Egzamin na automacie

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Egzamin na automacie

Postprzez ks-rider » niedziela 21 czerwca 2020, 12:18

Marcel2727 napisał(a):Co za problem nacisnąć hamulec i przekręcić kluczyk? Może poszukać Ci filmiku jak to się robi?


Widzisz problem w tym, ze teoretycznie to wiesz i umiesz wszystko, tyle, ze jak juz zasiadziesz za kierownica, to zmieni sie to diametralnie ! :mrgreen:

A roznica jest miedzy nami taka, ze ja wiem z praktyki a Tobie sie wydaje.....

Marcel2727 napisał(a):Obrażasz mnie, bo nie zrozumiałeś żartu :mrgreen: Henq faktycznie miał rację, że jesteś zwykłym trollem.


Na tym forum jest tylko jeden Troll i niestety jestes nim Ty ! Henku to co najwyzej blazen !

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Egzamin na automacie

Postprzez ks-rider » niedziela 21 czerwca 2020, 12:21

Marcel2727 napisał(a):Mamy tutaj przyznanie się do łapówkarstwa.


He, he, mozesz mnie zaskarzyc ! :mrgreen: Tyle, ze sad najwyzszy moze mi na pukiel skoczyc !

Npisalem, ze bym bral,



gdyby ktos chcial mi dac, a ze nie daja, no coz, nie wiedza co robia ! :mrgreen: JAk zwykle zreszta ! :mrgreen:

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Egzamin na automacie

Postprzez Marcel2727 » niedziela 21 czerwca 2020, 12:25

ks-rider napisał(a):
Marcel2727 napisał(a):Co za problem nacisnąć hamulec i przekręcić kluczyk? Może poszukać Ci filmiku jak to się robi?


Widzisz problem w tym, ze teoretycznie to wiesz i umiesz wszystko, tyle, ze jak juz zasiadziesz za kierownica, to zmieni sie to diametralnie ! :mrgreen:

A roznica jest miedzy nami taka, ze ja wiem z praktyki a Tobie sie wydaje.....:


Zapomniałem jeszcze o światłach mijania/dziennych, ale wydawało mi się, że idzie się tego domyślić.
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: Egzamin na automacie

Postprzez szerszon » niedziela 21 czerwca 2020, 21:40

Marcel2727 napisał(a): Bo gadkę o korupcji i łapówkach zaczęliście wy :mrgreen:


Mamy tutaj przyznanie się do łapówkarstwa.


No kolejny debil, który wkłada teksty innym, które sam napisał.
Mam ci zacytować twój post będący początkiem dyskusji o łapówkach ? Zetrzeć ci z tej głupiej gęby ten debilny żarcik ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Egzamin na automacie

Postprzez Cyryl » niedziela 21 czerwca 2020, 21:58

Marcel2727 napisał(a):
szerszon napisał(a):Na razie okazałeś się kolejną mendą sugerujacą wręczenie łapówki, "bo nie ma kamer".


Obrażasz mnie, bo nie zrozumiałeś żartu :mrgreen: Henq faktycznie miał rację, że jesteś zwykłym trollem.


kolego musisz pamiętać, że piszesz na forum ogólnie dostępnym dla wszystkich od powiedzmy 7 lat (bo ci potrafią już czytać), po tych którzy jeszcze potrafią czytać.
dodatkowo mogą czytać osoby prywatne, pracownicy WORD, jak i pracownicy np. urzędów ścigających łapówkarzy.

i z tymi ostatnimi spróbuj pożartować.

to co napiszesz na tym forum nie czyta wąskie grono tylko tych co tu piszą, ale mogą czytać to osoby nie wiązane z forum, które Twoje wypowiedzi mogą odczytać dosłownie.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Egzamin na automacie

Postprzez Marcel2727 » niedziela 21 czerwca 2020, 22:10

Przepraszam, napisałem to jako żart i tak to należy odbierać. Wiem, że instruktorzy to przeważnie ogarnięci ludzie i nie biorą łapówek ani tym bardziej żaden z was. Chciałem tutaj bardziej zwrócić uwagę, że przy automatach po prostu nie jest się tak obserwowanym jak przy manualach na egzaminie, a ten żart był tylko nawiązaniem do innych żartów tego typu. Taka sytuacja jest wręcz dla mnie abstrakcyjna stąd nie brałem tej wypowiedzi poważnie, jeszcze raz przepraszam :oops:
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: Egzamin na automacie

Postprzez szerszon » niedziela 21 czerwca 2020, 22:44

Marcel2727 napisał(a): że przy automatach po prostu nie jest się tak obserwowanym
Warszawski WORD podobno( zasłyszane) podczepia przenośną kamerę. Tak więc...
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Egzamin na automacie

Postprzez Marcel2727 » niedziela 21 czerwca 2020, 22:52

szerszon napisał(a):
Marcel2727 napisał(a): że przy automatach po prostu nie jest się tak obserwowanym
Warszawski WORD podobno( zasłyszane) podczepia przenośną kamerę. Tak więc...


Czytałem niedawno, że WORD w Warszawie ma własne auta z automatem i tam już są kamery. Były to chyba Hyundai I20/Toyota Yaris, ale nie jestem w 100% tylko pozostaje w tym przypadku pozostałe 63 WoRD? Wiem, że było ich dość sporo i ogromna część egzaminów na automacie jest właśnie bez kamerek.
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: Egzamin na automacie

Postprzez szerszon » niedziela 21 czerwca 2020, 23:09

Nie ma własnych pojazdów w automacie. Jedna ze szkół w której jeżdżę podstawia Yariskę.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Egzamin na automacie

Postprzez Marcel2727 » niedziela 21 czerwca 2020, 23:17

szerszon napisał(a):Nie ma własnych pojazdów w automacie. Jedna ze szkół w której jeżdżę podstawia Yariskę.


Słyszałem, że ma być jakaś dostawa w Warszawie, chociaż z artykułami w internecie różnie bywa. Tak czy siak nadal jest to jeden WORD.
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: Egzamin na automacie

Postprzez Cyryl » poniedziałek 22 czerwca 2020, 03:47

Marcel2727 napisał(a):....Chciałem tutaj bardziej zwrócić uwagę, że przy automatach po prostu nie jest się tak obserwowanym jak przy manualach na egzaminie...


1 to co chciałeś to jedno, a jak zostanie odczytany Twój post to drugie. Nim naciśniesz "enter" musisz się zastanowić nad tym, czy to co chciałeś pokrywa się z tym co zostanie/może zostać odczytane.

2 w obu przypadkach egzaminowany jest tak samo obserwowany. Na podstawie odczytu z kamer nie ocenia się egzaminowanego, ale służą on podczas rozpatrywania skarg. Więc kamery nie mają większego wpływu na przebieg i wynik egzaminu.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Egzamin na automacie

Postprzez Marcel2727 » poniedziałek 22 czerwca 2020, 09:22

Cyryl napisał(a):
Marcel2727 napisał(a):....Chciałem tutaj bardziej zwrócić uwagę, że przy automatach po prostu nie jest się tak obserwowanym jak przy manualach na egzaminie...


1 to co chciałeś to jedno, a jak zostanie odczytany Twój post to drugie. Nim naciśniesz "enter" musisz się zastanowić nad tym, czy to co chciałeś pokrywa się z tym co zostanie/może zostać odczytane.

2 w obu przypadkach egzaminowany jest tak samo obserwowany. Na podstawie odczytu z kamer nie ocenia się egzaminowanego, ale służą on podczas rozpatrywania skarg. Więc kamery nie mają większego wpływu na przebieg i wynik egzaminu.


Właśnie to co napisałem można różnie odczytać, gdzieś w temacie było to nazwane nawet sugestią.

Na zdrowy rozsądek to nikt nie sprawdzałby codziennie tych nagrań, więc tym bardziej nie miałem na myśli łapówek tylko obecność kamer, a problem z tą wypowiedzią jest taki, że można ją dość różnie interpretować, bo nic nie jest napisane wprost.
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: Egzamin na automacie

Postprzez Cyryl » poniedziałek 22 czerwca 2020, 14:45

Marcel2727 napisał(a):....Chciałem tutaj bardziej zwrócić uwagę, że przy automatach po prostu nie jest się tak obserwowanym jak przy manualach na egzaminie...

Jeżeli chodzi o ocenę zdającego, to jest tak samo obserwowany.

Marcel2727 napisał(a):....bo nic nie jest napisane wprost.

A jeżeli ktoś napisze do urzędu skarbowego nie wprost, że unikasz podatków?
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Egzamin na automacie

Postprzez Marcel2727 » poniedziałek 22 czerwca 2020, 14:54

Cyryl napisał(a):
Marcel2727 napisał(a):....bo nic nie jest napisane wprost.

A jeżeli ktoś napisze do urzędu skarbowego nie wprost, że unikasz podatków?


To urzędnik powinien podejść do tego z pewnym dystansem. Jest różnica między "bo somsiad kradnie i nie płaci", a "ta osoba unika płacenia podatków".

Rozumiem o co Ci chodzi, nie miałem w intencji obrażania instruktorów.
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: Egzamin na automacie

Postprzez Cyryl » poniedziałek 22 czerwca 2020, 17:41

Marcel2727 napisał(a):...To urzędnik powinien podejść do tego z pewnym dystansem...


chyba nigdy nie byłeś w urzędzie.
każdy podatnik jest traktowany w naszych US jak potencjalny złodziej.
innych urzędach tez jesteśmy intruzami niemile widzianymi.

rozliczam się razem z żoną i gdy w rozliczeniu pojawił się kiedyś zwykły rachunkowy błąd, który skutkowałby zapłaceniem przez nas podatku o około 10-30zł mniejszego, dostałem telefon od pana z US, który rozmowę zaczął w ten sposób: czy to pan chce dokonać wyłudzenia na szkodę US?
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 37 gości