OT

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

OT

Postprzez ewkaaa » poniedziałek 30 marca 2015, 14:58

Hej :)
powiedzcie mi jak to jest w tym WORD Opole bo sie denerwuje a mam egzamin niedługo . Wywołują cie i co ? Wiem tylko ze wychodzi się tymi szklanymi drzwiami . Są tam ponumerowane stanowiska i egzaminator juz czeka ?? Cholera boje się ze sie ze pomyle stanowiska czy cos .. opiszcie po kolei proszę !! :) :hmm:
ewkaaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 30 marca 2015, 14:53

Re: WORD Opole - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez testuje » poniedziałek 30 marca 2015, 16:25

Pewnie tak jak wszędzie, czyli wychodzi egzaminator i wywołuje imię i nazwisko, wstajesz, idziesz z nim do samochodu. Pokazujesz dowód, tłumaczy Ci, pyta czy znasz zasady egzaminu, każe się przygotować i jazda.
testuje
 
Posty: 121
Dołączył(a): sobota 15 listopada 2014, 20:18

Re: WORD Opole - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez gogi40 » wtorek 07 kwietnia 2015, 18:29

Wyczytuja imie i nazwisko i nr stanowiska.Idziesz albo przez szklane drzwi i przez furtke prosto do budynku-garazu i tam czekasz na egzaminatora a nie On na Ciebie.Na budynku sa duze numery stanowisk.3 na gorze,2 na dole tam w garazu robisz luk,swiatla i poziomy plynow.Gorka na zewnatrz a potem wio na miasto czego wszystkim oraz sobie szczerze zycze.
gogi40
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 25 marca 2015, 19:54

Re: WORD Opole - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez bloodygt » środa 14 października 2015, 11:52

witam
Mam takie nie typowe pytanie...
Na Egzaminie na Kat.C+E w Opolu,parkowanie prostopadłe odbywa się,tak? Obrazek czy w druga strone?Z lewej strony,jezeli chodzi o pozycje poczatkowa??
bloodygt
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek 13 października 2015, 17:29

Re: WORD Opole - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Radhezz » środa 14 października 2015, 11:55

bloodygt napisał(a):witam
Mam takie nie typowe pytanie...
Na Egzaminie na Kat.C+E w Opolu,parkowanie prostopadłe odbywa się,tak? Obrazek czy w druga strone?Z lewej strony,jezeli chodzi o pozycje poczatkowa??


Odwrotnie niż na rysunku. Obejrzysz się przez lewe ramię i będziesz widział stanowisko do parkowania.
[A][B][BE][C][CE][D][DE]
Pojazdy uprzywilejowane ABCD
Jeśli nie przeklinasz w trakcie prowadzenia samochodu, to znaczy, że prawdopodobnie należysz do tej grupy kierowców, na których my wszyscy przeklinamy.
Avatar użytkownika
Radhezz
 
Posty: 756
Dołączył(a): poniedziałek 05 marca 2012, 15:30
Lokalizacja: Opole


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości