kierunkowskaz

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Re: kierunkowskaz

Postprzez szerszon » piątek 21 sierpnia 2020, 22:02

Henq napisał(a):A zarzuć go konkretnym przepisem który nie odpowiada jego wizji to się przekonasz co z niego za typek. :spoko:
Cały czas czekam. Tak jak na cytaty.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: kierunkowskaz

Postprzez Henq » piątek 21 sierpnia 2020, 22:29

szerszon napisał(a):
Henq napisał(a):A zarzuć go konkretnym przepisem który nie odpowiada jego wizji to się przekonasz co z niego za typek. :spoko:
Cały czas czekam. Tak jak na cytaty.
wszystko w konkretnych tematach ale skoro robisz syf w kolejnym (jak zwykle) to proszę:
8. Umieszczone przy krawędzi jezdni znaki:
1) P-7a "linia krawędziowa przerywana",
2) P-7b "linia krawędziowa ciągła"
wyznaczają krawędź jezdni

pierwszy lepszy :spoko: ty twierdziłeś coś zgoła innego, że linia P-7a oddziela jezdnię od pobocza :thumb2: więc jak to się ma do zacytowanej definicji P-7a?
zaczyna ci coś świtać czy "pomroczność jasna"?

A może powiesz nam czy droga wewnętrzna posiada jezdnię? Bo sam twierdziłeś, że jezdnia z jezdnią łączy się przez bazę zwaną skrzyżowaniem :spoko:
Więc według ciebie albo droga wewnętrzna nie posiada jezdni, albo droga wewnętrzna łączy się z drogą publiczną tworząc skrzyżowanie :thumb2: - więc jak tam pod kopułką? zagotowało już?

No i co nadal będziesz ignorować niewygodne fakty?
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: kierunkowskaz

Postprzez szerszon » piątek 21 sierpnia 2020, 23:36

Henq napisał(a):wszystko w konkretnych tematach ale skoro robisz syf w kolejnym (jak zwykle) to proszę:
Rozumiesz niedo.jebie mózgowy co to znaczy cytat ??? Nie interesują mnie twoje posrane wypociny. Cytaty matole....
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: kierunkowskaz

Postprzez Henq » sobota 22 sierpnia 2020, 00:05

:lol: :lol: :lol:
@Cyryl - serio? Nadal masz wątpliwości?

---
Posłuchaj pseudoinstruktorku wszystkie cytaty twoich wypocin masz w konkretnym temacie łącznie z tym debilnym tekstem odnośnie linii P-7a i twierdzeniem, że jezdnia łączy się z jezdnią po przez bazę zwaną skrzyżowaniem!!!
To, że wypierasz fakty to już wiemy, ale ja nie zapomnę ci tych debilizmów!!!
Doszkoliłeś się co to zjazd? jest w przepisie blisko węzłów WA,WB,WC które ci tłukliśmy do główki :spoko:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: kierunkowskaz

Postprzez Cyryl » sobota 22 sierpnia 2020, 05:57

Henq napisał(a)::lol: :lol: :lol:
@Cyryl - serio? Nadal masz wątpliwości?...


czego Ty ode mnie oczekujesz?

jako jedyny wchodzisz w słowne przepychanki z naszym kolegą i w ferworze walki Twoje wypowiedzi przybierają podobna formę.

idziesz do knajpy, jesz obiad i dostajesz rozwolnienia, na drugi dzień to samo, na trzeci i tak dalej.
to po kiego diabła chodzisz do tej knajpy?
wygląda na to, że lubisz mieć rozwolnienie.

podobnie w tym wypadku, nie ma obowiązku uczestniczenia w kłótniach, robisz to bo widocznie lubisz.

ja w wypadku innego tematu mam odmienne zdanie, Ty inne, nie przekonam Cię i dobrze, więc po co dalej to ciągnąć?
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: kierunkowskaz

Postprzez gumik » sobota 22 sierpnia 2020, 13:10

Cyryl napisał(a):no tak, ale spójrzcie na swoje wypowiedzi jakie zacytowałem:

z jednej strony: "przygłup, cham,"
z drugiej: "jadaczka, gówno"

jak rozpoznać kto jest klonem, kto agentem, kto trollem, kto szczekaczem?
Nie da się.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: kierunkowskaz

Postprzez Henq » sobota 22 sierpnia 2020, 14:07

gumik napisał(a):Nie da się.
No jak się nie da? a "chamie" "idioto" "debilu"? to nie widać w tych jego wypowiedziach? czy teraz koronne "niedojebie", możesz też szukać cytatów o PJ znalezionym w chipsach itp w jego wypowiedziach :thumb2:
Obrażanie innych to jego chleb powszedni, ale tak bywa jak brakuje argumentów.
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: kierunkowskaz

Postprzez JAKUB » sobota 22 sierpnia 2020, 17:30

@Henq (w domyśle moderator)
- piszesz o sobie?
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: kierunkowskaz

Postprzez szerszon » sobota 22 sierpnia 2020, 20:58

Henq napisał(a):
---
Posłuchaj pseudoinstruktorku wszystkie cytaty twoich wypocin masz w konkretnym temacie łącznie z tym debilnym tekstem odnośnie linii P-7a
Doszkoliłeś się co to zjazd? jest w przepisie blisko węzłów WA,WB,WC które ci tłukliśmy do główki :spoko:

Orle sokole matole...cytaty...w tych konkretnych tematach nie ma cytatów. Są tylko twoje wynurzenia.
i twierdzeniem, że jezdnia łączy się z jezdnią po przez bazę zwaną skrzyżowaniem!!!

A nie ? Gdzie ci sie łączą jezdnie poza skrzyżowaniem ? Rozumiem,że wyskoczysz z drogą wewnętrzną. I co z tego. Taki przypadek nie jest skrzyżowaniem. ty na przykład jesteś skrzyżowaniem osła z mułem..i co z tego ?
To, że wypierasz fakty to już wiemy, ale ja nie zapomnę ci tych debilizmów!!!
Takich np że Art 26 dotyczy skrzyzowania ?
:lol:
Doszkoliłeś się co to zjazd? jest w przepisie blisko węzłów WA,WB,WC które ci tłukliśmy do główki
Nawet nie miałbys o tym pojecia gdybym o tym nie wspomniał. :lol:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Poprzednia strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości