Światła do jazdy dziennej i negatywny egzamin

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Światła do jazdy dziennej i negatywny egzamin

Postprzez marwar0 » piątek 13 kwietnia 2018, 15:48

Witam. Kilka dni temu mialam egzamin na prawo jazdy kat. B. Egzamin zostal przerwany przy drugiej próbie robienia łuku (pierwsza próba od początku do końca wszystko dobrze) egzamin był negatywny bo nie włączyłam świateł. Powiedzialam ze korzystam ze świateł do jazdy dziennej ktore w tym samochodzie vw up włączają sie same po uruchomieniu silnika. A byla piękna wiosenna pogoda. Egzaminator żadnych świateł nie widział, tak powiedział. Co mozna z tym zrobic ? On sie pozniej wytłumaczył awaria samochodu której nie bylo. Ja mam egzamin negatywny. Help help
marwar0
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 13 kwietnia 2018, 15:39

Re: Światła do jazdy dziennej i negatywny egzamin

Postprzez rpa » środa 25 kwietnia 2018, 18:12

Jeśli światła powinny się włączyć, a tego nie zrobiły, z pewnością po odwołaniu uzyskasz darmowe kolejne podejście. Egzamin może być oblany tylko z twojej winy, samochód to nie twoja sprawa - ma być sprawny i tyle.
rpa
 
Posty: 367
Dołączył(a): sobota 09 stycznia 2016, 17:11

Re: Światła do jazdy dziennej i negatywny egzamin

Postprzez Blacksmith » środa 25 kwietnia 2018, 19:21

Po pozytywnym odwołaniu zadośćuczynieniem powinien być kolejny darmowy egzamin. 1000 zł zadośćuczynienia za stracony czas i nerwy. A także brak placu przy następnym podejściu. Gdyby system WORD'owski zależał ode mnie to tak właśnie by było.
Egzaminator żadnych świateł nie widział, tak powiedział

Nie dziwie się. Oni często gapią się w telefon zamiast patrzeć na to co robi zdający. Zapalonych świateł gdy trzeba niby nie widzi. Ale przekroczenie linii jak najbardziej.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości