Kat C Zdane co dalej? Pomocy

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Kat C Zdane co dalej? Pomocy

Postprzez zgredzio10 » wtorek 30 marca 2021, 23:04

Witam, W piątek zdałem ostatni egzamin na kat. C (KWALIFIKACJE). Nie posiadam karty kierowcy oraz wymienionego prawa jazdy.

Przez obecną sytuację problem jest z urzędami i chciałbym to załatwić Online.

I mam parę pytań:

1. Czy mogę złożyć wniosek o kartę kierowcy i o wydanie prawa jazdy ( 2 karty) na stronie "infocar" ?
1. Mogę jednocześnie złożyć 2 wnioski na 2 karty? Nie jest potrzebny skan prawa jazdy już tego nowego?
3. Kartę kierowcy mam wyrabiać teraz czy jak się zatrudnię? Bo przy podawaniu na infocar danych jest zakładka " Nazwa firmy" ...
4. Macie cenne rady odnośnie składania tych dokumentów, gdzie mam wysłać te świadectwo, bo nigdzie nie widziałem abym mógł online ten dokument gdzieś udostępnić? Przy karcie kierowcy na infocar wymagają to: Zdjęcie, Podpis, Oświadczenie o posiadaniu ważnego prawa jazdy, Oświadczenie o o normalnym miejscu zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Nigdzie nie ma o wysłaniu świadectwa zdanego egzaminu.

5. Jakieś rady macie odnośnie kierowania Ciężarówką, czuję się pewnie, ale chętnie usłyszę/dowiem się czegoś czego mogę nie wiedzieć.
zgredzio10
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 23 listopada 2020, 02:38

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 99 gości