Egzamin - czy jest sens dalej próbować?

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Egzamin - czy jest sens dalej próbować?

Postprzez Blacksmith » sobota 27 maja 2017, 01:40

szerszon napisał(a):I nie zapominaj mnie zacytować :lol: :lol: :lol:

Mówisz i masz...
Z Portalu L-Instruktor
Szerszon... na temat Blacksmitha:
szerszon napisał(a): Przykro mi,że tak ciebie boli, gdy masz pokazywane, że jesteś tylko rozhisteryzowaną pierdołą drogową.

szerszon napisał(a):Do chama trzeba w jego języku.

szerszon napisał(a):Takim faktycznie nie podaję ręki, najwyżej nogę.

szerszon napisał(a):Mam alergię na głupotę, a jaśniepan poszedł powyciskać pryszcze i zmienić pampersa

szerszon napisał(a):Nie, po prostu ty jesteś pierdołą drogową, upośledzonym motorycznie osobnikiem. 1,5 godziny łuku i robią z zamknietymi oczami.
szerszon napisał(a):Ale to trzeba być normalnym, a nie ofiarą losu.I jestem tego pewny.Babcie ponad 60 letnie dają radę, a ty nie....dobra, nie pastwię się nad ułomnymi. Nie wypada.

Nie dotrzymał słowa.. pastwił się dalej...
szerszon napisał(a):Bo co może napisać mądrego rozhisteryzowana pierdoła drogowa w pampersie?

Blacksmith napisał(a):Bo coś nie wierzę, że dopuścili do egzaminu upośledzonego umysłowo...
szerszon napisał(a):...E tam... daleko szukać ?
Blacksmith napisał(a):Ale coś robię...
szerszon napisał(a):...W gacie przed łukiem. Miej szacunek do innych i chociaż pampersa załóż.


P.S- To tylko kropla w Oceanie twórczości szerszona z portalu L-Instruktor. Wiele wiele jego komentarzy zostało skasowanych przez moderację, więc nie mogę już przytoczyć najlepszych "kwiatków".
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Egzamin - czy jest sens dalej próbować?

Postprzez szerszon » sobota 27 maja 2017, 07:26

:spoko: A teraz swoje.Jak wiesz, mam nadzieję, z czegoś to wynika ?
Napisz o złodziejach, chamach, mafii itd...
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości