Parkowanie równoległe na egzaminie?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Parkowanie równoległe na egzaminie?

Postprzez Molusia » piątek 27 lutego 2004, 12:50

Powiecie prosze...czy instruktorzy kazali wam tak wjeżdzać aby samochód wraz z lusterkami (chodzi mi głównie o lewe) znajdował sie wewnątrz stanowiska....Chodzi mi o lewe lusterko - jesli jest nad linią to egzaminator moze oblać? Moj instruktor (na doszkalających) mowił ze tak moze sobie byc lusterko nad linia lewą.. Natomiast na kursie instruktor mówił ze jesli lustero jest nad linią to jak to mówił " po zawodach" czyli porażka.......

Prosze o pomoc
egzamin 5 marca.....na Bemowie.......brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..........
Molusia
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek 18 grudnia 2003, 16:25
Lokalizacja: Warszawa, Ochota

Postprzez ella » piątek 27 lutego 2004, 13:03

Wydaje mi się, że patrzą tylko na to zebyś kołem nie najechała na linię. Prawdę mówiąc to nigdy na egzaminie nie zastanawiałam się czy moje lusterko jest na linii czy nie. Skupiałam się tylko na tym, żeby nie zachaczyc lusterkiem albo samochodem o słupek i nie wjechac na linię i wszystko było OK.
Ostatnio zmieniony piątek 27 lutego 2004, 13:30 przez ella, łącznie zmieniany 1 raz
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Łakom » piątek 27 lutego 2004, 13:15

mnie instruktor uczył tak- wyobraż sobie ze to jest garaż a gdzie sa te linie to jest ściana więc nie można najechac na ta linie bo zawadzisz o ściane....
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez barteks2 » piątek 27 lutego 2004, 20:47

Mnie instruktor uczy tak, że cały samochód łącznie z lusterkiem ma być schowany na stanowisku.

PS Łakom, zobacz na swoją liczbę postów "666" :twisted:
barteks2
 
Posty: 111
Dołączył(a): niedziela 23 listopada 2003, 14:18


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości