Egzamin na automacie

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin na automacie

Postprzez romek23 » środa 20 maja 2020, 15:05

Witam,z tego co mi wiadomo to egzamin na automacie zdaje się na aucie z OSK w którym się uczyliśmy i na tym samym aucie. Czy w związku z tym w danym aucie są zainstalowane kamery podczas egzaminu? i czy faktycznie taki egzamin jest dużo łatwiej zdać i czy się to opłaca?
romek23
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2020, 16:09

Re: Egzamin na automacie

Postprzez skov » środa 27 maja 2020, 22:02

kamery nie są wymagane a czy łatwiej zdać? Nie ma to większego znaczenia - poziom trudności ten sam. Czy sie opłaca? Zależy jaka jest cena kursu, podstawienia na egzamin i tego czy tylko takimi autami do końca życia będziesz jeździć.
Avatar użytkownika
skov
 
Posty: 1411
Dołączył(a): czwartek 07 czerwca 2007, 13:48

Re: Egzamin na automacie

Postprzez ks-rider » piątek 29 maja 2020, 08:55

Kolega Skov jest dzisiaj w dobrym humorze i raczy zartowac.

Oczywiscie, ze latweij jest zdac na automacie.


:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Egzamin na automacie

Postprzez romek23 » piątek 29 maja 2020, 12:25

Generalnie chodzi mi o to że jak nie ma kamer to czy jest szansa coś "ugrać" u egzaminatora?
romek23
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 19 maja 2020, 16:09

Re: Egzamin na automacie

Postprzez wangar » poniedziałek 08 czerwca 2020, 11:10

Automat, to zależy od przyzwyczajenia, ale tak z zasady powinno być łatwiej, jeśli ktoś ma wprawę.
wangar
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 08 czerwca 2020, 10:58

Re: Egzamin na automacie

Postprzez Marcel2727 » piątek 19 czerwca 2020, 17:40

skov napisał(a):kamery nie są wymagane a czy łatwiej zdać? Nie ma to większego znaczenia - poziom trudności ten sam. Czy sie opłaca? Zależy jaka jest cena kursu, podstawienia na egzamin i tego czy tylko takimi autami do końca życia będziesz jeździć.


Chyba nigdy nie jechałeś automatem lub manualem, co za brednie. Kontrola sprzęgła i skrzyni biegów ma być tak samo łatwa/trudna jak jej brak? :wow: :eek2:

Pomijam już brak kamer, gdzie można dać instruktorowi do kieszeni :mrgreen:
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: Egzamin na automacie

Postprzez szerszon » piątek 19 czerwca 2020, 20:40

Marcel2727 napisał(a):
Chyba nigdy nie jechałeś automatem lub manualem, co za brednie. Kontrola sprzęgła i skrzyni biegów ma być tak samo łatwa/trudna jak jej brak? :wow: :eek2:

Podejrzewam,że zgasiłbyś nawet automat.

Pomijam już brak kamer, gdzie można dać instruktorowi do kieszeni :mrgreen:
A po co dawać instruktorowi na egzaminie do kieszeni? Można przed, mozna po.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Egzamin na automacie

Postprzez ks-rider » piątek 19 czerwca 2020, 21:38

szerszon napisał(a):Podejrzewam,że zgasiłbyś nawet automat.


Aby mogl mu zgasnac, musial by najpierw nim ruszyc ! :wink:

szerszon napisał(a): już brak kamer, gdzie można dać instruktorowi do kieszeni :mrgreen:
A po co dawać instruktorowi na egzaminie do kieszeni? Można przed, mozna po.


Ja bym bral pelnymi garsciami, problem w tym, ze mi nikt nie chce dawac ! :mrgreen:

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Egzamin na automacie

Postprzez Marcel2727 » piątek 19 czerwca 2020, 22:16

ks-rider napisał(a):
szerszon napisał(a):Podejrzewam,że zgasiłbyś nawet automat.


Aby mogl mu zgasnac, musial by najpierw nim ruszyc ! :wink:

szerszon napisał(a): już brak kamer, gdzie można dać instruktorowi do kieszeni :mrgreen:
A po co dawać instruktorowi na egzaminie do kieszeni? Można przed, mozna po.


Ja bym bral pelnymi garsciami, problem w tym, ze mi nikt nie chce dawac ! :mrgreen:

:wink:


Co za problem nacisnąć hamulec i przekręcić kluczyk? Może poszukać Ci filmiku jak to się robi?

Co do kasy to ja nie wiem czy na miejscu kursanta dałbym Ci coś do kieszeni, brzuch i tak już masz godnych rozmiarów :mrgreen:
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: Egzamin na automacie

Postprzez szerszon » piątek 19 czerwca 2020, 23:47

Marcel2727 napisał(a):[

Co za problem nacisnąć hamulec i przekręcić kluczyk? Może poszukać Ci filmiku jak to się robi?

Co do kasy to ja nie wiem czy na miejscu kursanta dałbym Ci coś do kieszeni, brzuch i tak już masz godnych rozmiarów :mrgreen:
Przy ruszaniu prawdopodobnie byś zgasił. Nie byłbym zaskoczony.
A dlaczego ktos mi miałby cos dawać. Na razie okazałeś się kolejną mendą sugerujacą wręczenie łapówki, "bo nie ma kamer".
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Egzamin na automacie

Postprzez Marcel2727 » sobota 20 czerwca 2020, 09:55

szerszon napisał(a):Na razie okazałeś się kolejną mendą sugerujacą wręczenie łapówki, "bo nie ma kamer".


Obrażasz mnie, bo nie zrozumiałeś żartu :mrgreen: Henq faktycznie miał rację, że jesteś zwykłym trollem.
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: Egzamin na automacie

Postprzez szymonix » sobota 20 czerwca 2020, 11:36

Marcel2727 napisał(a):można dać instruktorowi do kieszeni

Jesteś jednak ignorantem, przykre jest tylko to, że się z tym obnosisz jak paw - na egzaminie instruktorowi.. hmmm.
ks-rider napisał(a):musial by najpierw nim ruszyc

Nie ma uprawnień.. Nie ma prawa wsiąść do auta za kierownicę.. filmiki tylko oglada.
szerszon napisał(a):okazałeś się kolejną mendą sugerujacą wręczenie łapówki

Dokładnie, ciekawe czy te oskarżenia o korupcje jest w stanie powtórzyc przed sędzią..
Marcel2727 napisał(a):Obrażasz mnie, bo nie zrozumiałeś żartu

Na razie to ty chamie obrażasz instruktorów i egzaminatorów sugerując branie łapówek, dobrze by było mieć dowody trollu na to.. Szczekasz na forum - sądzisz, że jesteś anonimowy ?? Otóż nie jesteś - a jeśli jesteś taki odważny to po prostu podaj swoje dane i spotkamy sie w sądzie, w oczy powiesz ks-riderowi, szerszonowi, Cyrylowi i mnie, że bierzemy łapówki.. :spoko:
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28

Re: Egzamin na automacie

Postprzez Marcel2727 » sobota 20 czerwca 2020, 13:48

szymonix napisał(a):
Marcel2727 napisał(a):Obrażasz mnie, bo nie zrozumiałeś żartu

Na razie to ty chamie obrażasz instruktorów i egzaminatorów sugerując branie łapówek, dobrze by było mieć dowody trollu na to.. Szczekasz na forum - sądzisz, że jesteś anonimowy ?? Otóż nie jesteś - a jeśli jesteś taki odważny to po prostu podaj swoje dane i spotkamy sie w sądzie, w oczy powiesz ks-riderowi, szerszonowi, Cyrylowi i mnie, że bierzemy łapówki.. :spoko:


To nie była obraza tylko żart - nawet ksrider i szerszon go załapali. Nie sugeruję, że bierzecie łapówki tylko przytoczyłem tu pewien stereotyp. Nie muszę mieć na nic dowodów, bo nikogo nie posądzam, nie szczekam na forum tylko Ty masz agresywne zaczepki włącznie z szerszonem i ksrider, a ja nie mam zamiaru siedzieć cicho. Nie pójdziemy do sądu, bo nie ma po co to raz, a dwa sporo Twoich postów można śmiało posądzić o prowokację, a w tym co napisałeś groźbę bezprawia. Nic nie będę nikomu mówił w oczy, jeśli nie odróżnia internetu od świata rzeczywistego to jego problem, a w tym przypadku nawet żartu od oskarżeń.


Nigdy nie sądziłem, że będę musiał tłumaczyć takie rzeczy tak odpowiedzialnej osobie jaką jest instruktorowi :help:
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: Egzamin na automacie

Postprzez szerszon » sobota 20 czerwca 2020, 22:05

Marcel2727 napisał(a):
szerszon napisał(a):Na razie okazałeś się kolejną mendą sugerujacą wręczenie łapówki, "bo nie ma kamer".


Obrażasz mnie, bo nie zrozumiałeś żartu :mrgreen: Henq faktycznie miał rację, że jesteś zwykłym trollem.
Twoje żarty są na poziomie twoich pytań. To nie był żart. To było pomówienie. Cyryl ma rację, że nie wiesz co wypisujesz. Jesteś niestety kolejnym agentem na tym forum.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Egzamin na automacie

Postprzez Marcel2727 » niedziela 21 czerwca 2020, 11:08

szerszon napisał(a):
Marcel2727 napisał(a):
szerszon napisał(a):Na razie okazałeś się kolejną mendą sugerujacą wręczenie łapówki, "bo nie ma kamer".


Obrażasz mnie, bo nie zrozumiałeś żartu :mrgreen: Henq faktycznie miał rację, że jesteś zwykłym trollem.
Twoje żarty są na poziomie twoich pytań. To nie był żart. To było pomówienie. Cyryl ma rację, że nie wiesz co wypisujesz. Jesteś niestety kolejnym agentem na tym forum.


Gdzie tu masz pomówienie i w dodatku jakie to pomówienie? :mrgreen: Czy danie cukierka za dobrze spędzony egzamin w ramach podziękowania to pomówienie? Bo gadkę o korupcji i łapówkach zaczęliście wy :mrgreen:

Poza tym skoro bawimy się już w wasze interpretacje:
ks-rider napisał(a):Ja bym bral pelnymi garsciami, problem w tym, ze mi nikt nie chce dawac ! :mrgreen:


Mamy tutaj przyznanie się do łapówkarstwa.

Co do Ciebie szerszon to obrazą popisałeś się wcześniej :mrgreen:

szymonix napisał(a):Nie ma uprawnień.. Nie ma prawa wsiąść do auta za kierownicę.. filmiki tylko oglada.


Kolejne pomówienie.

No patrz, a ja jakoś tego nie rozdmuchuję i nie trąbię :mrgreen:
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Następna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości