kosz

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

kosz

Postprzez STARYSZOFER » wtorek 03 października 2017, 19:42

Henq napisał(a):
STARYSZOFER napisał(a):
Henq napisał(a):Gdzie to wyczytałeś, że pojazdy mają obowiązek jazdy zgodnie z C-12?

HAHAHAHAHA, :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Żadnego więcej komentarza nie trzeba. Henq sam obnaża swoją głupotę. :lol:
Ej misiu.....


To lepsze niż Monty Python. :lol: :lol: :lol: :lol: Aż mnie brzuch ze śmiechu rozbolał....

Henq: "Gdzie to wyczytałeś, że pojazdy mają obowiązek jazdy zgodnie z C-12?"
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Avatar użytkownika
STARYSZOFER
 
Posty: 424
Dołączył(a): piątek 08 lipca 2016, 19:52

Re: Ronda

Postprzez Henq » wtorek 03 października 2017, 19:52

STARYSZOFER napisał(a):Henq: "Gdzie to wyczytałeś, że pojazdy mają obowiązek jazdy zgodnie z C-12?"
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

A tutaj jeden pisze:
szoferemeryt napisał(a):pojazdy mają obowiązek jazdy zgodnie z D-12
zapewne chodziło mu o C-12 bo przecież to omawiamy :thumb2: prawda że głupota :spoko:

To jak mają zjechać skoro mają obowiązek jechać jak pokazuje C-12 - normalnie sam się uśmiałem :lol: :thumb2:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Ronda

Postprzez szoferemeryt » wtorek 03 października 2017, 21:05

Henq napisał(a):
STARYSZOFER napisał(a):Henq: "Gdzie to wyczytałeś, że pojazdy mają obowiązek jazdy zgodnie z C-12?"
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

A tutaj jeden pisze:
szoferemeryt napisał(a):pojazdy mają obowiązek jazdy zgodnie z C-12(poprawione z D-12)
zapewne chodziło mu o C-12 bo przecież to omawiamy :thumb2: prawda że głupota :spoko:

To jak mają zjechać skoro mają obowiązek jechać jak pokazuje C-12 - normalnie sam się uśmiałem :lol: :thumb2:

Zjechać z ronda tak jak wjechałeś.
I nadal podtrzymuje to co napisałem o obowiązku jazdy zgodnej z C-12.
Jak byś czytał uważniej , to znajdziesz też to;
Jeśli na SoRO cały ruch odbywa się w jednym kierunku, to całkiem normalne że po wjechaniu na SoRO wszyscy jadą w tym samym kierunku (nakazanym przez C-12) aż do momentu podjęcia decyzji o zmianie kierunku jazdy, w prawo (pierwszy zjazd), lewo (trzeci zjazd) lub prosto (drugi zjazd) albo zawrócić (czwarty zjazd), oczywiście na rondzie o czterech wlotach.

Dla mnie C-12 wskazuje kierunek jazdy właśnie do momentu podjęcia decyzji o opuszczeniu ronda, a opuszczam rondo z prawym kierunkowskazem. Chyba że wyjazd jest jak na twoim rysunku, to wtedy bez kierunkowskazu, bo wtedy kierunkowskaz nic nikomu nie mówi. O tym też wcześniej pisałem.
szoferemeryt
 
Posty: 1155
Dołączył(a): piątek 11 kwietnia 2014, 16:03

Re: Ronda

Postprzez PraktykRuchu » środa 11 października 2017, 19:52

Kto i po co znowu założył ten temat? Żeby warszawiacy znów mogli "zabłysnąć"? Żenada!
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Ronda

Postprzez mp0011 » środa 11 października 2017, 19:56

PraktykRuchu napisał(a):Kto i po co znowu założył ten temat? Żeby warszawiacy znów mogli "zabłysnąć"? Żenada!


Pomimo że jestem autorem pierwszego posta, został on wyciągnięty z kontekstu innej dyskusji wbrew mojej woli przez administrację ;)
  • Zakręt - jazda łukiem, niezależnie od jego promienia, nie jest zmianą kierunku jazdy w rozumieniu UPRD, chyba że znaki stanowią inaczej.
  • Jazda Prosto - oznacza w rozumieniu UPRD jazdę bez zmiany kierunku jazdy, niekoniecznie w linii prostej.
mp0011
 
Posty: 2449
Dołączył(a): poniedziałek 23 marca 2015, 01:15

Re: Ronda

Postprzez PraktykRuchu » środa 11 października 2017, 20:16

Domyśliłem się. Inaczej bym nie pytał. Ale do końca nie chciało mi się wierzyć, że zrobił to ktoś z moderatorów. Szok. To by oznaczało, że na tym forum chodzi o ordynarny clickbait a nie poważną dyskusję. :hmm: Co, oczywiście, pasuje do układanki, w której jednym z elementów są niektórzy użytkownicy... :hmm:
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości