Instalacja LPG

Tutaj mile będą widziane wypowiedzi na temat techniki kierowania, oraz wszelkie porady dotyczące kupna, obsługi i eksploatacji pojazdu.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Instalacja LPG

Postprzez disaster » niedziela 14 lipca 2013, 12:51

Odpukać w niemalowane coby nigdy się na takim parkingu oznaczonym zakazem ruchu dla pojazdów z LPG, nic się z waszym autem nie stało.

Bo jak kiedyś rypnie, to jakiś prokurator zrobi na was niezłą karierę...
Ty masz rację, a ja mam karabin.
Avatar użytkownika
disaster
 
Posty: 937
Dołączył(a): wtorek 17 października 2006, 16:41

Re: Instalacja LPG

Postprzez lith » niedziela 14 lipca 2013, 14:27

na pewno... :roll:
...chociaż swoją drogą nigdy na takim nie stałem, nie ma żadnego oficjalnego znaku, ale 'lpg z czerwoną obwódką' to spotkałem w życiu może ze 2 razy gdzieś na jakimś garażowcu pod blokiem.

A jakbym brał pod uwagę realną możliwość, ze moje auto 'rypnie' to bym do niego nie podchodził :spoko:
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Re: Instalacja LPG

Postprzez karmazynowy » niedziela 21 lipca 2013, 15:14

disaster napisał(a):Odpukać w niemalowane coby nigdy się na takim parkingu oznaczonym zakazem ruchu dla pojazdów z LPG, nic się z waszym autem nie stało.

Bo jak kiedyś rypnie, to jakiś prokurator zrobi na was niezłą karierę...


Prokurator zrobi karierę. Ale sędzia się ulituje i da w zawiasach. Za to wypłaty odszkodowań za uszkodzone mienie oraz ew. szkody osobowe będziecie płacić do końca życia. Tylko wynieść się na drugi koniec świata, bo komornik będzie ścigał do końca życia, jeśli odszkodowania pójdą w miliony.
karmazynowy
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek 29 kwietnia 2013, 07:44

Poprzednia strona

Powrót do Porady techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości