Czy droga dla rowerów to też jezdnia?

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Re: Czy droga dla rowerów to też jezdnia?

Postprzez szerszon » niedziela 23 sierpnia 2020, 21:58

Henq napisał(a):wszystko to jest w definicji DdR czas najwyższy że doczytałeś trzeba było to zrobić wcześniej tych i innych twoich wypocin by nie było :help:
a teraz sio stąd daj porozmawiać dorosłym :!:
jak czytam twoje wypociny orle sokole matole to mam chęć wysłać smsa o treści "pomagam" na leczenie krzyżówek osła z mułem.Bez problemu się załapiesz.
Jesteś takim prymitywem, że przeczytanie więcej niż dwóch zdań zdecydowanie ciebie przerasta. Podstawowe definicje to definicja pojazdu i drogi.
Przy definicji DDR jest napisane też o części drogi...tej drogi, która składa się z jezdni DDR,DDP pobocza itp...
tylko twoje poważne upośledzenie nie pozwala ci tego pojąć..chyba ciebie w dzieciństwie naparzali cegłówką po łbie..i teraz mamy skutki...rozpaczliwe wypociny ćwoka o ilorazie inteligencji równym co najwyżej temperaturze latem.
Nawet nie umiesz inteligentnie korzystać z dwóch kont..jełopie.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Czy droga dla rowerów to też jezdnia?

Postprzez Henq » niedziela 23 sierpnia 2020, 23:44

no i jak @Cyryl nadal uważasz że ten pacjent ma równo pod sufitem? Cztery posty i żadnego nie potrafił sklecić by dało się to czytać :help: nadal całe bagno spod kopuły wylewa na forum, był spokój zaszył się gdzieś jak zjazd nazwał chodnikiem i skrzyżowaniem :help: ale teraz wrócił. Nie ma godności nawet by dotrzymać słowa i w końcu stąd zniknąć :eek2:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Czy droga dla rowerów to też jezdnia?

Postprzez szerszon » poniedziałek 24 sierpnia 2020, 07:43

Henq napisał(a): ale teraz wrócił. Nie ma godności nawet by dotrzymać słowa i w końcu stąd zniknąć :eek2:
Po skasowaniu takiego przygłupa jak ty mogę sobie spokojnie zniknąć.
Na chwilę obecną nie licz na to.
Na razie skoncentruj się na nauce czytania ze zrozumieniem a potem, może kiedyś na PoRD.
Na razie twoje wypociny to jedno nieskończone pasmo kompromitacji.
Ale ty się tym nie przejmujesz...jak zwykle założysz kolejne konto i dalej swoje...
Wizyta u dobrego specjalisty jest niezbędna...
Swój żenujący "poziom" znajomości PoRD do tej pory przykrywałeś chamską agresją czy raportowaniem( wyjątkowa kanalia) .
Skończyło sie krzyżówko osła z mułem.
DDR ma jezdnię...no matoł jakich ze świecą szukać.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Czy droga dla rowerów to też jezdnia?

Postprzez Cyryl » poniedziałek 24 sierpnia 2020, 08:30

Henq napisał(a):no i jak @Cyryl nadal uważasz że ten pacjent ma równo pod sufitem?...


Ale tylko Ty prowadzisz z nim potyczki, widocznie zwykła rozmowa Cię nie do końca zadawala.
Wychodzi na to, że musisz to lubić.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy droga dla rowerów to też jezdnia?

Postprzez szerszon » poniedziałek 24 sierpnia 2020, 08:56

Wyjaśnię.
Moje posty są wynikiem braku reakcji lub zdumiewajacej reakcji moderacji.
Ten user od dłuższego czasu preferował jeden konkretny styl dyskusji. Nie tylko tutaj.
Chyba nie może być tak, że znalazł sobie chłopców do bicia i onanizowania sie poprzez obrażanie innych.
Moje treści zawarte w moich postach są tylko odpowiedzią na niebywałe chamstwo. Niech poczuje jak to jest być atakowanym bez podstaw.
Czytajniak, obserwatorex, rysio kotolubski( fejkowe konto), kombi, cierpnik aaklon...może nie wszystkie, ale większość, podejrzewam jest trafiona...styl wypowiedzi, "wiedza" "argumenty" są zdumiewająco zbieżne.
A niestety kto sieje wiatr zbiera burzę.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Czy droga dla rowerów to też jezdnia?

Postprzez Henq » poniedziałek 24 sierpnia 2020, 09:41

gówno wyjaśniasz chamie jeden i tak "chamie jeden" bo styl pisania przez ciebie świadczy właśnie tylko o tym jak prymitywny jesteś!
obrażasz innych i nie potrafisz zaakceptować prawdy, zrozum w końcu dzbanie jeden że nie mam tutaj innych kont tylko to jedno, ileż ci razy trzeba to pisać chyba tyle samo co przepisy drogowe bo wypierasz fakty :!: to ty klony tworzysz żeby siać zamęt.
Widać nie tylko ja poznałem się na tobie i wychodzi to w postach innych :!: Niestety jesteś takim prymitywem że nie dociera to do ciebie, wolisz od dawna dawna atakować i obrażać innych, rekompensujesz sobie kłamstwami i manipulacjami swoje braki w spodniach czy jak?
Więc bierz zabaweczki i wypad stąd :!:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 24 sierpnia 2020, 09:50 przez Henq, łącznie zmieniany 2 razy
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Czy droga dla rowerów to też jezdnia?

Postprzez Cyryl » poniedziałek 24 sierpnia 2020, 09:46

A jednak się kochacie.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy droga dla rowerów to też jezdnia?

Postprzez Henq » poniedziałek 24 sierpnia 2020, 09:50

Cyryl napisał(a):Ale tylko Ty prowadzisz z nim potyczki, widocznie zwykła rozmowa Cię nie do końca zadawala.
Wychodzi na to, że musisz to lubić.
Ale o czym piszesz przecież ci tłumacze że do pajaca się nie odzywałem nawet a ten swoje chamstwo dalej tu wylewa. Nie ja tego nie lubię ale nie pozwolę by pseudoinstruktorska gnida z warszafki jechała tutaj po wszystkich :!: :!:
Dość już przez to coś ludzi stąd wyleciało teraz czas na niego.
Myślisz że te wszystkie nicki tworzone opisujące jego cechy tworzyli je ludzie bezpodstawnie?
Już od dawna się na nim wyznawali użytkownicy tylko moderacja jeszcze to coś toleruje, ale czas najwyższy z tym skończyć!

Raczej nikt go nie kocha i dlatego wylewa się tu na forum!
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Czy droga dla rowerów to też jezdnia?

Postprzez Cyryl » poniedziałek 24 sierpnia 2020, 11:20

Ale w tym wątku, jak w innych nikt oprócz Ciebie nie wydaje się w przepychanki.
Wszędzie gdzie Ty coś napiszesz zjawia się komentarz Twojego kolegi, ale Tam gdzie on napisze, Ty spieszysz z odpowiedzią.

To jest magnetyz dusz, serc.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy droga dla rowerów to też jezdnia?

Postprzez Henq » poniedziałek 24 sierpnia 2020, 12:29

Cyryl napisał(a):Wszędzie gdzie Ty coś napiszesz zjawia się komentarz Twojego kolegi,
właśnie o tym piszę taką ma potrzebę wylewania swoich żali tu na forum, no i nie tylko gdzie ja coś napiszę :!:
mało to razy wyzywał innych bo mieli odmienne zdanie od niego a co ciekawe poparte przepisami, mało to razy pisał do innych "parafrazując klasyka przepisy durniu"? albo o PJ z chipsów? a okazywało się że właśnie przepisy były mu obce, więc atakował, manipulował jak to ma w zwyczaju.


Cyryl napisał(a):ale Tam gdzie on napisze, Ty spieszysz z odpowiedzią.
ależ bzdura ja tylko odpowiadam na jego chamstwo i tak już nie wszędzie bo mnie to po prostu znudziło, tak samo jak pisze posty, jak pisze zgodnie z przepisami nikt go nie poprawia, jak zaczyna te swoje chore teoryjki i manipulacje kłamstwa to sprowadzam go na ziemię, zresztą jak widzisz ostatnio nie tylko ja :!:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Czy droga dla rowerów to też jezdnia?

Postprzez Marcel2727 » poniedziałek 24 sierpnia 2020, 12:47

Cyryl napisał(a):A jednak się kochacie.


Ciekawe kto jest na górze, a kto na dole :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Patrząc po postach to istna bitwa o te miejsca się toczy.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 24 sierpnia 2020, 12:58 przez Marcel2727, łącznie zmieniany 2 razy
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: Czy droga dla rowerów to też jezdnia?

Postprzez Marcel2727 » poniedziałek 24 sierpnia 2020, 12:57

JAKUB napisał(a):Widzę że nie zdajesz sobie sprawy, że twój "ktoś" nie istnieje. Jest to cały sztab "fachowcóf" , często niewspółpracujących między sobą, a dodatkowo pracujący pod silną presją czasu na rzecz swoich lobbystów, "sponsorów".


Co widać najlepiej po tym forum, z dedukcji wynika inaczej, ktoś zrozumie to jeszcze inaczej, a instruktor powie, że jest jeszcze inaczej :wink:

szerszon napisał(a):
Marcel2727 napisał(a):DrR to droga i temu już nie zaprzeczysz.

Orle sokole konta nie przełączyłeś..
droga dla rowerów jest częścią drogi. Przeczytaj w końcu te definicje.
Faktem jest, że droga nie musi posiadać wszystkich elementów wymienionych w definicji. O DdR jako drodze można dopiero mówić, gdy nie ma innych części drogi z definicji.


Czyli zatem droga może mieć samą jezdnię/chodnik/drogę dla rowerów i być drogą?
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: Czy droga dla rowerów to też jezdnia?

Postprzez Henq » poniedziałek 24 sierpnia 2020, 13:13

Marcel2727 napisał(a):Czyli zatem droga może mieć samą jezdnię/chodnik/drogę dla rowerów i być drogą?
Wg takiej logiki to nie zapomnij o samym poboczu bo to też część składowa :spoko:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Czy droga dla rowerów to też jezdnia?

Postprzez Cyryl » poniedziałek 24 sierpnia 2020, 13:24

Henq napisał(a):gówno wyjaśniasz chamie jeden i tak "chamie jeden" bo styl pisania przez ciebie świadczy właśnie tylko o tym jak prymitywny jesteś!...


Ciekawa odpowiedź na chamsto.

Nie dziw się więc, że tracę orientację kto jest kto.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy droga dla rowerów to też jezdnia?

Postprzez Marcel2727 » poniedziałek 24 sierpnia 2020, 14:45

Cyryl napisał(a):
Henq napisał(a):gówno wyjaśniasz chamie jeden i tak "chamie jeden" bo styl pisania przez ciebie świadczy właśnie tylko o tym jak prymitywny jesteś!...


Ciekawa odpowiedź na chamsto.

Nie dziw się więc, że tracę orientację kto jest kto.


Henq ma nick Henq, a szerszon ma nick szerszon. Wystarczy spojrzeć na autora postu i wiemy kto go napisał :wink:
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości