UFG-czy to naprawdę działa?

Tutaj mile będą widziane wypowiedzi na temat techniki kierowania, oraz wszelkie porady dotyczące kupna, obsługi i eksploatacji pojazdu.

Moderatorzy: ella, klebek

UFG-czy to naprawdę działa?

Postprzez Autobusiarz » poniedziałek 13 kwietnia 2020, 03:48

Mam pewne wątpliwości dotyczące rzekomego UFG.Z tego co można zewsząd wyczytać jeżeli sprawca wypadku nie ma OC można spać spokojnie i o nic się nie martwić bo wszystko pokryje Ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny.To brzmi tak pięknie,że ciężko w to uwierzyć.

Jeżeli w moją S-klasę wjedzie pijany Ukrainiec,bez prawa jazdy,bez OC,bez przeglądu technicznego,pracujący na czarno i nie posiadający oficjalnie żadnego majątku.To fundusz gwarancyjny naprawi mi samochód na oryginalnych częściach i nie zapłacę ani grosza? Nie będzie żadnego zaniżania odszkodowania? Żadnej naprawy na zamiennikach? żadnych dopłat do naprawy z mojej strony? Żadnego pisania odwołań,skarg i telefonów? Żadnego chodzenia po sądach bo odmawiają naprawy?

Przecież to brzmi zbyt pięknie,żeby było prawdziwe.

Fundusz gwarancyjny tak ochoczo wypłaci odszkodowanie wiedząc,że od tego Ukraińca nie odzyska ani grosza?
Autobusiarz
 
Posty: 166
Dołączył(a): sobota 17 września 2016, 00:36

Re: UFG-czy to naprawdę działa?

Postprzez Cyryl » poniedziałek 13 kwietnia 2020, 07:57

niestety żadnemu z użytkowników tego forum pijany Ukrainiec, bez prawa jazdy, bez OC, bez przeglądu technicznego, pracujący na czarno i nie posiadający oficjalnie żadnego majątku nie wjechał w jego S-klasę, więc nikt nie odpowie Ci wiążąco na to pytanie, ale jest bardzo proste wyjście:

https://www.ufg.pl/infoportal/faces/pag ... ow2b1rxt_4

zadzwoń i zapytaj.

zastanowiłem się i jednak jest możliwość, że jednemu z naszych kolegów mógłby wjechać w tył znajomy Rumun, ale czy nasz kolega ma akurat S-klasę, czy ten Rumun jeździ pijany, bez prawa jazdy, bez OC, bez przeglądu technicznego, pracuje na czarno i nie posiada oficjalnie żadnego majątku, tego nie wiem, więc musisz jego pytać.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Porady techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 91 gości