Chce przystąpić po długiej przerwie na prawko

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Chce przystąpić po długiej przerwie na prawko

Postprzez dymson26 » poniedziałek 09 marca 2020, 23:11

Witam.

W 2015 roku zapisałem się na kurs kat.B, ukończyłem 30h jazdy i zaliczyłem egzamin wewnętrzny. Po tym zapisałem się w Wordzie na egzamin teoretyczny po 5 nieudanych podejść, zwątpiłem i wyjechałem z kraju i obecnie wróciłem do kraju i chciałbym dokończyć w końcu prawo jazdy. I teraz moje pytanie brzmi? Czy muszę zapisywać się od nowa na kurs? Czy wystarczy pójść do Word i zapisać się na egzamin teoretyczny po zdaniu teoretycznego, zapisać się na praktyczny? Czy wykupienie kilka godzin by wystarczyło?
dymson26
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 09 marca 2020, 22:57

Re: Chce przystąpić po długiej przerwie na prawko

Postprzez matthew23 » niedziela 03 maja 2020, 17:20

Cześć. Miałem podobnie ale ukończyłem kurs i jakby nie czułem się na siłach, zapomniałem totalnie o sprawie i po 4 latach stwierdziłem, że jest już czas zdawać. Zrobiłem 30h jazd wcześniej. Wystarczy się zapisać do WORDu na egzamin z teorii, potem praktyki, bo jakby kurs nie przepada. Ja się upewniłem tylko, że mój numer PKK jest aktywny (zadzwoniłem do szkoły jazdy z tym pytaniem) no i tyle. Najpierw teoria potem praktyka. I ja myślę, żeby wziąć tak z 10-15h.
matthew23
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 23 kwietnia 2020, 13:21


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości