Jak tego się nauczyć?PRSZĘ:( o pomoc

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Jak tego się nauczyć?PRSZĘ:( o pomoc

Postprzez LuKaSzQ » wtorek 17 lutego 2004, 19:27

:cry: Witam mam taki problem ostatnie 2 tygodnie chorowałem i niemiałem zabardzo jak się uczyć testów na egzamin;((( egzamin mam 26 lutego to w sumie niedużo czasu a mi nic a nic to niewchodzi co ja mam zrobić jest jakaś skuteczna metoda nauki ? mam ten problem bo jestem człowiekiem który bardzo trudno idzie pszyswajanie wiedzy ..hm wiem że to głupi post ale może ktoś miał ten sam problem i znalazł jakiś sposób jeśli ktoś mi może pomóc niech napisze albo odezwie się na numer gadu-gadu 485886 za co będe bardzo wdzięczny ...Z góry dziękuje i liczę na pomoc.
LuKaSzQ
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 17 lutego 2004, 19:18
Lokalizacja: Włocławek

Postprzez Mara » środa 18 lutego 2004, 00:30

Rozwiązuj testy do upadłego, bez wkuwania (po 50 i sprawdzaj). Jeśli chodzi o pytania związane z drogą hamowania to oprócz suchej nawierzchni przy 50 km na h (która ma odpowiedź ze średnimi wartościami) to wszystkie pozostałe mają wartość najwyższą. Podobnie jak to ile metrów przejedziesz w ciągu sekundy (też ma najwyższą wartość) Znaki to chyba znasz więc masz część pytań z głowy. Najgorzej z pierwszą pomocą. Skrzyżowania też masz z głowy jeśli znasz podstawy. Nic do wkucia. Życzę Ci powodzenia. Na pewno zdążysz się nauczyć. To naprawdę łatwo wchodzi jak się pomyśli. Do wykucia jest niewiele.
Mara
 
Posty: 369
Dołączył(a): niedziela 15 lutego 2004, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Łakom » środa 18 lutego 2004, 00:33

Łukasz nie ma złotego środka na nauke ( a szkoda bo bym wteyd poszedł na Jagielonka :D :D :D ) ale nie wiem co tu moza sie uczyc, wystarczy że zrozumiesz niektóre zasady ruchu drogowego, np. reguła prawej ręki, zasady na rondach, sygnalizacja świetlna i znaki :D :D ja nawet do dzisiaj pamiętam ze w kazdy zestawie pytań pytanie szóste było związane z rondem :D ..... niekóre pytania same wpadną Ci do głowy i zapamiętasz je......
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez ezka » środa 18 lutego 2004, 18:02

czytaj uwaznie pytanie i staraj sie wymyslic odpowiedz przed przeczytaniem podanych mozliwosci. nie rob testow mechanicznie i na czas, tylko staraj sie je rozumiec. jak sa jakies trudniejsze to zaznaczaj je sobie i popros kogos zeby Ci wyjasnil. jak nadal Ci nie beda wychodzic, wroc do teorii i poczytaj podrecznik kierowcy czy cos takiego co masz. w tydzien czasu spokojnie sie nauczysz. powodzenia! :)
Avatar użytkownika
ezka
 
Posty: 266
Dołączył(a): piątek 12 grudnia 2003, 22:35
Lokalizacja: N 49°48' E 22°47'

Postprzez Coolio » środa 25 lutego 2004, 01:51

Rozwiazuj testy na stronie www.prawojazdy.com.pl. Ja uczylem sie podczas pracy i naprawde swietna sprawa. Poza tym tak jak mowia egzaminatorzy 95% zdajacych umie testy na pamiec bez zrozumienia, moze to jest sposob nauczyc sie odpowiedzi na pamiec :?: :)))
Pozdrawiam
Coolio
:D :D :D
Coolio
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 25 lutego 2004, 01:32
Lokalizacja: Stalowa Wola


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 21 gości