STOP CHAM i podobne kompilacje

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Re: STOP CHAM i podobne kompilacje

Postprzez Henq » niedziela 21 czerwca 2020, 19:15

no i mamy obraz tego "syfiarza i pasożytam" :help:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: STOP CHAM i podobne kompilacje

Postprzez krislee » niedziela 21 czerwca 2020, 19:24

Wciąż jesteś debilem, którego omija prawdziwy sens jakiejkolwiek wypowiedzi :D
Względem debila nie stosuje się inteligencji, to jest bezsensowne. Chamstwo jest najbardziej adekwatną metodą.
krislee
 
Posty: 113
Dołączył(a): czwartek 10 listopada 2005, 00:22

Re: STOP CHAM i podobne kompilacje

Postprzez Henq » niedziela 21 czerwca 2020, 19:37

brawo za "inteligentną" kolejną już wypowiedź :thumb2:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: STOP CHAM i podobne kompilacje

Postprzez krislee » niedziela 21 czerwca 2020, 19:58

JUŻ CI TO BYŁO WYJAŚNIANE DEBLIU! Do debila nie potrzeba inteligencji, kultury... na debila wystarczy kapciem w ten tępy łeb!
Względem debila nie stosuje się inteligencji, to jest bezsensowne. Chamstwo jest najbardziej adekwatną metodą.
krislee
 
Posty: 113
Dołączył(a): czwartek 10 listopada 2005, 00:22

Re: STOP CHAM i podobne kompilacje

Postprzez Cyryl » niedziela 21 czerwca 2020, 20:16

kiedyś gdy w ONZ ówczesny I sekretarz KPZR (komunistyczna partia Rosji) Nikita Chruszczow w proteście zaczął walić butem w mównicę, przedstawiciel Wielkiej Brytanii zapytał:
"czy mógłby ktoś to przetłumaczyć?"

natomiast jeżeli uważasz kogoś za debila lub osobę o złych intencjach wobec Ciebie, wystarczy dodać co do ignorowanych (wrogów).

po co się wdawać w dyskusję z osobą, którą uważasz za niegodną?
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: STOP CHAM i podobne kompilacje

Postprzez krislee » niedziela 21 czerwca 2020, 20:18

Cyryl napisał(a):po co się wdawać w dyskusję z osobą, którą uważasz za niegodną?
Po pierwsze, bo ON MI PRZESZKADZA dyskutować z innymi.

A po drugie, już jako bonus, może wziąłem sobie do serca starą mądrość: "Mądry ustępuje głupszemu...
...i dlatego światem rządzą debile".
Względem debila nie stosuje się inteligencji, to jest bezsensowne. Chamstwo jest najbardziej adekwatną metodą.
krislee
 
Posty: 113
Dołączył(a): czwartek 10 listopada 2005, 00:22

Re: STOP CHAM i podobne kompilacje

Postprzez Cyryl » niedziela 21 czerwca 2020, 20:29

jak dodasz takiego jegomościa do wrogów, to jego posty nie będą Ci się wyświetlały, ale tylko jego.
wypowiedzi innych użytkowników będziesz widział, więc w takim wypadku nie mógłby w żaden sposób przeszkadzać Ci w dyskusji z innymi.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: STOP CHAM i podobne kompilacje

Postprzez krislee » niedziela 21 czerwca 2020, 20:31

O! Tego nigdy nie stosowałem :D

Ale jak załatwić to, że on innym "zabraniał" odpisywać mi?

PS
Ha :D Rzeczywiście zniknął :D
Dzięki :)
Względem debila nie stosuje się inteligencji, to jest bezsensowne. Chamstwo jest najbardziej adekwatną metodą.
krislee
 
Posty: 113
Dołączył(a): czwartek 10 listopada 2005, 00:22

Re: STOP CHAM i podobne kompilacje

Postprzez Cyryl » niedziela 21 czerwca 2020, 20:38

po pierwsze:
czy ktoś do tego w ogóle się stosował?

po drugie:
a może trzeba spróbować pisać normalnie?
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: STOP CHAM i podobne kompilacje

Postprzez krislee » niedziela 21 czerwca 2020, 20:45

Ale przecież ja najpierw próbowałem pisać normalnie.
Zmarnowałem (jak się potem okazało) na to wiele dni.

Okazało się, że już rok temu też próbowałem normalnie i rok nic nie zmienił.
Ciągle kończy się tak samo.

To ile razy mam ciągle próbować, starać się, wierzyć że tym razem będzie inaczej? Ile przypadków będzie dowodem/potwierdzeniem, że jednak nie ma sensu w kółko próbować?

Tym bardziej, że ciągle pojawiają się "nowe dowody", że się nic nie zmieni (np. to rozumienie "zapewne" po swojemu, mimo przykładów ze słownika).
Względem debila nie stosuje się inteligencji, to jest bezsensowne. Chamstwo jest najbardziej adekwatną metodą.
krislee
 
Posty: 113
Dołączył(a): czwartek 10 listopada 2005, 00:22

Re: STOP CHAM i podobne kompilacje

Postprzez Henq » niedziela 21 czerwca 2020, 21:03

Cyryl napisał(a):kiedyś gdy w ONZ ówczesny I sekretarz KPZR (komunistyczna partia Rosji) Nikita Chruszczow w proteście zaczął walić butem w mównicę, przedstawiciel Wielkiej Brytanii zapytał:
"czy mógłby ktoś to przetłumaczyć?"

natomiast jeżeli uważasz kogoś za debila lub osobę o złych intencjach wobec Ciebie, wystarczy dodać co do ignorowanych (wrogów).

po co się wdawać w dyskusję z osobą, którą uważasz za niegodną?
bo można zrobić syf i burdel pod pseudonimem zapewne klonem, może jakieś podniesienie swojej wartości różnie bywa, tego nie idzie przewidzieć w tych wypowiedziach nie ma nic co mogło by wykazać rozmowę z człowiekiem cywilizowanym :help:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: STOP CHAM i podobne kompilacje

Postprzez Cyryl » niedziela 21 czerwca 2020, 21:25

krislee napisał(a):...To ile razy mam ciągle próbować, starać się, wierzyć że tym razem będzie inaczej?...


idziesz do knajpy w której walą kuflami w łeb, byłeś w niej wiele razy i wiele razy dostałeś po głowie.
wchodzisz po raz kolejny i masz pretensje, że znów dostałeś?
więc po co tam wchodziłeś?

ale problem myślę jest gdzie indziej, bo tylko Ty w tej knajpie tylko nieliczni walą się po łbach, a inni raczej nie, mogą spokojnie wypić, pogadać, zakąsić. o co tu chodzi?
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: STOP CHAM i podobne kompilacje

Postprzez krislee » niedziela 21 czerwca 2020, 21:29

Cyryl napisał(a):jak dodasz takiego jegomościa do wrogów, to jego posty nie będą Ci się wyświetlały, ale tylko jego.
wypowiedzi innych użytkowników będziesz widział, więc w takim wypadku nie mógłby w żaden sposób przeszkadzać Ci w dyskusji z innymi.

No trochę mnie "oszukałeś", dalej dostaję powiadomienia na e-mail i dalej informuje mnie "debil coś odpisał"

Cyryl napisał(a):idziesz do knajpy w której walą kuflami w łeb, byłeś w niej wiele razy i wiele razy dostałeś po głowie.
wchodzisz po raz kolejny i masz pretensje, że znów dostałeś?
więc po co tam wchodziłeś?

ale problem myślę jest gdzie indziej, bo tylko Ty w tej knajpie tylko nieliczni walą się po łbach, a inni raczej nie, o co tu chodzi?

1. Po dłuższym czasie wróciłem bo może... pasożyty w końcu pozdychały. I będzie można z innymi normalnie napić się piwa.
2. No, nieliczni. To o co tu chodzi? Dlaczego ja z tobą nie rozlewamy sobie piwa po butach? A przez niego (z tego co tu czytam) to już wielu miało oblane buty piwem. To o co tu chodzi?

No i jeszcze niebezpiecznie zmieniasz kierunki przyczyna-skutek. Jakbyś kazał "tolerować zło". Zamiast zmieniać i tępić pasożyty, to sugerujesz uciekanie.
Ostatnio zmieniony niedziela 21 czerwca 2020, 21:34 przez krislee, łącznie zmieniany 1 raz
Względem debila nie stosuje się inteligencji, to jest bezsensowne. Chamstwo jest najbardziej adekwatną metodą.
krislee
 
Posty: 113
Dołączył(a): czwartek 10 listopada 2005, 00:22

Re: STOP CHAM i podobne kompilacje

Postprzez szerszon » niedziela 21 czerwca 2020, 21:29

Cyryl napisał(a):a może trzeba spróbować pisać normalnie?
Pisałem normalnie. N ie dotarło do tego tępego łba. Odkąd zaczął pisać pod tym nickiem cały czas awantury. Do chama trzeba jego językiem. Dlaczego mamy poddać sie dyktatowi buraka ?
Moderator nic z tym nie zrobił to trzeba brać sprawy we własne ręce.Tępić gnoja.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: STOP CHAM i podobne kompilacje

Postprzez gumik » niedziela 21 czerwca 2020, 21:32

Najlepszym sposobem tępienia ignorancja. Polecam opcję "wrogowie".

Życie jest piękne!
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 82 gości