kierunkowskaz

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Re: kierunkowskaz

Postprzez Marcel2727 » poniedziałek 17 sierpnia 2020, 12:20

Może ostatni raz napiszę jak to zrozumiałem (według Twojego tłumaczenia) - dopóki jest C-13 to jest cały czas droga rowerowa bez względu na nawierzchnię, dopiero C-13a likwiduje tą drogę.
gumik napisał(a):@Cyryl - myślę, że jeśli kolega Marcel 2727 irytuje Cię swoimi pytaniami, to możesz po prostu na nie nie odpowiadać. Wszyscy na tym skorzystamy, nie sądzisz?


gumik napisał(a):jazda tyłem na jednokierunkowej "tak se o" może być spokojnie podciągnięta pod zawracanie


Wiesz, Szymonix czy Ksrider chociaż mają wiedzę i to sporą, ale skoro sam piszesz rzeczy tego typu to może lepiej zająć się sobą? :wink:
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: kierunkowskaz

Postprzez gumik » poniedziałek 17 sierpnia 2020, 12:48

Cyryl napisał(a):Choć masz rację, czasem mnie niektóre pytania irytują (czy aż tak to widać?)
tak

Marcel2727 napisał(a):może lepiej zająć się sobą?
Zdecydowanie to robię. Odpisałem Ci pierwszy raz od, chyba, bardzo dawna.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: kierunkowskaz

Postprzez gumik » poniedziałek 17 sierpnia 2020, 13:02

Cyryl napisał(a):Więc czuję się w obowiązku mieć podobną cierpliwość do młodych, choć nie jest to łatwe.
Doceniam, choć ma to też niewątpliwie dużą wadę. Tematy strasznie się rozwlekają, wiele stron trzeba przewertować, żeby dotrzeć do meritum. To utrudnia przeszukiwanie forum jeśli chcieć potraktować je jako pewnego rodzaju "encyklopedię".

Ale nie upieram się. Sam tu ostatnio walę offtop jak leci. Forum nie ma moderacji. Praktycznie każdy temat, to w większym lub mniejszym stopniu "luźna gadka".

Dziwiło mnie jedynie, że mimo swojej irytacji ciągniesz dalej wątki. Ale skoro czujesz taką potrzebę, to nic mi do tego.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: kierunkowskaz

Postprzez Cyryl » poniedziałek 17 sierpnia 2020, 14:58

Chyba lepsze to niż okładanie się inwektywami jak paru światłych kolegów, bo wtedy też trudno doszukać się meritum sprawy.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: kierunkowskaz

Postprzez Cyryl » poniedziałek 17 sierpnia 2020, 16:03

Marcel2727 napisał(a):Może ostatni raz napiszę jak to zrozumiałem (według Twojego tłumaczenia) - dopóki jest C-13 to jest cały czas droga rowerowa bez względu na nawierzchnię, dopiero C-13a likwiduje tą drogę...


jeszcze raz: nie ma mojego, Twojego, onego tłumaczenia, jest DdR według PoRD i koniec.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: kierunkowskaz

Postprzez szerszon » poniedziałek 17 sierpnia 2020, 23:22

Cyryl napisał(a):Chyba lepsze to niż okładanie się inwektywami jak paru światłych kolegów, bo wtedy też trudno doszukać się meritum sprawy.
A zauważyłeś,że ten przygłup stonował ? Pomogło ? Do chama trzeba w jego języku. Inaczej nie dociera.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: kierunkowskaz

Postprzez Marcel2727 » wtorek 18 sierpnia 2020, 11:32

szerszon napisał(a):
Cyryl napisał(a):Chyba lepsze to niż okładanie się inwektywami jak paru światłych kolegów, bo wtedy też trudno doszukać się meritum sprawy.
A zauważyłeś,że ten przygłup stonował ? Pomogło ? Do chama trzeba w jego języku. Inaczej nie dociera.


Gdybyś zamiast go wyzywać zaczął mu tłumaczyć, zrozumieć o co mu chodzi i jego argumenty obalić tak, by nie miały dla niego sensu to kto wie? Może miałbyś z kim pić piwo :wink: Na agresję u niego nie zwracałem uwagi i jakoś mnie nie wyzywa, bo wie że to nic nie da. Można? Można! :mrgreen:
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: kierunkowskaz

Postprzez szerszon » wtorek 18 sierpnia 2020, 21:37

Marcel2727 napisał(a):
Gdybyś zamiast go wyzywać zaczął mu tłumaczyć, zrozumieć o co mu chodzi i jego argumenty obalić tak, by nie miały dla niego sensu to kto wie?
Gdyby ci się chciało to poszukaj pierwszych "dyskusji" z tym agentem. Od razu na nie.
Argumenty??? Przecież ten agent nie potrafi zrozumieć prostego przepisu. Nie ma pojęcia o podstawowych zwrotach i określeniach.
I z chamami nie chadzam na piwo.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: kierunkowskaz

Postprzez Henq » czwartek 20 sierpnia 2020, 08:05

Cyryl napisał(a):Chyba lepsze to niż okładanie się inwektywami jak paru światłych kolegów, bo wtedy też trudno doszukać się meritum sprawy.

musiałeś? a było tak spokojnie, można było w końcu popisać, zamknął jadaczkę, a tak to znów mu gówno w głowie się przelało i wylewa na nas :help:

---

Marcel2727 napisał(a):i jego argumenty obalić tak, by nie miały dla niego sensu to kto wie?
przepisy PoRD ciężko obalić :spoko: ale własną interpretację, serwowaną nam od lat przez warszawską pseudoinstruktorke już bez problemu :thumb2:
czy ty widziałeś, żeby ta gnida kiedykolwiek coś wytłumaczyła? wystarczy zażyć go konkretnym przepisem i zaczyna się "szukanie PJ w chipsach" i wyzwiska - bo taką ma mentalność - tego już nie naprawisz to musi stąd zniknąć!
Był spokój, zaszył się gdzieś od czasu jak "zjazd" nazwał chodnikiem :thumb2: to po co go prowokujesz?
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: kierunkowskaz

Postprzez Cyryl » czwartek 20 sierpnia 2020, 20:46

szerszon napisał(a):...A zauważyłeś,że ten przygłup stonował ? Pomogło ? Do chama trzeba w jego języku. Inaczej nie dociera.


Henq napisał(a):...zamknął jadaczkę, a tak to znów mu gówno w głowie się przelało i wylewa na nas...
...czy ty widziałeś, żeby ta gnida kiedykolwiek coś wytłumaczyła?...


a mi się wydaje, że bez siebie nie możecie żyć.

prawdę mówiąc obaj mylicie mi się trochę, bo forma postów podobna, co prawda inny adresat, ale w sumie treść prawie identyczna.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: kierunkowskaz

Postprzez szerszon » czwartek 20 sierpnia 2020, 23:13

Cyryl napisał(a):
a mi się wydaje, że bez siebie nie możecie żyć.

prawdę mówiąc obaj mylicie mi się trochę, bo forma postów podobna, co prawda inny adresat, ale w sumie treść prawie identyczna.
Nie potrafisz rozpoznać agenta, który nie ma pojecia o PoRD ? :hmm:
Przecież ten troll rzuca tylko bezpodstawne zarzuty bez pokrycia. Sam sobie coś wymysli i przypisuje to innym. A cytatów jak nie było tak nie ma.
Typowe dla pospolitych szczekaczy.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: kierunkowskaz

Postprzez Henq » czwartek 20 sierpnia 2020, 23:31

Cyryl napisał(a):prawdę mówiąc obaj mylicie mi się trochę,
wybacz ale nigdy nie zniżę się do jego i jego klonów poziomu wyzwania innych od "debili" "idiotów", czy "matołów" skoro tego nie doczytałeś to widać niedokładnie to robisz.
Był spokój można było popisać w tematach musiałeś go obudzić?
Może trzeba trzymać się tematu a kombinować.
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: kierunkowskaz

Postprzez Cyryl » piątek 21 sierpnia 2020, 05:56

no tak, ale spójrzcie na swoje wypowiedzi jakie zacytowałem:

z jednej strony: "przygłup, cham,"
z drugiej: "jadaczka, gówno"

jak rozpoznać kto jest klonem, kto agentem, kto trollem, kto szczekaczem?
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: kierunkowskaz

Postprzez Marcel2727 » piątek 21 sierpnia 2020, 19:27

Cyryl napisał(a):no tak, ale spójrzcie na swoje wypowiedzi jakie zacytowałem:

z jednej strony: "przygłup, cham,"
z drugiej: "jadaczka, gówno"

jak rozpoznać kto jest klonem, kto agentem, kto trollem, kto szczekaczem?


Pisałem przecież, że gdyby się spotkali to, by ze sobą pili piwo :mrgreen: Im się wydaje, że jest między nimi ogromna różnica, a łączy ich całkiem sporo. Trzeba tylko spojrzeć na sucho tak jak to robisz.
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: kierunkowskaz

Postprzez Henq » piątek 21 sierpnia 2020, 19:36

Marcel2727 napisał(a):Pisałem przecież, że gdyby się spotkali to, by ze sobą pili piwo :mrgreen: Im się wydaje, że jest między nimi ogromna różnica, a łączy ich całkiem sporo. Trzeba tylko spojrzeć na sucho tak jak to robisz.
nie!
jest różnica pomiędzy merytoryczną dyskusją popartą przepisami, a tymi wszystkim wyzwiskami i obelgami które serwuje wszystkim warszawiak.
Czyżbyś nie usłyszał jeszcze od niego jaki zacofany jesteś, albo że PJ w chipsach znalazłeś, albo jakiś inny epitet? tylko dlatego że miałeś inne zdanie? A zarzuć go konkretnym przepisem który nie odpowiada jego wizji to się przekonasz co z niego za typek. :spoko:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 130 gości