czy każdy może być kierowca?

Wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci.

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

czy każdy może być kierowca?

Postprzez szymonix » sobota 28 lipca 2018, 17:47

Cyryl napisał(a):nie potrafi wykonać łuku przy jego szerokości dwukrotnie większej niż pojazd

Jakiś namiar na taki łuk?? Może szerszon podpowie..
w/g mnie pas ruchu na placu jako zadanie egzaminacyjne ma 3m a byle kurdupel na Lce ma 1,8m.. To gdzie to 2x??
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28

Re: czy każdy może być kierowca?

Postprzez szerszon » sobota 28 lipca 2018, 20:49

szymonix napisał(a):w/g mnie pas ruchu na placu jako zadanie egzaminacyjne ma 3m
w każdym miejscu na całej długości ? :wink:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: czy każdy może być kierowca?

Postprzez szymonix » niedziela 29 lipca 2018, 17:14

Ile ma na łuku w najszerszym miejscu?
Zgoda, że więcej, ale ciekawe czy przejazd po nim gdyby miał cały czas 3m byłby do ogarnięcia. Sprawdzałeś? Sądzę, że się da, nie mam czasu sprawdzać.
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28

Re: czy każdy może być kierowca?

Postprzez szerszon » niedziela 29 lipca 2018, 18:34

To po co się produkujesz, jak nie masz czasu ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: czy każdy może być kierowca?

Postprzez szymonix » poniedziałek 30 lipca 2018, 11:56

wierzę w ciebie.. masz duzo czasu (siedzisz na forach dzień i noc) to przetestuj.. pochwal się, przecież dla najlepszego instruktora w Wwie a moze i w kraju to żaden problem. :spoko:
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28

Re: czy każdy może być kierowca?

Postprzez Cyryl » poniedziałek 30 lipca 2018, 21:28

szymonix napisał(a):
Cyryl napisał(a):nie potrafi wykonać łuku przy jego szerokości dwukrotnie większej niż pojazd

Jakiś namiar na taki łuk?? Może szerszon podpowie..
w/g mnie pas ruchu na placu jako zadanie egzaminacyjne ma 3m a byle kurdupel na Lce ma 1,8m.. To gdzie to 2x??


Kia Rio, która jest obecnie pojazdem egzaminacyjnym we Wrocławiu to 1,7m szerokości, ale według mnie luzu jest dużo, moi kursanci (część dziewczyn) na kat. B+E wykonują na zakończenie kursu taki łuk Fordem S-Max + przyczepa i dają radę - co oczywiście nie daje gwarancji wykonania łuku o metr szerszego podczas egzaminu.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: czy każdy może być kierowca?

Postprzez szymonix » wtorek 31 lipca 2018, 10:32

Nie odpowiadasz na proste pytanie - gdzie twoje x2 ? Ale to jak widać norma na tym forum, czytajac twoje posty chociazby, pomijam chamstwo i nie przestrzeganie regulaminu..
Nadal wierze w ciebie.. szerszonie czy jak ci tam, a bzdurki sa po to abyś mógl być na necie codziennie - przestań sie tak napinać.. :lol: :lol: :thumb2:
Blacksmith napisał(a): chamidło i prostak przyczepił się o nazwanie pokrywy silnika maską

Przecież miał rację - egzamin ma swoje prawa i obowiązki, skoro nie potrafisz prawidłowo nazwać elementu to do kogo masz pretensje?
Czyli uważasz, że na egzaminie mozna na miarke oleju mówić bagnet, na kierownicę fajera lub wolant, na dźwignie zmiany biegów lewarek?? To się mylisz i miałeś nauczke na własnej skórze.. :spoko:
Blacksmith napisał(a): puściły mi nerwy i nogi zaczęły tańczyć na pedałach.... i wtedy oblałem.(...)ale nie poczuwam się do winy za oblanie.

Tak, egzaminator ci ruszał nogami.. Masakra, dałeś sie sprowokować i tyle.. Było go zaprosić do srodka, każdy by sie wkurzał.. :lol: :lol:
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28

Re: czy każdy może być kierowca?

Postprzez Cyryl » wtorek 31 lipca 2018, 22:11

przyznaje się do uogólnienia, miejsca na dwa auta na łuku na pewno nie ma, ale wystarczający nadmiar miejsca do wykonania tego manewru jest aż nad to, bo można ten manewr wykonać pojazdem na kat. B+E i to nie instruktor, ale kursant po 13h szkolenia, więc pokonanie tego łuku pojazdem na kat. B nie powinno nastręczać przeciętnemu uczestnikowi kursu kat, B trudności.

natomiast nie bardzo rozumiem gdzie odczytałeś chamstwo w moich wypowiedziach?
jeżeli uraziłem Cię w czymś mimowolnie - przepraszam.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: czy każdy może być kierowca?

Postprzez szymonix » środa 01 sierpnia 2018, 18:18

Chamstwo jest w twoich wypocinach, zmuszasz ludzi do czytania tekstu pisanego bez zasad ortografii. Nie wiem jakie macie tu powiązania z adminami, ale na innych forach tacy jak ty dawno by mieli bana..
Skoro nawet zgłoszenie nie pomaga to coś jest nie tak.
Piszę o was, bo to nie tylko ciebie się tyczy. Ale to temat na inny wątek.
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28

Re: czy każdy może być kierowca?

Postprzez Cyryl » środa 01 sierpnia 2018, 22:17

z tego co mi jest wiadomo, to w spontanicznych formach wypowiedzi jak: forum, SMS, czat itp. można dostępować od niektórych zasad np. od wielkich liter na początku zdania.

jeżeli nawet pisałoby się wbrew ortografii, to można autora posądzić o nieuctwo, brak wykształcenia, ale nie o chamstwo.

uczestnictwo w tym forum, czytanie wszystkich tematów, wszystkich wypowiedzi lub wszystkich użytkowników nie jest obowiązkowe, więc pisanie, że zmuszam kogoś do czytania jest lekką nadinterpretacją.

natomiast pisanie was i ciebie z małej litery (czego sam nigdy nie robię) jest nie tyle co nieortograficzne, ale niegrzeczne.

piszesz "moje wypociny" i "bez zasad ortografii", więc dobrze jakbyś określił, czy to moje chamstwo widzisz w wartościach merytorycznych moich wypowiedzi czy w ich formie, bo trochę się pogubiłem.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: czy każdy może być kierowca?

Postprzez szymonix » czwartek 02 sierpnia 2018, 15:27

Cyryl napisał(a):pisanie was i ciebie z małej litery (czego sam nigdy nie robię) jest nie tyle co nieortograficzne, ale niegrzeczne.

No patrzcie, jaki grzeczny i kulturalny user - dupka swędzi, że ktoś napisze coś małą literą, ale swojej "belki w oku" nie widzi i tłumaczy się głupio spontanicznością wypowiedzi.. Forum ma regulamin i go zacznij przestrzegać.. Swoje chamstwo pokazuj na swoim profilu na FB - tu można powiedziec, że masz "wolność".. Możesz pisac w innym języku, od tyłu, z góry na dół, wielkimi lub małymi literami..
Z twoich wypocin wynika, że jesteś instruktorem - śmiech na sali.. Z taką kulturą wypowiedzi??
Do modów - wybaczcie, ale ten user prowokuje i powinien być jakos uspokojony.. A post/dyskusje o niczym mozna przenieść do jakies "luźnej gadki" czy na czat..
Cyryl napisał(a):co mi jest wiadomo

To jest tylko tobie wiadomo.. Reszta przeczytała regulamin i ty też powinieneś.
Co do czytania - też nie musisz moich, szerszona i innych userów postów czytać. To moze zacznij od siebie zanim będziesz pouczał innych.
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28

Re: czy każdy może być kierowca?

Postprzez Cyryl » czwartek 02 sierpnia 2018, 22:40

nie bardzo rozumiem Twoją agresję wobec mnie, oczywiście jeżeli sobie tego życzysz mogę przestać się udzielać na tym forum jeżeli moja obecność jest tak boląca dla Ciebie.
ale proszę o przejrzenie moich postów, w ilu zapytaniach osób poszukujących porady moja wątpliwa wiedza i niedostateczne doświadczenie (według Ciebie), pozwoliły mi na udzielenie konkretnych porad dla nich?

udział w forum to nie tylko negowanie wiedzy i umiejętności innych, ale też - ile jesteś dać z siebie innym.

nie jestem osobą anonimową, mimo używania nicku, tak jak w innych przypadkach rozbieżności zdań, zapraszam do Wrocławia siądziemy do pojazdu każdej wybranej przez Ciebie kategorii prawa jazdy i możemy wymienić się wiedzą oraz umiejętnościami (zapewniam uczących się, aby sprawdzić ile nauczą się od nas i czy formę nauczania będzie można określić jako chamską czy też nie) bez konsekwencji kosztów - ja stawiam.
może ja nauczę się czego od Ciebie, a może Ty ode mnie?
zawsze jestem otwarty na nowe metody, sposoby czy formy nauczania - chętnie skorzystam.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: czy każdy może być kierowca?

Postprzez szymonix » niedziela 05 sierpnia 2018, 12:17

Cyryl napisał(a):agresję wobec mnie

Argumenty ci się skończyły?? Jaką agresję, przecież nie wyskakuje do ciebie z łapami - próbuję tylko z pomocą modów wyprowadzić cię z błędu - nie ty ustalasz zasady na forum - przeczytaj i naucz się na pamięć pkt14 regulaminu tego forum i zacznij sie stosowac. Jakim prawem stawiasz się ponad prawem??
Cyryl napisał(a):mogę przestać się udzielać na tym forum

To trzymam za słowo.. Wystarczy na Linstruktor czytac twoje "wypowiedzi".
Cyryl napisał(a):udział w forum to nie tylko negowanie wiedzy

Tak, dokładnie - ale sposób jej przekazywania musi być "normalny"..
Cyryl napisał(a):nie jestem osobą anonimową

Smiech.. Jakos cię nie można znaleźć łatwo we wrocławskich szkołach - cos tam zawsze przebąkujesz, że "zapraszasz na szkolenie", bo już takie wpisy widziałem - ale adres gdzie??
Cyryl napisał(a): ja nauczę się czego od Ciebie, a może Ty ode mnie?

Ja od ciebie, raczej nie mam czego - to co potrzebuje wiem, a nie mam chęci się uczyc chociaż lubię. już robi się późno.. A ty ode mnie? Ja nie jestem super nauczycielem jak szerszon, leszko czy henq i paru innych - moja wiedza wystarcza mi przeżyc na drodze.
P.S. Jak wytłumaczyć, że umiesz wcisnąć "shift" aby stworzyć wielką literę pisząc Tobie, Ciebie, Cyryl - a zaczynając zdanie sie nie da?? To jest własnie chamstwo..
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28

Re: czy każdy może być kierowca?

Postprzez Cyryl » niedziela 05 sierpnia 2018, 18:02

jak wspomniałem we współczesnym języku polskim dopuszcza się pewne odstępstwa (w tym zaczynanie zdania od małej litery) we współczesnych internetowych formach wypowiedzi.
jeżeli się mylę przepraszam, ale moim zdaniem chamstwem byłoby nie użycie dużej litery zwracając się do kogoś (Tobie, Ciebie), więc jak wcześniej wspomniałem możesz wypominać mi niewiedzę, ale chyba nie chamstwo.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości