co wy na to

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

co wy na to

Postprzez ella » piątek 02 stycznia 2004, 12:12

Wiecie co wymyśliłam, że egzamin na prawo jazdy powinien być tylko formalnością, za to każdy kto otrzyma prawo jazdy obojętnie czy ma 16 czy 40 lat powinien jeździć przez pół roku albo rok z osobą towarzyszącą.
Nie było by wtedy stresu przed egzaminen a okres jazdy z opiekunem doszkoliłby naszą jazdę. Może to głupi pomysł ale tak mi się pomyślało :wink:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Sławek_18 » piątek 02 stycznia 2004, 13:39

:) E tam wolalbym aby wogole nie bylo egzaminu. Niech kazdy nie zaleznie od wieku 14,15,czy 19 czy tez nawet 10 (bo tez sa tacy mistrze mowiacy, ze umieja prowadzic w tym wieku :D ) ida do wydzialu ze zdjeciem i od razu na poczakaniu wyrobi im sie prawko.
Gdzies tak jest tylko nie wiem gdzie :P
Ale niech tak bedzie pozniej, ze jesli sie sspowoduje wypadek z wlasnej winy to ten koles idzie do wiezienia :D :lol:
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez miros » piątek 02 stycznia 2004, 15:03

albo przywrocic kare smierci, i delikwent obojetnie od wieku jak spowoduje wypadek, nawet najmniejsza stluczke to na krzeselko albo sznereczek z nim. wtedy sie odechce gnojkom zdawac egzaminu :) :twisted:
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez X » piątek 02 stycznia 2004, 20:53

Bezsensowny pomysl Ella. Chociazby z tego wzgledu, ze bylby to martwy przepis. Wystarczy, ze osoba ta przeczeka, nigdzie nie jezdzac (jak chcesz sprawdzic czy wogole jezdzila w tym okresie??????????) okres powiedzmy roku i ma prawko? Bez sensu....

Kolejna watpliwosc wzbudza fakt, ze nie kazdy ma mozliwosc jezdzenia z osoba posiadajaca prawko (a jesli jestes jedyna osoba w rodzinie posiadajaca prawo jazdy?).

Pomysl jest zupelnie nierealny.
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Re: co wy na to

Postprzez Blacksmith » niedziela 05 czerwca 2022, 02:59

ella napisał(a):Wiecie co wymyśliłam, że egzamin na prawo jazdy powinien być tylko formalnością, za to każdy kto otrzyma prawo jazdy obojętnie czy ma 16 czy 40 lat powinien jeździć przez pół roku albo rok z osobą towarzyszącą.
Nie było by wtedy stresu przed egzaminen a okres jazdy z opiekunem doszkoliłby naszą jazdę. Może to głupi pomysł ale tak mi się pomyślało :wink:

Głupi pomysł. Nie rozumiem jak to miałoby funkcjonować.

Dzisiaj coś podobnego funkcjonuje w niektórych krajach (i ma teoretycznie za jakiś czas funkcjonować też w Polsce), że osoba ucząca się uczy pod okiem opiekuna ], ale to przed egzaminem, a nie po egzaminie.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości