Przegląd techniczny.

Tutaj mile będą widziane wypowiedzi na temat techniki kierowania, oraz wszelkie porady dotyczące kupna, obsługi i eksploatacji pojazdu.

Moderatorzy: ella, klebek

Przegląd techniczny.

Postprzez Nicram88 » wtorek 31 lipca 2007, 20:57

Witam
Chciałem się dowiedzieć czy jeżeli dziś mija mi termin przeglądu technicznego to czy jutro mogę pojechać tym pojazdem i go zrobić? czy jak mnie zatrzyma policja to skończy sie to lawetą? Proszę o szybką odpowiedz.
Pozdrawiam
Nicram88
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 28 lipca 2007, 22:29

Postprzez marcij » wtorek 31 lipca 2007, 21:43

Jesli jest to jeden dzien to raczej nie powinni Ci nic zrobic , aczkolwiek ryzyko zawsze jest. Dla bezpieczenstwa mozesz poprosic kogos znajomego zeby pojechal przed Toba , wtedy w razie "w" skontroluja Ciebie.
Obrazek
marcij
 
Posty: 1120
Dołączył(a): środa 02 sierpnia 2006, 21:06
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez konradex » wtorek 31 lipca 2007, 22:21

w TVN Turbo Pirat był przypadek, że koleś miał nieważne badania techniczne (i to chyba więcej niż 1 dzień :P), to po prostu dostał jakiś papierek od policjanta (nie pamiętam czy zabrał dowód rejestracyjny) i mógł jechać dalej, ale musiał w przeciągu bodajże 2 dni zrobić badania i... (tu nie jestem pewny) donieść im...

ps. gwarancji nie daję, może mi się coś pomyliło... jeśli tak, to niech mnie ktoś poprawi :)
konradex
 
Posty: 91
Dołączył(a): sobota 20 maja 2006, 00:41
Lokalizacja: Białystok

Postprzez EgoisicBoY » wtorek 31 lipca 2007, 22:40

tzn jak auto nie ma przeglądu to zabierają dwód rejestracyjny za pokwitowaniem i masz kilka dni na odbycie przeglądu by odebrać dowód rej.

na tym pokwitowaniu można jeździć :P
EgoisicBoY
 
Posty: 67
Dołączył(a): niedziela 04 marca 2007, 02:43

Postprzez scorpio44 » wtorek 31 lipca 2007, 22:55

marcij napisał(a):Jesli jest to jeden dzien to raczej nie powinni Ci nic zrobic , aczkolwiek ryzyko zawsze jest. Dla bezpieczenstwa mozesz poprosic kogos znajomego zeby pojechal przed Toba , wtedy w razie "w" skontroluja Ciebie.

Chyba chodziło Ci o to, że wtedy skontrolują tego znajomego zamiast jego? ;) :D
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Nicram88 » środa 01 sierpnia 2007, 00:36

Dziękuje za odpowiedzi :) Pozdrawiam
Nicram88
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 28 lipca 2007, 22:29

Postprzez marcij » środa 01 sierpnia 2007, 01:28

scorpio44 napisał(a):
marcij napisał(a):Jesli jest to jeden dzien to raczej nie powinni Ci nic zrobic , aczkolwiek ryzyko zawsze jest. Dla bezpieczenstwa mozesz poprosic kogos znajomego zeby pojechal przed Toba , wtedy w razie "w" skontroluja Ciebie.

Chyba chodziło Ci o to, że wtedy skontrolują tego znajomego zamiast jego? ;) :D


Przepraszam , oczywiscie o to mi chodzilo
Obrazek
marcij
 
Posty: 1120
Dołączył(a): środa 02 sierpnia 2006, 21:06
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Pinhead » środa 01 sierpnia 2007, 14:17

EgoisicBoY napisał(a):tzn jak auto nie ma przeglądu to zabierają dwód rejestracyjny za pokwitowaniem i masz kilka dni na odbycie przeglądu by odebrać dowód rej.
na tym pokwitowaniu można jeździć :P


Ale jest to dobra wola policjanta, równie dobrze może skończyć się to lawetą.
Pozdrawiam
Pinhead
Avatar użytkownika
Pinhead
 
Posty: 1320
Dołączył(a): poniedziałek 20 listopada 2006, 07:34


Powrót do Porady techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości