Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez STARYSZOFER » sobota 08 kwietnia 2017, 14:57

szerszon napisał(a):Oczywiście przede wszystkim to ja ciebie zgłaszam. Moderator tylko ocenia, czy zgodnie z normami.

Tobie wybaczam, bo wiem kim jesteś i naprawdę w duchu mocno mi ciebie szkoda, ale moderator mógłby się wykazać trochę większą wyobraźnią. Kasowanie filmów propujących bezpieczeństwo na drodze i prawidłowe zachowania - jest mocno szkodliwe i negatywnie wpływa na sytuację na drogach. A na skrzyżowaniach o ruchu okrężnym w Posce jest naprawdę źle. Dlatego będę wstawiał te filmy do skutku.
Avatar użytkownika
STARYSZOFER
 
Posty: 424
Dołączył(a): piątek 08 lipca 2016, 19:52

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » sobota 08 kwietnia 2017, 15:02

Mam głęboko w poważaniu twoje "wybaczanie". Ja natomiast wiem, że ty nie masz pojęcia o PoRD tylko krzykliwie i po chamsku protestujesz, gdy ci kasują bzdety.
Nie docierają do takich ludzi jak ty argumenty. Bazujecie na "bo widać". Nie masz pojęcia o podstawowych zasadach prawa, logiki i do tego problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Moderator i tak jest cierpliwy, ponieważ mi się parę razy dostało za zdecydowanie mniejszej wagi " wykroczenia".
Dlatego będę wstawiał te filmy do skutku.
Próbuj. :wink:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez STARYSZOFER » sobota 08 kwietnia 2017, 15:04

szerszon napisał(a):Mam głęboko w poważaniu twoje "wybaczanie". Ja natomiast wiem, że ty nie masz pojęcia o PoRD tylko krzykliwie i po chamsku protestujesz, gdy ci kasują bzdety.
Nie docierają do takich ludzi jak ty argumenty. Bazujecie na "bo widać". Nie masz pojęcia o podstawowych zasadach prawa, logiki i do tego problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Moderator i tak jest cierpliwy, ponieważ mi się parę razy dostało za zdecydowanie mniejszej wagi " wykroczenia".

Powinieneś się cieszyć, że ludzie wybaczają ci twoje zachowanie wynikające z twojej nieszczęśliwej przypadłości.

Poza tym ładnie siebie podsumowałeś, czasami (bardzo rzadko) jednak umiesz zabłysnąć. :spoko:
Avatar użytkownika
STARYSZOFER
 
Posty: 424
Dołączył(a): piątek 08 lipca 2016, 19:52

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez STARYSZOFER » sobota 08 kwietnia 2017, 15:27

A poza tym, propagowanie bezpieczeństwa na drogach powinno być nagradzane, a nie piętnowane.
Avatar użytkownika
STARYSZOFER
 
Posty: 424
Dołączył(a): piątek 08 lipca 2016, 19:52

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » sobota 08 kwietnia 2017, 16:14

Cieszę się,że edytujesz posty i poprawiasz błędy. :spoko: Teraz czas na przepisy...popraw się.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez STARYSZOFER » sobota 08 kwietnia 2017, 16:37

szerszon napisał(a):Cieszę się,że edytujesz posty i poprawiasz błędy. :spoko: Teraz czas na przepisy...popraw się.

Poprawiłem od razu, zanim jeszcze napisałeś swojego szczurzego posta. Ale wybaczam ci, wiem że przez to jesteś bardzo nieszczęśliwy.
Avatar użytkownika
STARYSZOFER
 
Posty: 424
Dołączył(a): piątek 08 lipca 2016, 19:52

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » sobota 08 kwietnia 2017, 16:48

Od razu,że zdążyłem wrzucić do wątku ortograficznego ? :wink:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości