Przestroga dla piratów drogowych

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Przestroga dla piratów drogowych

Postprzez Piotr_Sz » piątek 24 września 2004, 16:53

www.wreckedexotics.com nawet najdrosze samochody nie są bezpieczne.
Prawojazdy:
zdane: 9.06.2003
data wyrobienia: 23.06.2003
data odebrania: 1.07.2003
Piotr_Sz
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek 07 września 2004, 22:19

Postprzez ella » piątek 24 września 2004, 17:07

najdrosze samochody nie są bezpieczne.

Piratom i ta przestroga nie będzie przeszkadzała. Oni będą robili swoje.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Aarienka » piątek 24 września 2004, 19:13

tak..niezle...a sl;yszalam,ze te najbardziej drozsze i te kosztowniejsze samochody typu Jeepy to sa ponoc gowniane...bo wystarczy delikatnie uderzyc a juz ma takie wgniecenie jak by slon mu przylozyl w bok...ale czy to prawda to nie wiem... :x Moze ktos z Was kochani rozwieje moj ciemny umysl???
Avatar użytkownika
Aarienka
 
Posty: 220
Dołączył(a): piątek 02 lipca 2004, 21:46
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez Mmeva » piątek 24 września 2004, 21:51

Ponoć niektore sa robione jak mówią mechanicy 'z cienkiej blachy'; a lakier można sobie porysować ściagając wodę ... Ale ja się na tym nie znam...

Jedne auta sa bardziej bezpieczne, inne mniej; ale najniebezpieczniejszy element samochodu to KIEROWCA.
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez Colin is the best » sobota 25 września 2004, 08:24

Nowe wózki są dużo bezpieczniejsze od starych. Jeśli jedziemy nowym, nowoczenym autem, to wtedy faktycznie
Mmeva napisał(a):najniebezpieczniejszy element samochodu to KIEROWCA.
bo mamy pewność, że nic się w czasie jazdy nie rozleci :) Jadąc starym polonezem czy innym gruchotem, tylko słyszymy jakieś trzaski, amortyzatory nie są już stabilne, występują luzy na kierownicy, a koła są powykszywiane... Każdym samochodem można przeszarżować.
Avatar użytkownika
Colin is the best
 
Posty: 318
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 16:59

Postprzez Robert18 » środa 11 maja 2005, 20:48

hmmmmmmmmmmmmm ja mysle ze samochody nowe drogie są bardziej bezpieczne niz samochody tansze i starsze a to z powodów coraz nowszych konstrukcji . Coraz wiecej bajerów pomaga nam uniknać wypadków a jesli juz dojdzie do jakiegos to napewno nie ma takich strasznych skutków. Mam BMW 5 i sam miałem taki incydent ze jechałem pzred siebie a z lewej wyjechała mi babka cikusem walneła mi w w przeni reflektor. Naszczescie duzych zniszczen nie miałem jedynie pekniety reflektor i troche wgniecen i pare rysek. Grzej jednak było z cikusem poprostu zderzak cofnoł się do szyby :!: kiedy przyjechała policja i chciała zadzwonic po pomoc zeby zabrac tego wraka to babka się stawiała bo zadrogo cholowanie dla niej kosztowało i prosiła policjanta zeby nie wzywał tej pomocy bo ona samo pomalutku sobie poradzic . I w tej chwili mozna powiedziec ze wiekszej głupoty nie słyszałem jak babka ponad 50 lat zabierze samochód warzący przynajmniej tone .Chyba na plecach go zaciągnie. Czasami głupota ludzka nie ma granic i tak pomoc przyjechała zabrała wraka a ja odjechałem bez problemu . :arrow: I to anzywa sie samochód bezpieczny .
:arrow: Wiec podtrzymuje swoje zdanie ze samochód nowszy drozszy jest bezpieczniejszy .
KONIEC
--------->Nowe Auto Audi A4 200 rok Niemcy <--------------
2.6 litra .V-max 150 km Boze wspaniałe Auto
Avatar użytkownika
Robert18
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek 10 maja 2005, 14:37

Postprzez miros » czwartek 12 maja 2005, 10:46

pewnie ze jest bezpieczniejszy ale zadne bajer nie zastapi dobrego kierowcy. mozesz sobie nawet wsadzic klatke do samochodu a i tak nic ci to nie da jak bedziesz swirowal na drodze. dlatego ja uwazam, ze nie nalezy za bardzo ufac tym bajerom bo one za ciebie samochodu nie poprowadza.
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez ella » czwartek 12 maja 2005, 11:03

Wiec podtrzymuje swoje zdanie ze samochód nowszy drozszy jest bezpieczniejszy


Im lepszy i droższy samochód to i większa prędkość. Wiadomo maluchem wyciśniemy 80km/h a takim polecimy i 200km/h. Samochód przy zderzeniu z przeszkodą przy takiej prędkości nie daje nam żadnego bezpieczeństwa.
Bezpieczny samochód to taki którym jedzie się z rozsądkiem.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Sławek_18 » czwartek 12 maja 2005, 14:13

NIC dosłownie NIC nie zastapi myslenia za kierownica. Myslenie, ze jesli jedziemy Bmw to mozemy wiecej na drodze to jest najwieksza bezmyslnosc.
Robet18 Nie zawsze mocnieszy moze wiecej. NIeraz widzialem jak ktos komus wjechal i temu "gorszemy"nic praktycznie sie nie stalo a ten "lepszy" rozwalil sobie samochod. Nie raz widze jak bezszyjni kierowcy przewaznie BardzoMalychWozow czuja sie lepsi i zmuszaja jadac przed soba do zjechania na bok lub pospieszaja go podjezdzaja pod zderzaki. Elektronika to tylko elektronika.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez wiruswww » czwartek 12 maja 2005, 18:51

Sławek nie tylko za kierownicą, w całym życiu. Zawsze trzeba myśleć a jak ktoś nie myśli to niech się nie pcha do takich zajęć jak prowadzenie samochodu bo to wbrew pozorom jest niebezpieczne.
Czasami mam dość tej całej techniki. Przez tą całą technologie ludzie oduczyli się rozmawiać twarzą w twarz :( I to jest naprawde smutne.
Avatar użytkownika
wiruswww
 
Posty: 553
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 13:35
Lokalizacja: Podlasie

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Postprzez ella » piątek 20 maja 2005, 16:21

Wbili się pod ciężarówkę
20.05.2005 12:57
Pięciu młodych ludzi zginęło w wypadku, do którego doszło w piątek przed południem na drodze gminnej między Opalenicą a Lwówkiem (Wielkopolskie). Samochód, którym jechali do szkoły wbił się pod ciężarówkę z ponad 20 tonami żwiru - poinformował nadkom. Jarosław Szemerluk z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.


Ofiary to 19-letni kierowca i czterej 17-letni pasażerowie fiata uno, uczniowie zespołu szkół rolniczych w Trzciance. Samochód, którym jechali, był tak zniszczony, że początkowo nie można było rozpoznać jego marki, ani ustalić, ile osób się w nim znajdowało.

Do wypadku doszło ok. godz. 9 na skrzyżowaniu drogi Opalenica - Lwówek z drogą Głuponie - Trzcianka. Trwa wyjaśnianie przyczyn tragedii.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 199 gości