Odbiór prawa jazdy

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Odbiór prawa jazdy

Postprzez czujesieoszukany » czwartek 13 sierpnia 2020, 13:02

Witam,
dnia 04.08 moje prawo jazdy otrzymało status "dokument został zamówiony", do tej pory status ten się nie zmienił. Zastanawia mnie, co może być przyczyną tak długiego czasu oczekiwania na wydanie dokumentu. Z tego co się orientowałem na forum, przeciętny czas wydania PJ to 4, max 5 dni roboczych, ale nie 7.. Czy egzaminator mógł zmienić zdanie po egzaminie i zmienić jego wynik? Czy mogą występować jakieś komplikacje o których nie jestem informowany? W wydziale komunikacji dowiedziałem się, że dokument powinien dotrzeć dziś/jutro, natomiast mam wrażenie, że raczej się na to nie zanosi.. Czy status "dokument został zamówiony" oznacza że mój wniosek może jeszcze na tym etapie zostać odrzucony? Być może nie mam racji, i w rzeczywistości termin 7+ dni roboczych jest standardowym czasem oczekiwania, aczkolwiek nikt wśród moich znajomych nie otrzymał PJ po tak długim czasie.
czujesieoszukany
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 13 sierpnia 2020, 12:48

Re: Odbiór prawa jazdy

Postprzez FranKolej » poniedziałek 17 sierpnia 2020, 10:35

To ja także dołączę się do tego wątku. Egzamin teoretyczny zdałem 08.08.2020, tydzień wcześniej zdałem praktykę. 13.08 poszedłem do urzędu pokazać potwierdzenie opłaty za prawo jazdy, pan urzędnik powiedział że następnym tygodniu mam zacząć sprawdzać czy prawo jazdy jest do odbioru ale od tego czasu status pkk cały czas nie zmienił się z "PKK zostało zaktualizowane przez WORD". Czy to oznacza że urząd cały czas nie zaksięgował mojej wpłaty? Bo nie wiem czy powinienem upomnieć się w urzędzie(co jest trudne przez obecną sytuację w kraju) czy mam po prostu czekać.
FranKolej
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 17 sierpnia 2020, 10:24

Re: Odbiór prawa jazdy

Postprzez pawelkozacki22 » wtorek 18 sierpnia 2020, 19:53

Znajomy robił ostatnio b+e czekał około 2,5 tygodnia. Opłaty da się wykonać online. Pozostaje tylko odbiór. Najlepiej osobisty. Jest najmniej kłopotliwy.
pawelkozacki22
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 18 sierpnia 2020, 19:47
Lokalizacja: Przedbórz

Re: Odbiór prawa jazdy

Postprzez Kasdep8 » czwartek 15 października 2020, 12:24

Zastanawiam się ile teraz się czeka na odbiór prawa jazdy w czasie tej pandemii.Odbierał ktoś ostatnio okolice Warszawy
Kasdep8
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 14 października 2020, 16:30

Re: Odbiór prawa jazdy

Postprzez olemek » piątek 18 grudnia 2020, 16:26

nei wiem czy dobrze przytąłem ale brakuje potwierdzenia wpłaty by ci wydali dokunet :)
olemek
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 16 grudnia 2020, 10:11

Re: Odbiór prawa jazdy

Postprzez wodek » czwartek 28 stycznia 2021, 11:44

co takie to skompliwone masz? pierwszy raz sie z tym spotykam
wodek
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 27 stycznia 2021, 10:43

Re: Odbiór prawa jazdy

Postprzez Titi » piątek 29 stycznia 2021, 09:43

Witam czy ktoś wie jak wygląda odbiór prawa jazdy w czasie pandemii ? (czy długo się czeka) egzamin zdany 19.01 , 20.01 dokument zamówiony
Titi
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 29 stycznia 2021, 09:38

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 51 gości