Oświetlenie pojazdu w "korku" przed przejazdem

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Re: Oświetlenie pojazdu w "korku" przed przejazdem

Postprzez Henq » piątek 24 stycznia 2020, 18:42

tak, jak zwykle na temat :help: cała kwintesencja twojej inteligencji została zawarta w tym poście, nie ważne co ważne żeby pisać jak nic tu pasuje.
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Oświetlenie pojazdu w "korku" przed przejazdem

Postprzez Marcel2727 » sobota 25 stycznia 2020, 00:54

Henq napisał(a):tak, jak zwykle na temat :help: cała kwintesencja twojej inteligencji została zawarta w tym poście, nie ważne co ważne żeby pisać jak nic tu pasuje.


W sumie czytałem i ks-ridera też, żeby napisać elaborat biblijnych proporcji, którego sama treść to wyzwiska, to trzeba mieć poważne kompleksy. Jeszcze jak się rozpisał, gdy zwróciłem mu na to uwagę :mrgreen:
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: Oświetlenie pojazdu w "korku" przed przejazdem

Postprzez Henq » sobota 25 stycznia 2020, 01:26

Marcel2727 napisał(a):W sumie czytałem i ks-ridera też
i wnioski same się nasuwają :spoko:
wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu, tylko zamieszanie :help: :eek2: wystarczy przytłoczyć jednego czy drugiego przepisami PoRD i zaczyna się...
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Oświetlenie pojazdu w "korku" przed przejazdem

Postprzez yorki » sobota 25 stycznia 2020, 01:42

szymonix napisał(a):... Takie rzeczy tylko tu, bo nie ma moderacji.. .

Chociaż nie zawsze zgadzałem się z Twoją oceną zdarzeń prezentowanych na tym forum, to w tym przypadku POPIERAM Cię w 100 procentach.

Solution ?

Olać gostka i pozwolić na "kształcenie" przyszłych (może nieświadomych ?) piratów drogowych?
one white wine ;)
yorki
 
Posty: 589
Dołączył(a): niedziela 09 sierpnia 2015, 22:14

Re: Oświetlenie pojazdu w "korku" przed przejazdem

Postprzez Henq » sobota 25 stycznia 2020, 02:00

Kwik świni oderwanej od koryta.
No ale tak bywa jak się czepia osoby a nie zna przepisów.
Rozwiązanie: nadal edukować "wybitnych" znawców PoRD potencjalnych samobójców i morderców drogowych którzy nawet nie zdają sobie sprawy ze swojego zacofania :eek2:
Swoją drogą ciekawi mnie czy ci "wybitni" znawcy PoRD doczytali już co to kierunek jazdy?, co to kierunek ruchu?
Znając realia to nie, bo po co, lepiej atakować innych i po raz "n-ty" pisać swoje bzdurki.

Swoją drogą ciekawe:
yorki napisał(a):Oprócz Art.23 jest jeszcze Art.5, który wyżej w hierarchii ważności stawia znaki drogowe.

a inny temat i:
yorki napisał(a):Żaden znak nie zwalnia cofajacego z obowiązków zawartych w art.23.

:wow: :hmm:

ja pierniczę to chyba samo mówi przez siebie o autorze postów :help: :wow: :wow: :wow:
PARODIA.
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Oświetlenie pojazdu w "korku" przed przejazdem

Postprzez Marcel2727 » sobota 25 stycznia 2020, 18:02

yorki napisał(a):
szymonix napisał(a):... Takie rzeczy tylko tu, bo nie ma moderacji.. .

Chociaż nie zawsze zgadzałem się z Twoją oceną zdarzeń prezentowanych na tym forum, to w tym przypadku POPIERAM Cię w 100 procentach.

Solution ?

Olać gostka i pozwolić na "kształcenie" przyszłych (może nieświadomych ?) piratów drogowych?


Jak widać ta słuszna strona potrafi rzeczowo i sensowno odpowiedź, a Henq jest zły, bo podaje przepis z PoRD i nie posługuje się "logiką":

@Henq - w całości się z Tobą nie zgadzam.
Wrącenie zawtracania na trzy całkowicie Cie pogrąża.
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Poprzednia strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości