Parkowanie PROSTOPADŁE PRZODEM - jak was uczono?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Parkowanie PROSTOPADŁE PRZODEM - jak was uczono?

Postprzez Molusia » wtorek 23 marca 2004, 10:28

Mój instruktor uczył mnie następująco: płynnie wjeżdzam w stanowisko.. :(
dopiero przy wyjeżdzie moge skorygowac czyli stanąc tak zeby nie najechac na linie ograniczająca w/w manewr...

Bedącw WORDZIE na Powstanców Śląskich widziałam ze zdajacy robili co następuje: :shock:
dojeżdzali do stanowiska, cofali, wjeżdzali w stanowsko, wyjeżdzając takze przystawali aby nie najechac na linie no i konczyli manewr ustawiając sie do lini od której zaczynali...

Mój instruktor mowił ze w takim sposobie jak widziałam na Powstanców sa 2 korekty... a dopuszczalna jest jedna!!!!!
Ci egzaminowani których widziałam na placu robiących parkowanie prostopadłe przodem z 2 korektami wyjezdzali na miasto..wiec musieli
miec zaliczone .....

Wolna amerykanka......
I bądź tu człowieku mądry.....
Molusia
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek 18 grudnia 2003, 16:25
Lokalizacja: Warszawa, Ochota

Postprzez Sławek_18 » wtorek 23 marca 2004, 10:45

Mi tu smierdzi raczej jedna korekta. Przy wyjeździe nie zrobili korekty, korekta to nie jest wtedy gdy sie stanie tylko wtedy gdy stanie sie i cofnie (np. tak jak napisalas przy probie wjazdu) korygujac tor. PRZY cofaniu poprostu sie zatrzymywali. Zadna wolna amerykanka 8)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez to ja » środa 24 marca 2004, 14:22

Mnie instruktor uczył tak jak mówiłaś,że było na Powstańców,a także tak jak Ciebie.To zależy od Twojej decyzji.Możesz mieć tylko jedną korektę.A przy wyjeżdżaniu to,co napisałaś to nie jest korekta.
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości