kosz

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

kosz

Postprzez szerszon » sobota 28 października 2017, 22:21

benio101 napisał(a):Droga jednokierunkowa ma jeden kierunek, jak sama nazwa wskazuje. Znaki ważniejsze od przepisów ogólnych, pamiętasz? Jeśli znak mówi, że mamy jeden kierunek, to mamy jeden.
Ale może mieć dwa pasy w tym samym kierunku, a przypominam,że według ciebie "kierunek to prawa strona"No to jaki mam kierunek na lewej stronie ?
Wybacz, ale piszesz alternatywny PoRD i niestety będę cisnął do bólu, aby wyeliminować takie odkrywcze tezy. Piszesz nieprawdę.
Obłuda pełną gębą. Znowu zmieniłeś moje słowa, wstydu nie masz?
Tylko cytuję. Jeszcze raz ?
Jak zmienisz pas ruchu z prawego jezdni ogólnodostępnej na lewy na tej samej jezdni, to nie zmieniasz kierunku ruchu, bo wciąż jedziesz prawą stroną drogi.
Jak zmienisz pas ruchu z prawego jezdni ogólnodostępnej na lewy tej samej jezdni, to zmieniasz kierunek ruchu, gdyż zjeżdżasz z prawej strony drogi na lewą.
W obu przypadkach zmieniam pas z prawego na lewy na tej samej jezdni. Według ciebie raz zmieniam pas ruchu a drugi bliżej nieokreślony kierunek :lol: :lol: , ponieważ boisz się nazwać po imieniu o czym piszesz.
Wymazałeś link ze słowem
W obu przypadkach było zdjecie jezdni z dwoma pasami ruchu.
Po co cytować jeszcze raz bzdury ???
Swoją drogą, za takie coś, któryś raz z rzędu, to powinni banować na forum, bo to jest jawne kłamstwo, gdzie usuwasz kluczową część cytatu, zmieniając istotnie jego sens. Lewa strona to lewa strona, a prawa to prawa.
Usunąłem tylko zdjęcia, które przedstawiały drogę.Jak lewa to lewa to jaki kierunek jazdy mam jadąc lewym pasem wyprzedzając pojazd na prawym ? Czy taki sam ? Tu się gubię, ponieważ ty, nowy guru forum napisałeś, że "kierunek to prawa strona"
bo po raz kolejny wykazałeś, że zamiast rozmawiać merytorycznie, łżesz, zmieniając czyjeś słowa w celu udowodnienia swoich bredni.
Usiłuję merytorycznie i dlatego się dopytuję. Ponieważ twoje wyjaśnienia nie są spójne dopytuję się dalej. :lol:
Wybacz,że złapałem ciebie na niekonsekwencji. Musi ci być głupio, że nie potrafisz obronić swojego stanowiska w logiczny sposób. Nie ty pierwszy się przejechałeś. :mrgreen:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości