląda jak jest akurat tym jak wygląda.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez szymon1977 » niedziela 04 października 2015, 17:52

szerszon napisał(a):Podałem konkretne przepisy. A ty co ?
A czego sie spodziewasz skoro to co piszesz rozmija sie z podanymi przepisami? Znow Ustawodawca napisal co innego niz chcial nam przekazac?
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez szerszon » niedziela 04 października 2015, 22:11

Spodziewam się od ciebie przepisów, które pozwalają np drodze gruntowej za pomocą A-7 aspirować do tworzenia skrzyzowania.
Potrafisz ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez szymon1977 » poniedziałek 05 października 2015, 07:50

A skad pomysl, ze droga podporzadkowana musi "tworzyc skrzyzowanie"? W znanych mi fragmentach PoRD takiego warunku nie ma, zacytuj miszczu jak nieznany mi fragment.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez szerszon » poniedziałek 05 października 2015, 16:54

A skad pomysl, ze droga podporzadkowana musi "tworzyc skrzyzowanie"?
Bo nie stawia się D-1 przed wyjazdami z obiektów, drogami gruntowymi lub wewnętrznymi :lol:
Czyli jak jest droga podporządkowana to jest i z pierwszeństwem. poza tym polecam ci wnikliwie przeanalizować paragraf 1...oj dodajesz kolorytu... :lol: :lol: :lol:
zacytuj miszczu jak nieznany mi fragment.

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... nhnUInQzFw
Nie tylko nieznany fragment...całość polecam :wink:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez szymon1977 » poniedziałek 05 października 2015, 18:20

To akurat znam. Wiec do rzeczy:

Jest skrzyzowanie chociaz nie "tworzy" go interesujaca nas droga. Jest i ta droga oznakowana jak droga podporzadkowana chociaz nie jest to droga twarda. Czego wiecej chcesz skoro PoRD nic wiecej nie chce?
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez szerszon » poniedziałek 05 października 2015, 22:30

To akurat znam.

Obrazek
Jest skrzyzowanie chociaz nie "tworzy" go interesujaca nas droga.
No nie tworzy. Jestem pod wrażeniem.
Jest i ta droga oznakowana jak droga podporzadkowana chociaz nie jest to droga twarda.
Jest oznakowana zgodnie z paragrafem 5.6 który zezwala na postawienie A-7 w miejscach, gdzie ustąpienie pierwszeństwa wynika z przepisów ustawy. czyli np z Art 17.A nie jako droga podporządkowana.
Czego wiecej chcesz skoro PoRD nic wiecej nie chce?
Akurat chce tylko ty masz problem aby to dostrzec. Masz skrzyżowanie w kształcie T, gdzie "nóżka" jest drogą podporządkowaną. Z przeciwnej strony masz swoją drogę co wygląda jak droga podporządkowana choć nią nie jest a postawili A-7. I jadąc tą właściwą podporządkowaną skręcasz w lewo. Jesteś pojazdem " w ruchu",a z tej co wygląda jak wygląda WŁĄCZA SIĘ do ruchu pojazd mający zamiar skręcić w prawo.
Kto ma pierwszeństwo ? :wink:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Komentujemy odcinki programu "Jedź Bezpiecznie"

Postprzez szymon1977 » poniedziałek 05 października 2015, 22:53

szerszon napisał(a):...masz swoją drogę co wygląda jak droga podporządkowana choć nią nie jest...
A dlaczego niby mialaby nie byc skoro spelnia wszystkie warunki bycia? Wiec na razie jest a Ty szukaj cytatu zeby byc przestala.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Następna strona

Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości