O mały włos...

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Postprzez to ja » sobota 18 grudnia 2004, 09:49

Cały czas zastanawia mnie, co takiego napisał Miros, że Mikołaj uważa, że jest nieodpowiedzialny, ma pstro w głowie itp... Zgadzam się z Mmevą. Akurat z wszystkich wypowiedzi z forum (i nie tylko z forum) wynika, że mimo swojego młodego wieku jest kimś dojrzałym...

A co do tego naszego kolegi... Nie znałeś Go, więc z łaski swojej nie oceniaj.

Co do kompleksów - mam wrażenie, że to Ty je masz...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie ;)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

mialem sie juz nie odzywac

Postprzez Mikolaj » sobota 18 grudnia 2004, 18:33

mialem sie juz nie odzywac , ale towarzystwo wzajemnej adoracji FORUM PRAWA JAZDY ruszyło do ataku w obronie wzajemnej :shock:
Harry , jak Cie wq..., jak piszesz pisanie , to sobie tylko ogladaj , a nie pisz....
dla nikogo nie jestem ,, biadolisz chłopcze,,a zwlaszca dla Ciebie....., ani nie jestem ,,tato,, dla Ciebie, ani gimnazjum na mnie czeka,a jak juz chcesz byc Moderatorem, to przynajmniej trzeba miec troszke taktu i kultury.
Tak jak sie wiekszosc z WAS tu zachowuje, to stanowi swietny material dla tworcow BRD-nie w znakach i roznych przepisach jest w Polsce problem wypadkow , tylko w badaniach PSYCHIATRYCZNYCH :shock:
A w swoim imieniu dziekuje WAM za wzbogacanie mojej wiedzy o tzw CIEKAWYCH PRZYPADKACH :D
pa! :twisted:
Mikolaj
 
Posty: 40
Dołączył(a): poniedziałek 16 sierpnia 2004, 11:49

Postprzez miros » sobota 18 grudnia 2004, 18:52

czlowieczku powiedz mi, kto pierwszy zaczal sie wywyzszac i objezdzac innych (czytaj mnie) ?

mowisz o kulturze? a jak ty kulture reprezentujesz? myslisz ze wszystko jest ok jak ty kogos krytykujesz (choc nie masz do tego podstaw, bo mnie NIE ZNASZ, rozumiesz??????? dotarlo?) najpier mnie poznaj a dopiero potem krytykuj, tak byloby kulturalnie.

A w swoim imieniu dziekuje WAM za wzbogacanie mojej wiedzy o tzw CIEKAWYCH PRZYPADKACH


dziwne bo mi sie wydaje ze to ty jestes dziwnym przypadkiem. jakos wiekszosc ludzi, ktorzy przychodza na forum zachowuje sie normalnie, ale niestety czasami trafiaja sie tacy jak ty.

nie w znakach i roznych przepisach jest w Polsce problem wypadkow , tylko w badaniach PSYCHIATRYCZNYCH


a co to ma znaczyc? ze my sie nie nadajemy na kierowcow, bo wedlug ciebie mamy cos nie rowno z psychika? znowu robisz to samo kolego, piszesz rzeczy ktore sa bezpodstawne. pytam sie, ZNASZ nas ze wolno ci pisac takie bzdury?

o i ponawiam moja prosbe:

Życzę Ci wiecej POKORY życia, bo nigdy nie pozbędziesz sie tych swoich kompleksow


prosze powiedz mi jakie to ja mam kompleksy, jak tak bardzo mnie znasz.

a moze poprostu jestes taka przyslowiowa krowa co duzo ryczy a malo mleka daje?
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez ella » sobota 18 grudnia 2004, 20:35

Moi drodzy, przenieście dalszą dyskusję o kulturze na czata, priva, gg wszystko jedno gdzie :wink:
Ja zamykam temat.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 157 gości