czy ta kierownica nie jest za bardzo wytarta jak na 150 tyś

Tutaj mile będą widziane wypowiedzi na temat techniki kierowania, oraz wszelkie porady dotyczące kupna, obsługi i eksploatacji pojazdu.

Moderatorzy: ella, klebek

czy ta kierownica nie jest za bardzo wytarta jak na 150 tyś

Postprzez EgoisicBoY » czwartek 30 sierpnia 2007, 10:34

Witam

znalazłem ciekawe auto i mam zamiar udać się na jego oględziny .

wszystko mi się podoba poza jednym spójżcie na tą kierownicę

Obrazek

czy nie jest za bardzo wytarta jak na 150 tyś km :>


p.s link do aukcji jak by co

http://moto.allegro.pl/item226868492_op ... cotec.html

a i jeszcze jedno opony mają profil 45 czy to nie za mało jak na PL drogi :>

wprawdzie i tak bym je zmieniał bo felgi są bleee :wink:


edit:

kurcze mam mętlik w głowie !

tak sobie patrze na drążek zmiany biegów i pedały i wyglądają dobrze nie są wytarte tylko ta kierownica ....

jak myślicie 200tyś km to dużo jak na oplowskie 1,8 :>

niby auto ma 150 tyś ale mi się wydaje że raczej ze 200 po tej kierownicy :|

ale z drugiej strony podoba mi się 4 poduchy srebrny fotele recaro wyglądają dobrze ... nie wytarte nie wysiedziane przynajmniej tyle co z fot widać .

abs tcs to chyba to samo co esp ... a to by się przydało wkońcu nie jestem hołek tylko kierowca który przebył ledwo 6000 tyś za kółkiem .... a zima już niebawem .

hm ... oczywiście pojechałbym na serwis z tym samochodzikiem .

jak myślicie warto się tym interesować :>
EgoisicBoY
 
Posty: 67
Dołączył(a): niedziela 04 marca 2007, 02:43

Postprzez BOReK » czwartek 30 sierpnia 2007, 15:38

Wóz sobie obejrzyj, bo z fotek wiele nie wywnioskujesz. Kierownica jak kierownica, nie chcesz widzieć mojej :P. I na nią nie patrz, bo to najmniejszy problem i w razie czego możesz ją sobie łatwo zmienić.

P.S.: A ja i tak brałbym Hondę, za taką forsę można wyrwać piękny egzemplarz :P.
Avatar użytkownika
BOReK
 
Posty: 3051
Dołączył(a): niedziela 25 lutego 2007, 13:02

Postprzez Xsystoff » czwartek 30 sierpnia 2007, 16:11

abs oraz tcs nie ma nic wspolnego z esp!

kierownica wytarta mocno zapytaj na forum tematycznym opli jak to wyglada w innych astrach, bo rownie dobrze moze to byc taki kiepski material.
Xsystoff
 
Posty: 545
Dołączył(a): czwartek 23 lutego 2006, 01:14
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez _Sylwan_ » czwartek 30 sierpnia 2007, 18:16

równie dobrze mógł być cofnięty licznik :]
Obrazek
Avatar użytkownika
_Sylwan_
 
Posty: 239
Dołączył(a): niedziela 01 lipca 2007, 21:49
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez marcij » czwartek 30 sierpnia 2007, 18:42

Troche drogo jak na 9-cio letnia astre. Ja bym takiego auta nie bral. Sprzedawce pisze "wersja sportiwe" i nie wyglada ona tak jak wyjechala z fabryki , wiec pewnie nie jezdzil nia stateczny pan w srednim wieku , tylko mogla dostawac mocno "po dupie". Mozesz znalezc inny egzemplarz z takim samym silnikiem i wyposazeniem , ale wygladajacy normalnie. No i wyglada jakby miala wymieniany przedni zderzak.

A wogole to polecam www.opelklub.pl
Obrazek
marcij
 
Posty: 1120
Dołączył(a): środa 02 sierpnia 2006, 21:06
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez slayer17 » sobota 01 września 2007, 22:43

Poproś sprzedawce o zdjęcie śróbek mocujących obudowę prędkościomierza. Jak ci poda i nie będzie tam śladów ingerencji (wytarć) to nie jest kręcony licznik. Chyba, że pare razy jechał do niemiec na wstecznym :mrgreen:
31.12.2008r. WORD Krosno - teoria, placyk, miasto +++

16.01.2009 - Prawko w kieszeni ;]
Avatar użytkownika
slayer17
 
Posty: 514
Dołączył(a): poniedziałek 13 listopada 2006, 18:32
Lokalizacja: Bieszczady ;P

Postprzez ZIELU » sobota 01 września 2007, 23:08

Nie ma co prosić o zdjęcia tylko trzeba samemu na żywo zobaczyć, a nie bezczelnie gościowi dawać do zrozumienia, że sprawdzamy czy jest oszustem
ZIELU
 
Posty: 47
Dołączył(a): czwartek 16 sierpnia 2007, 19:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez scorpio44 » sobota 01 września 2007, 23:15

Zielu, bezczelność to jest wtedy, kiedy się komuś sugeruje, że jest oszustem, nie mając do tego podstaw. A nie wtedy, kiedy się sprawdza, czy nim nie jest.
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez ZIELU » sobota 01 września 2007, 23:26

Może źle napisałem bezczelność ale nie takt, bo to tak jak byś powiedział że prosisz i foto śrubek bo sprawdzasz czy pan nie jest oszustem. Jak byś sie poczuł gdyby to było w twoją stronę :?: :wink:
ZIELU
 
Posty: 47
Dołączył(a): czwartek 16 sierpnia 2007, 19:49
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kamiles » niedziela 02 września 2007, 00:56

sorry, ale moim zdaniem lepiej być uznanym za osobę "nietaktowną", niż okazać się osobą naiwną; idąc Twoim tokiem rozumowania: skoro sprzedawca mówi, że samochód jest w pełni sprawny i dopiero co był na przeglądzie w serwisie, to uwierzysz mu na słowo czy pojedziesz auto sprawdzić przed zakupem (albo jeśli się na tym wystarczająco znasz - przejrzysz go sam)? bo jeśli będziesz go sprawdzał, to sugerujesz sprzedawcy, że może być oszustem, a to jest nietaktowne :wink:
ZIELU napisał(a):Jak byś sie poczuł gdyby to było w twoją stronę :?: :wink:

normalnie - klient płaci i ma prawo pytać i sprawdzać, po prostu...
kamiles
 
Posty: 1044
Dołączył(a): piątek 01 września 2006, 23:13
Lokalizacja: Ustka

Postprzez chupacabra » niedziela 02 września 2007, 01:12

Ludzie - koniec język za przewodnika! Ja sie zawsze dziwiłem takim ludziom co wstydzą sie pytac. W szkole jazdy byłem 10 razy sie pytać co z kursem i jak. I bezczelnie sie pytałem ile przepłacam za kurs i kiedy mi ustalą termin egzaminu. A kolezanka była raz i czekala od ostaniego sptkania tyddzien zeby pójść płacić dopiero, żeby nie uznali jej za idiotkę. Proś o odkrecenei tych śrubek i już. Jak odmówi to znaczy, że ma coś na sumieniu i twój problem się rozwiąże.
chupacabra
 
Posty: 358
Dołączył(a): poniedziałek 16 lipca 2007, 16:38

Postprzez scorpio44 » niedziela 02 września 2007, 01:33

ZIELU napisał(a):Jak byś sie poczuł gdyby to było w twoją stronę :?: :wink:

Jak bym się poczuł? Pomyślałbym sobie: ooo, widzę, że gość rozsądnie myśli, nie jest naiwny i nie chce kupować kota w worku. I czym prędzej wysłałbym mu co chciał.

Zielu, no nie trybię za Twoją logiką... W 100% zgadzam się z wypowiedzią Kamiles.
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg


Powrót do Porady techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości