Strona 1 z 1
Czy mogę to dostać?

Napisane:
poniedziałek 23 marca 2009, 20:11
przez Nadzienie
Czy można zdobyć tą część zaznaczoną w tym prostokącie?? Jak to można nazwać? Mam to u siebie bardzo zjedzone przez korozję i chciałbym to wymienić.

Napisane:
poniedziałek 23 marca 2009, 20:19
przez qwer0
oslona kolektora wydechowego.
Ten na fotce jest ok.
W polowce ktora jezdzilem nie bylo jej w ogole i nie robilo to roznicy. Myslalem ze ciute wyciszy moze furke, ale gdzie tam, mozesz calkiem zdjac i nie bedzie roznicy, wiec nie pyli sie wymieniac, tylko bardziej, ze bardzo szybko zje rdza nawet ten nowy :P

Napisane:
poniedziałek 23 marca 2009, 20:27
przez Nadzienie
Głównie chodzi mi o aspekty estetyczne. :) Ale jak mówisz że rdza zje mi szybko i nowy to szkoda pieniędzy. Jak to niczemu nie przeszkadza to zostawię jak jest. :)

Napisane:
poniedziałek 23 marca 2009, 21:06
przez Xsystoff
Najpierw sprawdz czy dasz rade wykrecic stare sruby tej pordzewialej oslony, ktore siedza w kolektorze (za pewne od nowosci samochodu), bo moze sie okazac, ze nie masz dylematu :wink:

Napisane:
poniedziałek 23 marca 2009, 22:56
przez remik
fachowa nazwa, to : czerpnia ciepłego powietrza ;-)
pozdrawiam.

Napisane:
poniedziałek 23 marca 2009, 23:42
przez slayer17
Dokładnie - pozbycie się tego mela powoduje dłuższym nagrzewaniem silnika w zimie.
No chyba, że rurę od zasysu ciepłego powietrza na drutach przyczepisz :mrgreen: