Uszkodzone osłony przeciwsłoneczne - Opel Astra

Tutaj mile będą widziane wypowiedzi na temat techniki kierowania, oraz wszelkie porady dotyczące kupna, obsługi i eksploatacji pojazdu.

Moderatorzy: ella, klebek

Uszkodzone osłony przeciwsłoneczne - Opel Astra

Postprzez TomASH » sobota 18 sierpnia 2007, 17:37

Mam nadzieję, że wątek założyłem w dobrym miejscu... Mam następujący problem: w naszym samochodzie "urwały się" (:D) mocowania od osłon przeciwsłonecznych (tak to się nazywa?). Wygląda to mniej więcej tak:
Obrazek Obrazek
To jest w tym miejscu gdzie można odłączyć osłonę, żeby ją przekręcić na boczną szybę (ten klik :D).
I mam takie pytanie - czy można gdzieś kupić same te mocowania czy muszę kupić całe osłony? A może ktoś ma na sprzedaż? :) Potrzebne są dwa do Opla Astry rocznik 1994 ;)

P.S. Sorki za jakość zdjęć, ale dysponuję tylko aparatem w telefonie :)
12.07.2007
15:00 - teoria - zdane
Ok. 17:50-18.45 plac i potem miasto - zdane
Wynik: POZYTYWNY
Avatar użytkownika
TomASH
 
Posty: 10
Dołączył(a): piątek 13 lipca 2007, 10:26
Lokalizacja: Gębice k. Inowrocławia

Postprzez marcij » sobota 18 sierpnia 2007, 21:53

Najlatwiej i raczej najtaniej kupisz cos takiego na jakims auto-zlomie. Przegrzeb tez allegro , tam jest wiele ogloszen o czesciach , popytaj , wiele ludzi rozbiera te auta na czesci .Mozesz popytac w jakichs lepszych sklepach motoryzacyjnych , ale moga takich rzeczy nie miec. Wtedy zostaje Ci serwis , oni powinni sciagnac , tylko zapytaj wczesniej o cene bo moze byc drogo , ale nie koniecznie. Ewentualnie polecam www.opelklub.pl , moze ktorys z kolegow bedzie mial akurat asterke na czesci , to Ci da za piwo.
Obrazek
marcij
 
Posty: 1120
Dołączył(a): środa 02 sierpnia 2006, 21:06
Lokalizacja: Tarnów


Powrót do Porady techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości