kosz

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

kosz

Postprzez Henq » piątek 03 listopada 2017, 18:20

benio101 napisał(a):
Henq napisał(a):To po co jest na takich skrzyżowaniach stawiany B-23?
OT, ignoratio elenchi, plurium interrogationum

Henq napisał(a):przecież wg ciebie to nie zawracanie tylko dwa skręty w lewo :eek2:
Bzdura

Henq napisał(a):Po rowerzyście zmieniającym pas przy wjeździe z chodnika na jezdnię i pieszych włączających się do ruchu w świetle art 17 widzę kolejną twoją genialną twórczość @benio101 ty skończ pisać swoje mądrości a zacznij się uczyć w końcu i nadrabiać swoje zacofanie :thumb2:
Bzdura i argumentum ad hominem. Ponadto, chodnik nie posiada pasów ruchu, gdyż te są częścią jezdni. Jezdnia z definicji jest przeznaczona do ruchu pojazdów, chodnik zaś nie.

Henq napisał(a):Ale ja dobrze wiem czym jest zamiar, i co się w Polsce sygnalizuje i od kiedy do kiedy ta sygnalizacja ma trwać w przeciwieństwie do ciebie i twojej radosnej twórczości (przykład powyżej :eek2: ). Niestety twój zamiar zdobycia K2 wg ciebie należy sygnalizować wiec w zgodzie z genialną wizją twoją i twojego guru w momencie jak ten zamiar zakwitł by ci w głowie to już masz go sygnalizować czyli sygnalizować nie widząc jeszcze góry na oczy, lata przygotowań do wyprawy a ty zamiar masz więc sygnalizujesz - po raz kolejny brawo wy :spoko: :lol: :lol: :lol:
Bzdura, fallacia accidentis, argumentum ad personam, ignoratio elenchi i argumentum a contrario.

Henq napisał(a):zamiar - to, co ktoś planuje zrobić więc geniuszu wbicie flagi i wejście na szczyt nie jest zamiarem, a manewrem opisanym w PoRD a zamiar skończył się w miejscu jak już zacząłeś wykonywać to co zamierzyłeś. Więc następnym razem jak będziesz już miał zamiar odsyłać kogoś do książek, to nie pisz o tym tylko zacznij od siebie a jak już nie raz wspominałem na pewno będzie mniej wypisywania głupot przez ciebie :thumb2:
Bzdura, argumentum ad hominem, ad personam, ignoratio elenchi i petitio principii.
Ale głupoty wypisujesz :wow: Istne ad nauseam, więc po prostu będę Cię ignorował na forum.

idiota cytujący łacinę nadal pozostanie idiotą, zdajesz sobie z tego sprawę prawda?
A teraz może to nie są twoje słowa perfidny kłamco?:
benio101 napisał(a):
Henq napisał(a):Ja czytam i nie wierzę :help:
Rowerzysta czerwona strzałka wjeżdża na jezdnię z C-13/C-16 oddzielonego kreską poziomą jak czerwona strzałka:
Obrazek
i wg ekspertów nie jest włączającym się do ruchu :wow: :wow: :wow: zapewne ma jeszcze pierwszeństwo bo jedzie po prawej stronie :wow:
ja wiem że nowelizacja wprowadziła dużo błędów, ale żeby tak wypaczyć u rowerzystów postrzeganie przepisów masakra :eek2:
A art. 24. PoRD jest znany? Rowerzysta zmienia pas ruchu, z DdR na prawy pas jezdni ogólnodostępnej.
głupota w czystej postaci :eek2:

to również nie ty:
benio101 napisał(a):Przykład: Dwóch pieszych włącza się do ruchu (wychodzą z trawnika na drogę):

Obrazek

Gdyby doszło do kolizji, np. w tym miejscu, pieszy wychodzący z pola kukurydzy byłby winny, gdyż wychodząc z trawnika na drogę włącza się do ruchu i musi ustąpić pierwszeństwa:

Obrazek
kolejna głupota :wow: może ty masz jakieś problemy z główką skoro nie pamiętasz co piszesz? ba wypierasz fakty :eek2:

więc jak widzisz mistrzuniu jesteś zwykłym kłamcą i manipulantem, każdy twój post jest albo nic nie wnoszącym do tematu gniotem, albo jest tak głupi i bezpodstawny w przepisach, że to aż wstyd. Dziecko posiadające kartę rowerową ma większą wiedzę od ciebie. To że będziesz mnie ignorował to akurat najmniej istotne i jakoś mnie nie obchodzi, nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem, a tylko zwykłym trollem forumowym :spoko:
Ale przestań ignorować PoRD i zacznij się w końcu uczyć, jak dorośniesz to będziesz miał jak złoto kiedy przesiądziesz się z rowerka na skuterek :spoko: :lol: :lol: :lol:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Lewoskręt i zawracanie- Sawickiego, Kraków

Postprzez benio101 » sobota 04 listopada 2017, 15:18

Mylenie chodnika z DDRiP oraz wyciąganie z konstektu pojedynczego postu, zmieniając sens wypowiedzi, plus dalsze ataki personalne, brawo. Moderacja mogłaby to zacząć usuwać.
benio101
 
Posty: 424
Dołączył(a): piątek 11 marca 2011, 22:50

Re: Lewoskręt i zawracanie- Sawickiego, Kraków

Postprzez Henq » sobota 04 listopada 2017, 22:26

benio101 napisał(a):Mylenie chodnika z DDRiP
widzę kolejny merytoryczny post z twojej strony :eek2:
U ciebie podstawowe definicje nadal leżą :help: a miałeś się uczyć :thumb2:
benio101 napisał(a): oraz wyciąganie z konstektu pojedynczego postu, zmieniając sens wypowiedzi,
nikt nic nie zmieniał oryginalne twoje bzdurki są dostępne na forum :thumb2:
benio101 napisał(a): plus dalsze ataki personalne, brawo. Moderacja mogłaby to zacząć usuwać.
Moderacja mogła by usunąć ciebie z forum, to jest forum o przepisach drogowych a nie o tym jak je łamać i się tym chwalić - pamiętny filmik na rowerku :thumb2:

-----
STARYSZOFER napisał(a):Sytuacja jest banalnie prosta.
Jak widać nie dla ciebie i twojego ucznia :eek2: ale czego się spodziewać po was skoro przepisów nie znacie :eek2:

STARYSZOFER napisał(a):W miejscu przecięcia kierunków ruchu pojazdów (zaznaczonym czerwonym kółkiem) stosujemy art. 25 PoRD.
:dumb:
art 5.1 masz się stosować do znaków a nie do art 25.1
https://www.google.pl/maps/@50.0844497, ... 312!8i6656
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Lewoskręt i zawracanie- Sawickiego, Kraków

Postprzez mp0011 » sobota 04 listopada 2017, 22:28

Henq napisał(a):
STARYSZOFER napisał(a):W miejscu przecięcia kierunków ruchu pojazdów (zaznaczonym czerwonym kółkiem) stosujemy art. 25 PoRD.
:dumb:
art 5.1 masz się stosować do znaków a nie do art 25.1
https://www.google.pl/maps/@50.0844497, ... 312!8i6656


Napisz proszę że miałeś na myśli działającą sygnalizację, a nie znak A-7...
  • Zakręt - jazda łukiem, niezależnie od jego promienia, nie jest zmianą kierunku jazdy w rozumieniu UPRD, chyba że znaki stanowią inaczej.
  • Jazda Prosto - oznacza w rozumieniu UPRD jazdę bez zmiany kierunku jazdy, niekoniecznie w linii prostej.
mp0011
 
Posty: 2449
Dołączył(a): poniedziałek 23 marca 2015, 01:15

Re: Lewoskręt i zawracanie- Sawickiego, Kraków

Postprzez Henq » sobota 04 listopada 2017, 22:49

mp0011 napisał(a):
Henq napisał(a):
STARYSZOFER napisał(a):W miejscu przecięcia kierunków ruchu pojazdów (zaznaczonym czerwonym kółkiem) stosujemy art. 25 PoRD.
:dumb:
art 5.1 masz się stosować do znaków a nie do art 25.1
https://www.google.pl/maps/@50.0844497, ... 312!8i6656


Napisz proszę że miałeś na myśli działającą sygnalizację, a nie znak A-7...
przy wyłączonej sygnalizacji
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Lewoskręt i zawracanie- Sawickiego, Kraków

Postprzez STARYSZOFER » niedziela 05 listopada 2017, 09:29

benio101 napisał(a):
Henq napisał(a):To po co jest na takich skrzyżowaniach stawiany B-23?
OT, ignoratio elenchi, plurium interrogationum

Henq napisał(a):przecież wg ciebie to nie zawracanie tylko dwa skręty w lewo :eek2:
Bzdura

Henq napisał(a):Po rowerzyście zmieniającym pas przy wjeździe z chodnika na jezdnię i pieszych włączających się do ruchu w świetle art 17 widzę kolejną twoją genialną twórczość @benio101 ty skończ pisać swoje mądrości a zacznij się uczyć w końcu i nadrabiać swoje zacofanie :thumb2:
Bzdura i argumentum ad hominem. Ponadto, chodnik nie posiada pasów ruchu, gdyż te są częścią jezdni. Jezdnia z definicji jest przeznaczona do ruchu pojazdów, chodnik zaś nie.

Henq napisał(a):Ale ja dobrze wiem czym jest zamiar, i co się w Polsce sygnalizuje i od kiedy do kiedy ta sygnalizacja ma trwać w przeciwieństwie do ciebie i twojej radosnej twórczości (przykład powyżej :eek2: ). Niestety twój zamiar zdobycia K2 wg ciebie należy sygnalizować wiec w zgodzie z genialną wizją twoją i twojego guru w momencie jak ten zamiar zakwitł by ci w głowie to już masz go sygnalizować czyli sygnalizować nie widząc jeszcze góry na oczy, lata przygotowań do wyprawy a ty zamiar masz więc sygnalizujesz - po raz kolejny brawo wy :spoko: :lol: :lol: :lol:
Bzdura, fallacia accidentis, argumentum ad personam, ignoratio elenchi i argumentum a contrario.

Henq napisał(a):zamiar - to, co ktoś planuje zrobić więc geniuszu wbicie flagi i wejście na szczyt nie jest zamiarem, a manewrem opisanym w PoRD a zamiar skończył się w miejscu jak już zacząłeś wykonywać to co zamierzyłeś. Więc następnym razem jak będziesz już miał zamiar odsyłać kogoś do książek, to nie pisz o tym tylko zacznij od siebie a jak już nie raz wspominałem na pewno będzie mniej wypisywania głupot przez ciebie :thumb2:
Bzdura, argumentum ad hominem, ad personam, ignoratio elenchi i petitio principii.
Ale głupoty wypisujesz :wow: Istne ad nauseam, więc po prostu będę Cię ignorował na forum.


Ależ go pięknie wypunktowałeś. Identycznie jak henq zachowuje się szerszon. Sofizmat goni sofizmat w jego wypowiedziach. Ale oni robią to celowo, żeby tylko zamaskować głupoty jakie wypisują.
Avatar użytkownika
STARYSZOFER
 
Posty: 424
Dołączył(a): piątek 08 lipca 2016, 19:52

Re: Lewoskręt i zawracanie- Sawickiego, Kraków

Postprzez szerszon » niedziela 05 listopada 2017, 20:15

STARYSZOFER napisał(a):
Identycznie jak henq zachowuje się szerszon. Sofizmat goni sofizmat w jego wypowiedziach. Ale oni robią to celowo, żeby tylko zamaskować głupoty jakie wypisują.
Dlaczego nie odnosisz się merytorycznie do pytań w postach ?
Napisałem,że masz własny PoRD, ponieważ w oryginalnym nie ma nic takiego napisanego co głosisz.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości