Instalacja AUDIO

Tutaj mile będą widziane wypowiedzi na temat techniki kierowania, oraz wszelkie porady dotyczące kupna, obsługi i eksploatacji pojazdu.

Moderatorzy: ella, klebek

Instalacja AUDIO

Postprzez Polonez » niedziela 15 maja 2005, 17:10

Hejka ! Post skierowany raczej do melomanów :)
Czy stawiacie na dobrą instalacje audio w samochodzie czy zadowala was fabryczna instalacja ? U mnie np. fabryczne radio z Daewoo zostało zamienione na Panasonica ( 4*45 niestety kaseciak :( ) Głośniki z tyłu po 30W basowe a z przodu fabryczne ... Także to wszystko gra tylko po to żeby radia sobie Tata posłuchał jak do pracy jedzie :):) Gdybym miał troche grosza to by się troche w sprzęt zainwestowało ... :roll: ( moze w przyszłości ) A wy jakie macie instalacje AUDIO ?
jestem za nakazem całorocznego używania mózgu podczas prowadzenia auta:)
Polonez
 
Posty: 558
Dołączył(a): niedziela 16 maja 2004, 18:05
Lokalizacja: Bielsko Biała / Kęty

Postprzez Cubaza » niedziela 15 maja 2005, 21:00

U mnie jest to w sumie związane z kasą. W samochodziku mam tylko fabryczne dwa głośniki i radio kasetowe za 30złotych jakieś chińskie ;) Narazie mi to wystarcza bo musi wystarczyć. Jak będę miał kasę to sobie kupie radyjko lepsze oraz zrobie wzmacniacz i przy okazji głośniczki z tyłu.
Cubaza
 
Posty: 237
Dołączył(a): czwartek 15 lipca 2004, 13:35
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Jerzyk » poniedziałek 16 maja 2005, 23:06

Ja od jakiegos czasu kompletuje kase zeby zamontowac sobie audio w Polskim Ferrari 126p :D nie jestem jednak wybrednym melomanem (ani tez milionerem), wiec raczej bedzie to sprzet na poziomie dosc standardowym - do sluchania w aucie mi w zupelnosci wystarczy :)
Z błękitnym niebem :!: 8)

-- B od lutego 2005, C w drodze --
Avatar użytkownika
Jerzyk
 
Posty: 94
Dołączył(a): poniedziałek 03 stycznia 2005, 09:11
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez leila » czwartek 19 maja 2005, 20:54

ktoś mnie uprzedził bo też chciałam założyć taki post :D ja mam radio JVC 45Wx 4 skombinowane przez brata-zdejmowany panel +CD bo nie mam w ogóle kaset :? ale pytanie mam takie- dlaczego w moim mieście (parę km od Krakowa)radio nie za bardzo odbiera?czy to wina anteny czy co,bo wujek ma też radio (inne)i nie ma problemu...w Krakowie wszystko łapie bez problemu
Opel Corsa 1.2 City:)od 11.10 moja!!!!
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez bialy » czwartek 19 maja 2005, 22:18

jest cos takeigo jak wzmacniacz antenowy, czy jakos tak. A moze radio walnięte :?:
bialy
 
Posty: 573
Dołączył(a): czwartek 27 listopada 2003, 19:55

Postprzez Sławek_18 » piątek 20 maja 2005, 12:50

Ja mam oryginalne forda (cos tam 2006 chyba) gra dobrze. Z tylu nie mam glosnikow bo strasznie trodno je znalesc :x :x A nie chce jakis przerobek robic bo mi to nie przeszkadza. Zadko slucham muzy na full
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Porady techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości