Pomocy Jak mam poprawnie Hamowac?????

Tutaj mile będą widziane wypowiedzi na temat techniki kierowania, oraz wszelkie porady dotyczące kupna, obsługi i eksploatacji pojazdu.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez ella » poniedziałek 23 lipca 2007, 12:00

Chyba temat Jak mam poprawnie Hamowac????? wyczerpał się bo zaczyna schodzić na "ruszanie" Link to tego wątku podał Scorpio44. Tak więc bardzo proszę tam kontunuować dyskusję.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pol19 » wtorek 24 lipca 2007, 15:52

Z hamowanie przed skrzyżowaniem robisz tak puszczasz gaz i jeśli widzisz ze się światła zaraz zmienią to zaczynasz wciskac hamulec , tak by zatrzymać się przed linia zatrzymania. RUSZANIE : minimalnie gazu puszczasz sprzęgło delikatnie i jak juz samochód ruszy przez moment przytrzymujesz je , jednoczeście dodajesz dalej gazu i zwalniasz powali sprzęgło do końca. Moja technika .
na drodze myśl o innych
pol19
 
Posty: 48
Dołączył(a): wtorek 24 lipca 2007, 15:44

Postprzez Hania74 » wtorek 24 lipca 2007, 17:27

Dzieki za odpowiedzi,juz mi tak nie gasnie jak na poczatku,wczoraj mialam jazde,noi tylko raz mi zgasl :)
A kiedys to chyba na kazdych swiatlach mi gasl. :evil:
A wiec ja robie tak ze najpierw troche gazu(wtedy auto troche wyje,ale ponoc ma wyc) noi puszczam sprzeglo powoli,noi znow troche gaz i jest mysle w miare dobrze :)
Hania74
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek 16 lipca 2007, 23:54

Poprzednia strona

Powrót do Porady techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości