P-17: linia przystankowa czy mogę jechać

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Re: P-17: linia przystankowa czy mogę jechać

Postprzez szerszon » środa 10 czerwca 2020, 07:55

i zatoki poprzecznej...
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: P-17: linia przystankowa czy mogę jechać

Postprzez Henq » środa 10 czerwca 2020, 09:20

to czemu takie głupoty wypisujesz, że zatoka jest poprzeczna?
nie tylko takie więcej tu twoich perełek w stylu: "na skrzyżowaniu nie ma jezdni" , "kierunek jazdy można zmienić tylko raz na skrzyżowaniu" :eek2:
czy szczytne: "linia p-7 oddziela jezdnię od pobocza" :eek2:
a to tylko z ostatnich dni :help:
no i nie zapominajmy o ostatniej perełce: "zatoka autobusowa jest NA jezdni"


@LeszkoII
Żeby coś było poboczem musi spełniać definicje pobocza czyli, to że jest namalowana linia P-7x wyznaczająca krawędź jezdni nie tworzy magicznie po drugiej jej stronie pobocza, ale to trzeba myśleć - słowo niektórym jak widać na powyższym przykładzie obce.
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: P-17: linia przystankowa czy mogę jechać

Postprzez szerszon » środa 10 czerwca 2020, 09:54

Henq napisał(a):to czemu takie głupoty wypisujesz, że zatoka jest poprzeczna?
.
Chciałbym tylko przypomnieć, że to twój pomysł z tą zatoką poprzeczną. Ja tylko robie sobie z tego żarty pokazujac twoją "wiedzę"
Tak więc bądź łaskaw nie przypisywać komuś swoich rewelacji.
twoich perełek w stylu: "na skrzyżowaniu nie ma jezdni"
Tu też kłamiesz. To ty wstawiłeś rys 7.2.9 pisząc o skrzyżowaniach.
Tak więc bądź łaskaw nie przypisywać komuś swoich rewelacji.
czy szczytne: "linia p-7 oddziela jezdnię od pobocza"

Obrazek
Cały czas czekam na twoje zdanie jakie części drogi są widoczne na zdjęciu i jaką tu mamy linię.
Tak więc bądź łaskaw nie przypisywać komuś swoich rewelacji.
no i nie zapominajmy o ostatniej perełce: "zatoka autobusowa jest NA jezdni"
ty chyba naprawdę zapominasz łyknąć swojej porcji tabletek...czy którekolwiek z powyższych twoich wypocin możesz potwierdzić cytatem ???
Na chwile obecną jesteś tu jedyną osobą, która nie wie co kto napisał...twoja znajomość PoRD jest na bardzo kiepskim poziomie, czytanie ze zrozumieniem na jeszcze niższym. Musisz pogadać ze swoim znajomym Rumunem...może pomoże. :lol: :lol: :lol:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: P-17: linia przystankowa czy mogę jechać

Postprzez Henq » środa 10 czerwca 2020, 11:45

szerszon napisał(a):
Henq napisał(a):to czemu takie głupoty wypisujesz, że zatoka jest poprzeczna?
.
Chciałbym tylko przypomnieć, że to twój pomysł z tą zatoką poprzeczną.
bzdura zatoka poprzeczna to tylko i wyłącznie twój wymysł wyraźnie czytamy w twoich wypocinach, że "zatoka nie może być pasem ruchu bo pas ruchu jest podłużny " :help:

szerszon napisał(a):Ja tylko robie sobie z tego żarty pokazujac twoją "wiedzę"
i znów nie, zmanipulowaleś by ukryć swoje braki i swoją pseudo wiedzę i stwierdzenie że "zatoka nie może być pasem ruchu bo pas ruchu jest podłużny" :spoko:

szerszon napisał(a):Tak więc bądź łaskaw nie przypisywać komuś swoich rewelacji.
zaufaj mi na to chamstwo i ten poziom co tu na forum przedstawiasz swoją osobą to i tak jesteśmy dla ciebie łaskawi :spoko: i po raz kolejny masz udowodnione że swoje głupoty przypisujesz innym by zapewne ukryć swoje braki. :help:

szerszon napisał(a):
twoich perełek w stylu: "na skrzyżowaniu nie ma jezdni"
Tu też kłamiesz. To ty wstawiłeś rys 7.2.9 pisząc o skrzyżowaniach.
Nie żadne kłamstwo, miałeś cytowane swoje słówka w których jednoznacznie stwierdzasz że baza jaką jest skrzyżowanie nie posiada jezdni :spoko:
widać jak ładnie ignorujesz nieodpowiednie fakty dla siebie.
Wskażesz gdzie pisałem że na 7.2.9 jest skrzyżowanie? czy to też sobie z d.. wytrwaleś?

szerszon napisał(a):Tak więc bądź łaskaw nie przypisywać komuś swoich rewelacji.
jak na razie to wszystko twoje rewelacje masz udowodnione cytatami kto inteligentny widzi :spoko:
Swoją drogą nadal milczysz na temat B-3a - niewygodny zapis prawda :lol: :lol: :lol:

szerszon napisał(a):
czy szczytne: "linia p-7 oddziela jezdnię od pobocza"

Obrazek
Cały czas czekam na twoje zdanie jakie części drogi są widoczne na zdjęciu i jaką tu mamy linię.
po raz kolejny edukuję cię bo widać nadal nie dociera, wstyd by instruktor nie wiedział że linia P-7x nie oddziela jezdni od pobocza ale jak definicja mówi linia P-7x wyznacza krawędź jezdni.
Więc na pewno widać jezdnię służąca do jazdy pojazdów i podlużną :spoko: rozumiesz?
Co jest po drugiej stronie linii P-7x nie można tego określić ze zdjęcia, nie widać która definicje spełnia wymogi. Ty "widzisz" ? więc wskaż która?
Zapewne obronisz się konkretnym przykładem np widać ruch pieszych a może jakiś pojazd poruszający się albo zapakowany? a może jakiś góral pędzi zwierzęta albo jedzie wierzchem?
Więc czekam :spoko:

A tutaj nie ma linii P-7x:
Obrazek

Czy to znaczy że nie ma pobocza?

szerszon napisał(a):Tak więc bądź łaskaw nie przypisywać komuś swoich rewelacji.
po raz kolejny twoje rewelacje :spoko: to ty nie wiesz do czego służy linia krawędziowa. :spoko:

szerszon napisał(a):
no i nie zapominajmy o ostatniej perełce: "zatoka autobusowa jest NA jezdni"
ty chyba naprawdę zapominasz łyknąć swojej porcji tabletek...czy którekolwiek z powyższych twoich wypocin możesz potwierdzić cytatem ???
wszystkie potwierdzone, nie moja wina że wolisz je ignorować bo są dla ciebie niewygodne :dumb:
Mniej czasu na wymyślne epitety co tylko o tobie świadczą a więcej na edukację może dorównasz do innych poziomem :thumb2:

szerszon napisał(a):Na chwile obecną jesteś tu jedyną osobą, która nie wie co kto napisał...twoja znajomość PoRD jest na bardzo kiepskim poziomie, czytanie ze zrozumieniem na jeszcze niższym. Musisz pogadać ze swoim znajomym Rumunem...może pomoże. :lol: :lol: :lol:
i znów bredzisz to twoje słowa są cytowane to twoje bzdurki są obalane, i to ty sobie tworzysz zmyślonych userów, po raz kolejny piszesz o jakimś rumunie :help: :hmm: :eek2: coś się zrodziło w twojej główce, nikt oprócz ciebie nie wie co, ale dalej bezmyślnie brniesz w to szaleństwo ehh brawo ty. :eek2:

Przypomnę się znak B-3a :wink:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: P-17: linia przystankowa czy mogę jechać

Postprzez szerszon » środa 10 czerwca 2020, 21:37

Henq napisał(a):bzdura zatoka poprzeczna to tylko i wyłącznie twój wymysł wyraźnie czytamy w twoich wypocinach, że "zatoka nie może być pasem ruchu bo pas ruchu jest podłużny " :help:

Oczywiście znowu kłamiesz..podawałem definicję jezdni, pasa ruchu...
Naprawdę nie trudź się...można bardzo łatwo sprawdzić, kto tu wyjechał z zatoką poprzeczną...chcesz tego ?
Naprawdę nie stać ciebie na cytaty?
raz kolejny masz udowodnione że swoje głupoty przypisujesz innym by zapewne ukryć swoje braki.

A gdzie ? Bo nie widzę cytatów...na razie tylko ty piszesz, że ja pisałem, a nie widzę gdzie napisałem bo ty tak napisałeś..
Nie żadne kłamstwo, miałeś cytowane swoje słówka w których jednoznacznie stwierdzasz że baza jaką jest skrzyżowanie nie posiada jezdni :spoko:
widać jak ładnie ignorujesz nieodpowiednie fakty dla siebie.
Wskażesz gdzie pisałem że na 7.2.9 jest skrzyżowanie? czy to też sobie z d.. wytrwaleś?
Cały czas nie widzę cytatów..to że ty sobie weżmiesz w "..." to nie znaczy że to ja pisałem :lol: :lol: :lol: A gdzie...już raz ci zacytowałem...ale ok w temacie skrzyżowań posiłkowałeś się...
Henq napisał(a):
Jak by ktoś nie wiedział to jeszcze raz powtórzę tak wygląda krawędź jezdni:
Obrazek

Elita warszawskiej szkoły instruktorów wmawia, że to co pomiędzy P-7a to jest pobocze :help: :dumb:
Serio jakakolwiek szkoła instruktorów przyznaje się do geniusza który twierdzi, że na skrzyżowaniu nie ma jezdni? :wow: :wow: :wow: To się pytam co jest i jakim prawem tam jeżdżą pojazdy? :wow:
Wyczytać można z przepisu wyraźnie, że skrzyżowanie to połączenie dróg mających jezdnię więc co takie połączenie dwóch jezdni daje? może kuźwa pobocze? :wow: Jakoś bardzo bym się nie zdziwił jakby nasz ulubiony pseudoinstruktorek z warszafki tak twierdził - wszystko byle tylko obronić swoje bzdurki :help:

Odpowiedni rysunek do tematu...oczywiście teamt był o poboczu..ty jak zwykle bezmyślnie wprowadzasz wątki poboczne...
jak na razie to wszystko twoje rewelacje masz udowodnione cytatami kto inteligentny widzi :spoko:
Swoją drogą nadal milczysz na temat B-3a - niewygodny zapis prawda
Coś mi laptop szwankuje..nie widzę ANI JEDNEGO CYTATU...
Co do B-3a..przecież pisałem,że darowałem sobie twoje wodolejstwo nie na temat. Nawet nie wiem, co sie tam produkowałeś. Podejrzewam,że nikt tego nie czytał...aby nie zgłupieć. :lol:
po raz kolejny edukuję cię bo widać nadal nie dociera, wstyd by instruktor nie wiedział że linia P-7x nie oddziela jezdni od pobocza ale jak definicja mówi linia P-7x wyznacza krawędź jezdni.
Możesz to potraktowac jako synonim...przepraszam, rozumiesz to określenie ?
Co jest po drugiej stronie linii P-7x nie można tego określić ze zdjęcia, nie widać która definicje spełnia wymogi. Ty "widzisz" ? więc wskaż która?
:lol: :lol: :lol: może do okulisty ??? A o jakiej drugiej stronie piszesz ? A gdzie jest pierwsza strona??? :lol: :lol: :lol: ale agent :lol: :lol: :lol:
Nie widać drogi jednojezdniowej ??? Pobocza też nie widać ??? :lol: :lol: :lol:

A tutaj nie ma linii P-7x:
I co z tego ?
wszystkie potwierdzone,
A gdzie ? Cały czas nie widzę...może jednak tabletki?
i znów bredzisz to twoje słowa są cytowane to twoje bzdurki są obalane,

A gdzie ? Nie widze cytatów...na razie cały czas ty piszesz,że ja coś piszę, a ja jednak nie widzę,że jednak piszę, bo ty tak piszesz. :lol: :lol: :lol:
coś się zrodziło w twojej główce,
Chyba takie teksty rzucasz do lustra :lol: :lol: :lol:
Przypomnę się znak B-3a
A to znajomy Rumun ci nie powiedział ? Zmienia to coś w temacie,że autobus dalej jest pojazdem samochodowym ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: P-17: linia przystankowa czy mogę jechać

Postprzez Henq » sobota 13 czerwca 2020, 01:56

szerszon napisał(a):
Henq napisał(a):bzdura zatoka poprzeczna to tylko i wyłącznie twój wymysł wyraźnie czytamy w twoich wypocinach, że "zatoka nie może być pasem ruchu bo pas ruchu jest podłużny " :help:

Oczywiście znowu kłamiesz..podawałem definicję jezdni, pasa ruchu...
Oczywiście, że nie kłamię!
Ja tylko cytuję twoje wypowiedzi :spoko:
Skoro twierdzisz, że kłamię to proszę masz znacznik "quote" użyj go :spoko: :lol: :lol: :lol:

Skoro obydwaj wiemy, że nic nie "zacytujesz" oprócz manipulacji to wróćmy do tematu :spoko:

Każdy inteligentny zna definicję pasa ruchu nie trzeba mu cytować :spoko:
Ty zacytowałeś definicję pasa ruchu i pogrubiłeś konkretny fragment :spoko: więc przypomnę ci co pogrubiłeś:
szerszon napisał(a):
7) pas ruchu – każdy z podłużnych pasów jezdni wystarczający do ruchu jednego
rzędu pojazdów wielośladowych, oznaczony lub nieoznaczony znakami
drogowymi;

Czyli z tych dwóch przepisów wynika,że raczej zatoka nie jest jezdnią posiadajacą pasy ruchu...
ale ja się może nie znam... :lol: :lol: :lol:

Więc ci napisałem, że się nie znasz bo zatoka spełnia wymogi no chyba, że według ciebie jest poprzeczna? :eek2:
Czyli pomimo pytajnika na końcu zdania ty "manipulujesz", że "stwierdzam" :spoko: więc ci udowadniam: że jest cytat "szerszon" a ty się zapluwasz, że to nie ty pisałeś :eek2:
Kłamca i manipulant po raz 1.

szerszon napisał(a):Naprawdę nie trudź się...można bardzo łatwo sprawdzić, kto tu wyjechał z zatoką poprzeczną...chcesz tego ?
Powyżej mamy "cytowanie" więc tak chcę tego kłamco i manipulancie :spoko:
Wskażesz gdzie pisałem o tym, że zatoka jest poprzeczna? :spoko:
czy tak samo jak w przypadku rys 7.2.9 będziesz wmawiał, że coś powiedziałem bo sam sobie ubzdurałeś? - byle tylko ukryć braki w wykształceniu :help: po raz kolejny: jakim cudem z taką wiedzą zostałeś instruktorem pozostanie zagadką :eek2: :spoko:

szerszon napisał(a):Naprawdę nie stać ciebie na cytaty?
U nas się mówi "cię" - czyli rozumiem skąd wjechałeś do "warszafki" :eek2:
widać u "ciebie inne" PoRD obowiązuje :eek2:
Ale skoro trafiłeś na cywilizację to zacznij ty się edukować bo braki to "ciebie" masz ogromne.
To przyznasz się w jakiej szkółce warszafskiej przekazujesz swoją "inteligencję" czy nadal żadna się do ciebie nie przyzna, chociaż teraz to już nie "żadna" tylko czytając twoje wypociny trzeba zadać pytanie "która" się do ciebie przyznaje? - wskażesz? trzeba wiedzieć którą omijać szerokim łukiem :thumb2:

szerszon napisał(a):
raz kolejny masz udowodnione że swoje głupoty przypisujesz innym by zapewne ukryć swoje braki.

A gdzie ? Bo nie widzę cytatów...na razie tylko ty piszesz, że ja pisałem, a nie widzę gdzie napisałem bo ty tak napisałeś..
Nie chcesz widzieć a to różnica :spoko:
cytowałem, nawet pytałem czy znacznik "quote" wiesz ten od cytowania na forum :eek2: - obce dla ciebie- należy do ciebie czy nie? :help: w końcu było wskazane " quote="szerszon"
to jak?

szerszon napisał(a):
Nie żadne kłamstwo, miałeś cytowane swoje słówka w których jednoznacznie stwierdzasz że baza jaką jest skrzyżowanie nie posiada jezdni :spoko:
widać jak ładnie ignorujesz nieodpowiednie fakty dla siebie.
Wskażesz gdzie pisałem że na 7.2.9 jest skrzyżowanie? czy to też sobie z d.. wytrwaleś?
Cały czas nie widzę cytatów..to że ty sobie weżmiesz w "..." to nie znaczy że to ja pisałem :lol: :lol: :lol:
Czy ty masz jakieś problemy z czytaniem? a może masz problemy z technologią? a może silnik forum cię przerasta?
Przecież masz wyraźnie zacytowane własne głupoty nie w "..." a w znaczniku bbcode:
szerszon napisał(a):...
Czy ty wiesz w ogóle jak to cudo działa? Widzisz swój nick czy nie widzisz?
No chyba nie - szkoda :eek2: ale nie tylko tego nie wiesz, a zaoszczędziło by to nam kilku stron tematu i kilku tematów :spoko:
Już w innym temacie cię edukowałem na temat linii krawędziowej :spoko: niestety jak grochem o ścianę, dla ciebie (zapewne jakiś wymysł poprzedniej epoki) linia P-7x pozostanie oddzielającą jezdnię od pobocza - co w świetle teraźniejszych przepisów jest wierutną bzdurą!
Może ustawa dekomunizacyjna powinna też przesiać instruktorków i egzaminatorów z poprzedniej epoki :eek2:

szerszon napisał(a):A gdzie...już raz ci zacytowałem...
Cytowałeś całą wypowiedź w której nie rozróżniasz osobnych zdań o czym pisałem wcześniej :eek2: :spoko:

szerszon napisał(a):ale ok w temacie skrzyżowań posiłkowałeś się...
Henq napisał(a):Jak by ktoś nie wiedział to jeszcze raz powtórzę tak wygląda krawędź jezdni:
Obrazek

Elita warszawskiej szkoły instruktorów wmawia, że to co pomiędzy P-7a to jest pobocze :help: :dumb:
Serio jakakolwiek szkoła instruktorów przyznaje się do geniusza który twierdzi, że na skrzyżowaniu nie ma jezdni? :wow: :wow: :wow: To się pytam co jest i jakim prawem tam jeżdżą pojazdy? :wow:
Wyczytać można z przepisu wyraźnie, że skrzyżowanie to połączenie dróg mających jezdnię więc co takie połączenie dwóch jezdni daje? może kuźwa pobocze? :wow: Jakoś bardzo bym się nie zdziwił jakby nasz ulubiony pseudoinstruktorek z warszafki tak twierdził - wszystko byle tylko obronić swoje bzdurki :help: Czy ty wiesz w ogóle jak to cudo działa? Widzisz swój nick czy nie widzisz?
No i znów kłamstwo i manipulacje :spoko: to już 2. raz :wink:
Po pierwsze nie w temacie "skrzyżowań" jak to chcesz zmanipulować, bo nie rozmawiamy o skrzyżowaniach tylko o linii P-7x
Po drugie: wmawiasz, że linia P-7x służy do oddzielenia jezdni od pobocza, co ci udowadniam zapisem w 170 i rysunkiem 7.2.9 z 220, że tak nie jest :spoko:
Kolejny niewygodny dla ciebie fakt, że jezdnia, może być oddzielona od jezdni i to linią P-7x :lol:
Ty czytasz co się do ciebie pisze czy nie czytasz co się do ciebie pisze?

Henq napisał(a):Jak by ktoś nie wiedział to jeszcze raz powtórzę tak wygląda krawędź jezdni:
i tu wstawiam 7.2.9 :spoko:
No i mamy kolejny bój.
Ja twierdzę, że jezdnia może łączyć się z jezdnią, ty w przypływie swojej inteligencji twierdzisz, że tak może być ale tylko po przez "bazę" jaką jest skrzyżowanie :wow:
Czyli uczymy się od instruktorka z Warszawy, że skrzyżowanie nie posiada jezdni :wow: Co za bełkot i ty się dziwisz, że masz miano "pseudoinstruktorka z warszafki"? Zasłużyłeś sobie na to.
To jeszcze nic połączenie drogi wewnętrznej z drogą publiczną nie tworzy skrzyżowania - tak głoszą przepisy :spoko:
czyli co wg ciebie mamy drogę wewnętrzną która łączy się z drogą publiczną bez bazy jaką jest skrzyżowanie czyli wg ciebie która nie posiada jezdni skoro jezdnia nie może łączyć się z jezdnią?
Chcesz nam wmówić, że droga wewnętrzna nie posiada jezdni? :wow:

szerszon napisał(a):Odpowiedni rysunek do tematu...oczywiście teamt był o poboczu..ty jak zwykle bezmyślnie wprowadzasz wątki poboczne...
I kolejne kłamstwo i manipulacja to już mamy 3.
Oczywiście, że "twój" temat nie był o poboczu!
Temat główny jest o poboczu, :spoko:
Ale ty wprowadziłeś temat poboczny i zszedłeś na linię P-7a :spoko:
ubzdurało ci się, że ona oddziela jezdnię od pobocza, :eek2:
Więc cię edukuje w kolejnym już temacie - szkoda że bez rezultatów - że zgodnie z PoRD linia P-7a nie służy do oddzielania jezdni od pobocza! :spoko:
Linia P-7x służy do wyznaczania krawędź jezdni :spoko: a to diametralna różnica!


szerszon napisał(a):
Henq napisał(a):Swoją drogą nadal milczysz na temat B-3a - niewygodny zapis prawda
Co do B-3a..przecież pisałem,że darowałem sobie twoje wodolejstwo nie na temat. Nawet nie wiem, co sie tam produkowałeś. Podejrzewam,że nikt tego nie czytał...aby nie zgłupieć. :lol:
Nie!
Ty po prostu zignorowałeś niewygodne fakty :spoko: o "zgłupieniu" to ty akurat nie powinieneś pisac :spoko: to na twoją niekorzyść świadczy :eek2:

Pytałem i nadal będę pytał :spoko: bo widać fakty niewygodne dla ciebie :spoko:
jakiego pojazdu dotyczy przepis §18.2? Czyli, żeby było łatwiej "ciebie": B-3a zakaz ruchu - dotyczy pojazdów? skoro wg ciebie autobus jest pojazdem?
czy jednak jest wskazane konkretnie, że dany przepis dotyczy konkretnego pojazdu jakim jest autobus? :eek2:

szerszon napisał(a):
Henq napisał(a):Co jest po drugiej stronie linii P-7x nie można tego określić ze zdjęcia, nie widać która definicje spełnia wymogi. Ty "widzisz" ? więc wskaż która?
:lol: :lol: :lol: może do okulisty ??? A o jakiej drugiej stronie piszesz ? A gdzie jest pierwsza strona??? :lol: :lol: :lol: ale agent :lol: :lol: :lol:
Nie widać drogi jednojezdniowej ??? Pobocza też nie widać ??? :lol: :lol: :lol:
Czyli jednak wybrałeś :eek2: nadal chcesz się kompromitować :thumb2:
żeby nie było to twój wybór :spoko:
No to panie okulisto pytasz o jaką stronę chodzi? więc ci pisze: linia P-7x wyznacza krawędź jezdni - tak? więc skoro masz na rysunku "linie krawędziową" P-7b wyznaczającą krawędź "jezdni" to każdy :eek2: inteligentny człowiek wyczyta, że po jednej stronie musi być jezdnia - przypomnę:
Umieszczone przy krawędzi jezdni znaki:
:spoko: No wybacz choćbym chciał zaliczyć cie do inteligentnych to jak widzisz sam ostro pracujesz na to, że się nie kwalifikujesz, i to nie jest jeden z twoich "wymyślnych epitetów" po prostu sam ignorujesz zapisy §86 takie są fakty :eek2: :wow:

Swoją drogą jak sam w temacie SoRO stwierdzasz: "pojazd nie zmienia kierunku jazdy" - "bo widać że kierowca kręci kierownicą" - tak teraz opierasz się na "bo widać" - jeżeli do tej pory jeszcze ktoś był ślepo zapatrzony w warszawskiego instruktora to już czas najwyższy się obudzić i dostrzec "pseudo i F" :spoko:

szerszon napisał(a):
Henq napisał(a):A tutaj nie ma linii P-7x:
I co z tego ?
To "z tego", że wg ciebie, że nie ma pobocza?
Przecież tak krzyczysz, że P-7x oddziela jezdnię od pobocza? A tutaj nie ma P-7x więc co oddziela jezdnię od pobocza?
Może w końcu dotrze, że P-7x nie oddziela jezdni od pobocza, a wyznacza krawędź jezdni :spoko: :help:

szerszon napisał(a):
coś się zrodziło w twojej główce,
Chyba takie teksty rzucasz do lustra :lol: :lol: :lol:
Rzucam: szerszon co ci się zrodziło w tej główce no i niestety dostaję tylko "to nie ja, to kłamstwa, to manipulacje" - więc może czas najwyższy zawalczyć z wiatrakami i wskazać ci wszystkie twoje bzdurki w jednym temacie bo każde po kolei to ignorujesz :eek2: :help:

szerszon napisał(a):
Przypomnę się znak B-3a
A to znajomy Rumun ci nie powiedział ?
No i znów :help: człowieczku co tym razem się zrodziło w twojej główce? :eek2:

szerszon napisał(a):Zmienia to coś w temacie,że autobus dalej jest pojazdem samochodowym ?
Ale tematem jest czego dotyczy przepis :spoko: a nie czy autobus to pojazd :eek2: - kolejne kłamstwo i manipulacje z twojej strony? 3. w kolejce :help: - wszystko byle obronić swoje bzdurki :help:

Nie dziwne, że się bronisz po przez atak w końcu wychodzi jaka u ciebie uboga wiedza :eek2:
1.
§18.2 Znak B-3a "zakaz wjazdu autobusów" oznacza zakaz ruchu autobusów.

2.
Art. 18. 1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do oznaczonego przystanku autobusowego (trolejbusowego) na obszarze zabudowanym, jest obowiązany zmniejszyć prędkość, a w razie potrzeby zatrzymać się, aby umożliwić kierującemu autobusem (trolejbusem) włączenie się do ruchu, jeżeli kierujący takim pojazdem sygnalizuje kierunkowskazem zamiar zmiany pasa ruchu lub wjechania z zatoki na jezdnię.
Wszytko "logiczne" :eek2: wg ciebie w pierwszym przypadku mamy zakaz ruchu konkretnego pojazdu, ale w drugim przypadku mamy włączanie się do ruchu każdego pojazdu :thumb2: :what: :dumb:

No i jak tu nie rozumieć twojej "logiki" :eek2: :wow:

Boże uchowaj nas o takich pseudoinstruktorków :help:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: P-17: linia przystankowa czy mogę jechać

Postprzez szerszon » sobota 13 czerwca 2020, 20:17

Henq napisał(a):Oczywiście, że nie kłamię!
Ja tylko cytuję twoje wypowiedzi :spoko:
Skoro twierdzisz, że kłamię to proszę masz znacznik "quote" użyj go :spoko:
Użyłem przy twoim 7.2.9...natomiast chyba ty zapomniałeś o tym znaczniku.
Skoro obydwaj wiemy, że nic nie "zacytujesz" oprócz manipulacji

Ostatnie...
Henq napisał(a):
Jak by ktoś nie wiedział to jeszcze raz powtórzę tak wygląda krawędź jezdni:
Obrazek

Elita warszawskiej szkoły instruktorów wmawia, że to co pomiędzy P-7a to jest pobocze :help: :dumb:
Serio jakakolwiek szkoła instruktorów przyznaje się do geniusza który twierdzi, że na skrzyżowaniu nie ma jezdni? :wow: :wow: :wow: To się pytam co jest i jakim prawem tam jeżdżą pojazdy? :wow:
Wyczytać można z przepisu wyraźnie, że skrzyżowanie to połączenie dróg mających jezdnię więc co takie połączenie dwóch jezdni daje? może kuźwa pobocze? :wow: Jakoś bardzo bym się nie zdziwił jakby nasz ulubiony pseudoinstruktorek z warszafki tak twierdził - wszystko byle tylko obronić swoje bzdurki :help:


Każdy inteligentny zna definicję pasa ruchu nie trzeba mu cytować
Czyli nie należysz do tych "każdych". Ewidentnie nie masz pojęcia czym jest pas ruchu, skoro uważasz,że zatoka jest pasem ruchu. :lol: :lol: :lol:
Wskażesz gdzie pisałem o tym, że zatoka jest poprzeczna?
Sam sie w tym poście przyznałeś, że użyłeś tego pojęcia...
Więc ci napisałem, że się nie znasz bo zatoka spełnia wymogi no chyba, że według ciebie jest poprzeczna?
Wprowadzasz nowe "wartości" :lol: :lol: :lol:
czy tak samo jak w przypadku rys 7.2.9 będziesz wmawiał, że coś powiedziałem bo sam sobie ubzdurałeś? - byle tylko ukryć braki w wykształceniu
Powyżej jeszcze raz podałem twoje wyczyny na temat skrzyżowań na przykładzie rys 7.2.9... :lol: :lol: :lol: a o jakich brakach w wykształceniu piszesz ??? Jak jesteś w stanie cokolwiek stwierdzić, skoro nie masz pojęcia o najprostszych określeniach? Może ci znajomy Rumun pomoże...
i tu wstawiam 7.2.9 :spoko:
No i mamy kolejny bój.
Może ci się wydawało, ale wyszło jak zwykle..."popisałeś się" :lol: :lol:
Nie ogarniasz tematu.
Ja twierdzę, że jezdnia może łączyć się z jezdnią, ty w przypływie swojej inteligencji twierdzisz, że tak może być ale tylko po przez "bazę" jaką jest skrzyżowanie
Tak wynika z definicji skrzyżowania..dla ciebie wszystko papu...
Czyli uczymy się od instruktorka z Warszawy, że skrzyżowanie nie posiada jezdni
A gdzie znacznik quote ??? Widzisz..tym się różnimy, że ja cytuję twoje bzdury, a ty wymyślasz,że ja coś rzekomo napisałem.
Czyli znowu coś napisałeś, że ja coś napisałem, a ja tego nie napisałem, ale ty piszesz, że napisałem...a cytatu jak nie było tak nie ma...niestety przy tak żałosnej moderacji takie wymyślanie uchodzi ci na sucho. Ale czym sie przyjmować...obaj wiemy,że kłamiesz i manipulujesz wciskając komuś to co sam robisz.
To jeszcze nic połączenie drogi wewnętrznej z drogą publiczną nie tworzy skrzyżowania - tak głoszą przepisy :spoko:
czyli co wg ciebie mamy drogę wewnętrzną która łączy się z drogą publiczną bez bazy jaką jest skrzyżowanie czyli wg ciebie która nie posiada jezdni skoro jezdnia nie może łączyć się z jezdnią?
Chcesz nam wmówić, że droga wewnętrzna nie posiada jezdni?
Kolejny 'kwiatek", gdzie za dwa trzy posty dowiem się, że ja to napisałem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Co za bełkot i ty się dziwisz, że masz miano "pseudoinstruktorka z warszafki"? Zasłużyłeś sobie na to.
Hmm...przecież to ty napisałeś...czyli zasługujesz na miano .... ???
Linia P-7x służy do wyznaczania krawędź jezdni :spoko: a to diametralna różnica!
Masz zdjęcie..co jest za krawędzią jezdni??? Na tym co nie możesz zobaczyć, bo akurat ci okulary zaparowały.
Ty po prostu zignorowałeś niewygodne fakty
Jakie fakty? Jedyny fakt jaki wynika z twoich wypocin to fakt, że
1) nie umiesz czytać ze zrozumieniem
2) nie masz pojecia o przepisach
3) o ich zrozumieniu nawet nie wspominam
4) wymyślasz szalone teorie, które za kilka postów zostana przydzielone mi albo leszkowi :lol: :lol: :lol: oczywiście bez cytatów..bo po co..henq tak napisał,że oni napisali i tak widocznie jest.
Pytałem i nadal będę pytał
może czas zapisać sie na jakiś porzadny kurs prawa jazdy ? Skad jesteś ? Z Krakowa ? Podeśle ci parę adresów.
skoro wg ciebie autobus jest pojazdem?
Według mnie ??? :lol: :lol: :lol:
Prawo o ruchu drogowym Art 2
41) autobus – pojazd samochodowy przeznaczony konstrukcyjnie do przewozu
więcej niż 9 osób łącznie z kierowcą;

No to panie okulisto pytasz o jaką stronę chodzi? więc ci pisze: linia P-7x wyznacza krawędź jezdni - tak? więc skoro masz na rysunku "linie krawędziową" P-7b wyznaczającą krawędź "jezdni" to każdy :eek2: inteligentny człowiek wyczyta, że po jednej stronie musi być jezdnia - przypomnę:
Inteligentny tak, ale ty....??? Przecież pisałeś...
Co jest po drugiej stronie linii P-7x nie można tego określić ze zdjęcia, nie widać która definicje spełnia wymogi. Ty "widzisz" ? więc wskaż która?
Czyli byłeś ślepy i sam się wykluczyłeś z grona ludzi inteligentnych...tu się zgodzę.

Swoją drogą jak sam w temacie SoRO stwierdzasz: "pojazd nie zmienia kierunku jazdy" - "bo widać że kierowca kręci kierownicą"

Swoją drogą znowu bez cytatów.....jakieś dwa zdania wyrwane od czapy...
To "z tego", że wg ciebie, że nie ma pobocza?
Przecież tak krzyczysz, że P-7x oddziela jezdnię od pobocza? A tutaj nie ma P-7x więc co oddziela jezdnię od pobocza?
I dalej zapytam się ...i co z tego? Jest obowiązek malowania P-7x przy każdej krawędzi jezdni ? Ludzie inteligentni potrafią odróżnić części drogi i bez linii P-7...odróżnisz chodnik od jezdni ??? :lol: :lol: :lol:
Rzucam: szerszon co ci się zrodziło w tej główce
Mi nic...wszystkie bzdury jakie podobno np ja napisałem są twego autorstwa.ZA parę postów te ostanie pewnie też. :lol:
No i znów :help: człowieczku co tym razem się zrodziło w twojej główce?
już ty wiesz co :lol: :lol: :lol:
Ale tematem jest czego dotyczy przepis :spoko: a nie czy autobus to pojazd
Samego autobusu nie dotyczy..najwyżej kierujacego autobusem...autobus sam z siebie się nie zastosuje.
Po prostu masz aspirację być alfą i omegą na tym forum, a okazałeś się taką jałopą, że nie zauważyłeś Art 18 koncentrując się na Art 17 :lol: :lol: :lol:
Wróbel nie będzie orłem tak samo jak ty nie będziesz liczącym się uczestnikiem tego forum.
Chamem owszem..jedyne w czym brylujesz.
Wszytko "logiczne" :eek2: wg ciebie w pierwszym przypadku mamy zakaz ruchu konkretnego pojazdu, ale w drugim przypadku mamy włączanie się do ruchu każdego pojazdu
Naprawdę nie wiem, co ma wspólnego paragraf z artykułem i po co je łącznie cytujesz. Co ci sie uroiło tym razem w chorej główce ? Art 18, jak już pisałem został wyodrębniony z przypadków z Art 17 z powodu umożliwienia się właczenia do ruchu. I nie każdy pojazd może znaleźć się zatoce autobusowej. Dlatego rozwodzenie sie nad przypadkiem każdego innego pojazdu oprócz autobusu znajdujacego się tam gdzie nie powinno go być jest co najmniej dziwne.
Kiedy się dowiem,że napisałem iż Art 18 dotyczy każdego pojazdu ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: P-17: linia przystankowa czy mogę jechać

Postprzez Henq » piątek 19 czerwca 2020, 22:50

Przecież tego bełkotu się nie da czytać!!! :eek2: :help:
Gdzie mistrzuniu użyłeś "quote"? przy moim 7.2.9?
Jest tam gdzieś napisane przeze mnie, że na rys 7.2.9 widać skrzyżowanie?
Cytujesz sobie :eek2: pogrubiasz sobie :eek2: moje wypowiedzi i nadal nie widzę by było jasno i wyraźnie napisane przeze mnie: "NA RYS 7.2.9 JEST SKRZYŻOWANIE"!
Pomożesz? Wskażesz? A może coś sobie ubzdurałeś? - to by nie było 1 :lol:

Kiedy ty w końcu skończysz te swoje manipulacje? \
Na prawdę :help: to już nie jest tragiczne to jest żałosne - nieudolnie chcesz ratować swoją twarz - ale jakim kosztem? bardziej się pogrążając? :eek2:
Każdy już się na tobie wyznał :thumb2:
Jesteś perfidnym kłamcą i manipulantem!!!

Mało cytatów dałem by to udowodnić? Nie widzisz ich czy nie chcesz widzieć?

No to przypomnę twoją rewelację:
szerszon napisał(a):Można skręcić w jezdnie drogi poprzecznej z jezdni drogi np przejeżdżając przez skrzyżowanie. Ale mamy w takim przypadku bazę w postaci skrzyżowania.

Więc się pytam czy droga wewnętrzna nie posiada jezdni?
Więc się pytam czy droga wewnętrzna z drogą główną tworzy skrzyżowanie?
Więc się pytam czy wjeżdżając z drogi głównej w prawo lub w lewo na drogę główną nie zmienia się kierunku jazdy?

No w świetle twojej edukacji, że
szerszon napisał(a):Można skręcić w jezdnie drogi poprzecznej z jezdni drogi np przejeżdżając przez skrzyżowanie. Ale mamy w takim przypadku bazę w postaci skrzyżowania.
i powyższych pytań to cieniutko wypadasz instruktorku z warszafki na tle moich argumentów, że nigdzie nie jest napisane, że jezdnia nie może łączyć się z jezdnią :spoko: i rys 7.2.9 gdzie dokładnie tak jest wskazane :spoko: No i jeszcze połączenie jezdni drogi wewnętrznej, z jezdnią drogi głównej :spoko: które jak wszyscy wiedzą (jak widać oprócz ciebie :eek2: :help: ) nie tworzy skrzyżowania i nie ma bazy w postaci skrzyżowania a dwie jezdnie się łączą :wow: - szok dla ciebie prawda :thumb2:

No tak tylko manipulacje i kłamstewka ci zostały, że gdzieś piszę, że na 7.2.9 jest skrzyżowanie :wow: :spoko:
Poprosimy o więcej takich perełek: że "coś ci się ubzdurało" :spoko: :spoko: :spoko:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: P-17: linia przystankowa czy mogę jechać

Postprzez szerszon » piątek 19 czerwca 2020, 23:42

Henq napisał(a):Przecież tego bełkotu się nie da czytać!!! :eek2: :help:
:
A ty w ogóle potrafisz czytać? Ze zrozumieniem ?
Gdzie mistrzuniu użyłeś "quote"? przy moim 7.2.9?
Ślepy ????? :lol: :lol: :lol:
Jest tam gdzieś napisane przeze mnie, że na rys 7.2.9 widać skrzyżowanie?
Już sam nie wiesz co płodzisz ? Tu użyję cytatu, ponieważ poznano się na tobie, a ja mam takie zdanie o tobie od lat...
krislee napisał(a):Przestań
śmiecić
i przeszkadzać innym...
...stary
zakuty
tępy
bezużyteczny
pasożycie.

:D

Ten gościu ma 100% racji... :lol: :lol: :lol:
Kiedy ty w końcu skończysz te swoje manipulacje? \
Kiedy przestaniesz przypisywać innym swoje bzdety?
Każdy już się na tobie wyznał :thumb2:
Jesteś perfidnym kłamcą i manipulantem!!!
Przykro mi, ale twoje opinie mijają się z prawdą. Nie potrafiłeś podać ani jednego cytatu...
No to przypomnę twoją rewelację:
Cos nieprawdziwego w tym stwierdzeniu ?
Więc się pytam czy droga wewnętrzna nie posiada jezdni?
Nie jest drogą publiczną. To że się po niej jeździ nie oznacza, że posiada jezdnię zdefiniowaną w Art 2.
Więc się pytam czy droga wewnętrzna z drogą główną tworzy skrzyżowanie?
Proponuję ci w końcu poczytać przepisy. Definicja skrzyżowania powinna pomóc rozstrzygnąć twe dylematy w tej kwestii.
Więc się pytam czy wjeżdżając z drogi głównej w prawo lub w lewo na drogę główną nie zmienia się kierunku jazdy?
Nie wiem co to jest droga główna. Czytam w PoRD i nie mogę znaleźć.
Podejrzewam,że chodzi ci prawdopodobnie o przebieg drogi z pierwszeństwem, ale twój bardzo ograniczony zasób słów nie pozwolił ci się należycie wysłowić. To też można wytłumaczyć trafną diagnozą, jaką tu spotkałem na forum...
krislee napisał(a):Pieprzysz bez sensu, mieszasz, nie potrafisz się skupić!


A TY OD DZISIAJ...NIE PISZ DO MNIE TĘPY DEBILU!!!!
Nie pisz ty ułomny analfabeto nie umiejący zdania sklecić i zrozumieć tekst, który ma więcej niż jedno zdanie! NIE PISZ!

No i jeszcze połączenie jezdni drogi wewnętrznej, z jezdnią drogi głównej :spoko: które jak wszyscy wiedzą (jak widać oprócz ciebie :eek2: :help: ) nie tworzy skrzyżowania i nie ma bazy w postaci skrzyżowania a dwie jezdnie się łączą :wow: - szok dla ciebie prawda :thumb2:
Obstawiałem,że przypiszesz mi swoje słowa za jakieś dwa trzy posty, ale się nie krępowałeś i od razu :lol: :lol: :lol:
User, którego cytowałem ma jednak rację. Jesteś tylko chamem..takim wsiowym przygłupem.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: P-17: linia przystankowa czy mogę jechać

Postprzez Henq » piątek 19 czerwca 2020, 23:53

No tak dzień bez ataków personalnych dniem straconym :spoko: - jakim cudem taki robak jeszcze tu na forum egzystuje pozostaje zagadką :eek2:
Powiedz znów cie nie wypuścili z zakładu czy lekarstwa do rączki dostałeś i nie połykasz? Bo takiej urojonej rzeczywistości dawno nie nabazgrałeś :help:

No śmiało panie perfidny kłamco i manipulancie wskaż gdzie napisałem że na "RYS 7.2.9 JEST SKRZYŻOWANIE" - brak konkretów?

Jak ci już wspomniałem cytujesz fragmenty w których nic takiego nie ma :spoko: SAM SOBIE TO UBZDURAŁEŚ :mrgreen: wiesz to się leczy :spoko:

Teraz chcesz wmówić byle tylko obronić swoje bzdurki, że tylko droga publiczna posiada jezdnię? :wow: :wow:

Mistrzuniu co to skrzyżowanie to ja wiem jak widać ty nie wiesz pisząc takie farmazony:
szerszon napisał(a):Można skręcić w jezdnie drogi poprzecznej z jezdni drogi np przejeżdżając przez skrzyżowanie. Ale mamy w takim przypadku bazę w postaci skrzyżowania.


I to nie jest żadna manipulacja to są twoje słowa :spoko:
:eek2:
Boże uchowaj nas od takich instruktorków :help:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: P-17: linia przystankowa czy mogę jechać

Postprzez szerszon » sobota 20 czerwca 2020, 00:05

Henq napisał(a):No tak dzień bez ataków personalnych dniem straconym
Nie CHAMIE. Do tej pory starałem się odpisywać merytorycznie, a to ty prostaku rzucasz się jak g..na łopacie. Skoro moderator nie reaguje na twoje wieśniackie chamstwo, to dlaczego mam dalej dac się obrażać ???
Tak więc wsiowy przygłupie...
No śmiało panie perfidny kłamco i manipulancie wskaż gdzie napisałem że na "RYS 7.2.9 JEST SKRZYŻOWANIE"
Pisałeś o skrzyżowaniu posiłkujac się tym rysunkiem, ponieważ uznałeś,że skoro jeździ się po przełaczce to musi byc to jezdnia.
A niestety dla ciebie, wsiowy przygłupie przełączka nie jest jezdnią.
Jak ci już wspomniałem cytujesz fragmenty w których nic takiego nie ma
Cytaty nie pozostawiają wątpliwości. Natomiast ty przygłupie tylko wymyslasz, a potem komuś przypisujesz swoje brednie.
Generalnie jesteś zerem jeśli chodzi o znajomość PoRD.
Teraz chcesz wmówić byle tylko obronić swoje bzdurki, że tylko droga publiczna posiada jezdnię?
Jak ci już tu wskazano,jesteś za głupi aby to zrozumieć.
Nie wszystko po czym się jeździ posiada jezdnię. Jesteś tak tępy jak ten agent mredek1...

Mistrzuniu co to skrzyżowanie to ja wiem
:lol: :lol: :lol: absolutnie nie wiesz. Inaczej nie ilustrowałbyś swoich idiotyzmów rys.7.2.9...
jesteś po prostu przygłupem.
I to nie jest żadna manipulacja to są twoje słowa
Ale ja nie kwestionuję, że w tym przypadku manipulujesz. Jesteś po prostu debilem, który tego nie rozumie.

Boże uchowaj nas od takich instruktorków
Nie sil się chamie na takie teksty...takie śmieci jak ty nawet nie sa warte sprzatać po takich instruktorach jak ja. Zrozumiałeś DEBILU???
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: P-17: linia przystankowa czy mogę jechać

Postprzez Henq » sobota 20 czerwca 2020, 00:22

szerszon napisał(a):
Henq napisał(a):No tak dzień bez ataków personalnych dniem straconym
Nie CHAMIE. Do tej pory starałem się odpisywać merytorycznie, a to ty prostaku rzucasz się jak g..na łopacie. Skoro moderator nie reaguje na twoje wieśniackie chamstwo, to dlaczego mam dalej dac się obrażać ???
Tak więc wsiowy przygłupie...
No śmiało panie perfidny kłamco i manipulancie wskaż gdzie napisałem że na "RYS 7.2.9 JEST SKRZYŻOWANIE"
Pisałeś o skrzyżowaniu posiłkujac się tym rysunkiem, ponieważ uznałeś,że skoro jeździ się po przełaczce to musi byc to jezdnia.
A niestety dla ciebie, wsiowy przygłupie przełączka nie jest jezdnią.
Jak ci już wspomniałem cytujesz fragmenty w których nic takiego nie ma
Cytaty nie pozostawiają wątpliwości. Natomiast ty przygłupie tylko wymyslasz, a potem komuś przypisujesz swoje brednie.
Generalnie jesteś zerem jeśli chodzi o znajomość PoRD.
Teraz chcesz wmówić byle tylko obronić swoje bzdurki, że tylko droga publiczna posiada jezdnię?
Jak ci już tu wskazano,jesteś za głupi aby to zrozumieć.
Nie wszystko po czym się jeździ posiada jezdnię. Jesteś tak tępy jak ten agent mredek1...

Mistrzuniu co to skrzyżowanie to ja wiem
:lol: :lol: :lol: absolutnie nie wiesz. Inaczej nie ilustrowałbyś swoich idiotyzmów rys.7.2.9...
jesteś po prostu przygłupem.
I to nie jest żadna manipulacja to są twoje słowa
Ale ja nie kwestionuję, że w tym przypadku manipulujesz. Jesteś po prostu debilem, który tego nie rozumie.

Boże uchowaj nas od takich instruktorków
Nie sil się chamie na takie teksty...takie śmieci jak ty nawet nie sa warte sprzatać po takich instruktorach jak ja. Zrozumiałeś DEBILU???

Od kilku lat udowadniam, że nie nadajesz się do cywilizowanego świata i inteligentnych rozmów, dziękuję, że w końcu przestałeś się z tym ukrywać, to była tylko kwestia czasu, zarzucić cię argumentami, aż pokażesz swoje prawdziwe oblicze :spoko:
Ewidentnie każdego adwersarza który ci wytyka braki w wykształceniu które niestety są mamy dowód :spoko: no i nie chcesz nadrobić :help: obrzucasz łajnem byle tylko w oczach innych zdyskredytować, a w rzeczywistości wychodzi jak bardzo jesteś ograniczony :help:
Po raz kolejny to jest niemożliwością by taki osobnik jak ty był instruktorem, przynajmniej nie z taką wiedzą, chociaż różne ewenementy uczą czy egzaminują :eek2: mamy przykład "SZAFLAR" gdzie przez taką patologie dziewczyna pod pociąg wjechała :eek2: :help:
Chociaż może wiedza albo jak w twoim przypadku jej brak to nie wszystko :eek2: trzeba jako instruktor swoją osobą "coś" prezentować, a tu mamy przykład co ty prezentujesz :eek2:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: P-17: linia przystankowa czy mogę jechać

Postprzez szerszon » sobota 20 czerwca 2020, 00:30

Henq napisał(a):Od kilku lat udowadniam,
Pisałem ci chamie, że masz się do mnie zwracać "proszę Pana " Nie dotarło parobku ??? ty przygłupie nie masz "argumentów" ty nie potrafisz się wysłowić. I przy tym moderatorze z tektury musze brać sprawy we własne ręce.
I to ty pokazałeś jaką jesteś kanalią przygłupie przywołując tu przypadek z Szaflar na poczet twych żałosnych wypocin.
I czego tu takie zero szuka na specjalistycznym forum.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: P-17: linia przystankowa czy mogę jechać

Postprzez Henq » sobota 20 czerwca 2020, 00:33

per "chamie" jak coś gnido warszafska
Nie potrafisz sklecić prostych zdań nie wypowiadaj się wiecej, przec ciebie nie ma niektórych userów sprowokowanych twoją niewyparzoną "mordą"!
W końcu pokazałeś swoje oblicze!!!
Jak już wspomniałem od kilku lat udowadniam, że nie nadajesz się do cywilizowanych ludzi na tym forum!
Sio!!!
Ostatnio zmieniony sobota 20 czerwca 2020, 00:35 przez Henq, łącznie zmieniany 1 raz
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: P-17: linia przystankowa czy mogę jechać

Postprzez szerszon » sobota 20 czerwca 2020, 00:35

Do pionu śmieciu...prosze Pana do mnie..zrozumiano niedouczony chamie ???
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości