Egzamin na Prawo Jazdy podejście nr. 2

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin na Prawo Jazdy podejście nr. 2

Postprzez Mante » czwartek 06 sierpnia 2020, 18:10

Cześć, za kilka dni mam kolejne bo już drugie podejście na egzamin prawo jazdy. Na pierwszym egzaminie nie wyjechałem nawet na miasto w Gdańsku bo oblałem na placu - miałem dwie próby. W pierwszej nie dojechałem całym obwodem samochodu do koperty , a przy drugim podejściu w amoku totalnym nie dokręciłem kierownicy w prawo i uderzyłem w lewy słupek i egzamin się dla mnie zakończył. Stres był na tyle silny,że egzaminator kazał mi wbić jedynkę żeby w ogóle ruszyć :hmm: . Równo 20 dni minie od poprzedniego egzaminu, sporo się czeka i to jest najgorsze w tym wszystkim. Nie pieniądze lecz czas oczekiwania. Ja rozumiem w pełni że powinienem się martwić wtedy gdy nie zdam za 8 - 10 razem, wykupiłem kilka dni temu 2 godziny po dłuższej przerwie nie tykania samochodu i moja jazda była zbyt nerwowa(za szybko chciałem pokonywać kolejne manewry). Problem tkwi w mojej głowie a w zasadzie psychice. Za bardzo chcę mieć upragnione prawo jazdy, żeby nie musieć byc od nikogo zależnym, sam ze sobą walczę i biję się z myślami że MUSZĘ posiadać prawko. Powinienem odpuścić totalnie zdawanie poprzez mega stres>? Doradźcie coś albo napiszcie jak to było z Wami.
Mante
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 06 sierpnia 2020, 17:24

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 125 gości