Rondo - migacze

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Re: Rondo - migacze

Postprzez szerszon » poniedziałek 21 września 2020, 09:05

Henq napisał(a):argumentów to akurat brakuje tobie prymitywie dlatego jako cię ktoś zapędzi w kozi róg pokazujesz co z ciebie za pacjent
Niedoje.bie mózgowy..ty nie masz argumentów. ty je wymyslasz i komuś przypisujesz swoje bzdury...jesteś po prostu ostatnia szmatą z takim postępowaniem. Chyba bito ciebie po główce za mocno, albo ktoś ciebie zmolestował, skoro teraz masz takie kompleksy...nie przejmuj sie. LGBT jest całkiem sporo i jakoś żyją.
Naucz się czytać ze zrozumieniem, naucz się przepisów Januszu i dopiero siadaj do dyskusji...Na razie w kazdym poście pokazujesz dwie rzeczy...
1. Jesteś matołem
2. Jesteś skończonym niedouczonym chamem.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Rondo - migacze

Postprzez Henq » poniedziałek 21 września 2020, 09:11

jakim cudem to pseudoinstruktorskie gówno z warszafki jeszcze tu funkcjonuje pozostanie zagadką :help:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Rondo - migacze

Postprzez szerszon » poniedziałek 21 września 2020, 23:30

Ja sie zastanawiam jakim cudem ty życie przechodzisz...taka jałopa...prawdopodobnie zmolestowana i teraz usiłująca leczyć swoje kompleksy.
Jesteś taki zerem,że zero absolutne przy tobie blednie. Takiego niedouczonego chama wsiowego dawno nie było. Ale ty szumowino już nie zatańczysz...jak widać jesteś takim matołem,że nie potrafisz odróżnić czy kogoś obraziłem czy nie.
Nie odróżniasz "udajesz idiotę" od jesteś idiotą".
Tak jak wczesniej pisałem..ty niestety nie udajesz. Jesteś matołem, byłeś i bedziesz.
A że znudził mi się Wersal w "dyskusji" ze wsiowym chamem do tego tak głupim,że ustawa nie przewiduje to ta "dyskusja" tak wyglada. Tak wiec chamie przypomnę ci..tu już nie istniejesz.
A nie będzie z tym wiekszego problemu, ponieważ dostarczasz tyle materiału,że głowa mała.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Rondo - migacze

Postprzez Cyryl » wtorek 22 września 2020, 06:18

czytam Wasze wypowiedzi i robi mi się słabo.

szykuję się do pracy (trochę wcześnie, bo jadę rowerem) i nie mogę tego czytać.
z podobnych względów wyłączam radio podczas śniadania, bo nieprzyjemnie jest słuchać w tym czasie reklam środków na infekcje intymne, hemoroidy czy rozwolnienie.

podobnie jest z Wami.
epitety i wulgaryzmy przesłaniają jakąkolwiek treść merytoryczną.
nawet najlepszą potrawę nikt nie ruszy jeżeli zostanie podana na obsranym talerzu.

nie wiem, czy zauważyliście Panowie, że już nikt oprócz Was samych nie dyskutuje z Wami.
zamknęliście się w swoim świecie wojny i mam wrażenie, że nie widzicie nic poza tym.

każdy temat w którym jeden z Was zabierze głos, od razu pojawia się drugi, dochodzi do kłótni (to delikatne określenie tego co wyprawiacie), która skutecznie paraliżuje temat, uniemożliwiając innym komunikację. po czym temat zamiera.

może zwrócilibyście się do administratora, aby założył Wam dział, abyście tam odbywali swoje wojny, którymi nikt oprócz Was nie jest zainteresowany, aby inni mogli swobodnie korzystać z tego forum.

dobrze byłoby, aby ten dział nie był dostępny dla ogółu, bo jest mi wstyd że w ten sposób wypowiadają się osoby ponoć wykonujące zawód mi pokrewny.
wygląda na to, że pracujecie usilnie nad tym, żeby każdy kto wejdzie na to forum stwierdził że: instruktorzy i osoby zajmujące się przepisami ruchu drogowego, to - i tu proszę sobie samemu dopowiedzieć.

jak ostatnio wspomniałem koledze (instruktorowi), że uczestniczę w tym forum, usłyszałem: "to tam gdzie walczą tacy walnięci pomyleńcy, po co ci to?"

jeżeli Wam dbałość o swój wizerunek jest obojętny, to czy Wasza potrzeba wzajemnego obrażania i poniżania się jest większa niż dbałość o wizerunek całego środowiska wykładowców, instruktorów i innych osób próbujących korzystać z tego forum?
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rondo - migacze

Postprzez szerszon » wtorek 22 września 2020, 21:23

Cyryl napisał(a):czytam Wasze wypowiedzi
Nie ja zacząłem. A nie pozwolę się obrażać takiemu zeru, które z taczka ma problemy, a co dopiero z prowadzeniem pojazdu zgodnie z przepisami.
Moderator już dawno olał sprawę.
Gdy mu napisałem,że służę odpowiednimi wpisami i wyraziłem zdumienie z powodu miesiecznego bana tylko dla mnie, gdzie jeszcze nie zacząłem, a byłem już nazwany "warszawską pseudoinstruktorską gnidą", to odpowiedzi, jakiejkolwiek nie otrzymałem.
A ten psychol dalej szalał.
Trudno. Wziąłem sprawy we własne ręce i leję w ten głupi tępy wsiowy ryj ile wlezie. Kto sieje burze zbiera wiatr. Do samego końca.
Dość.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Rondo - migacze

Postprzez Henq » wtorek 22 września 2020, 21:42

Tak ty zacząłeś nie tylko ze mną z każdym tutaj na tym forum, po raz kolejny ci pisze że zasłużyłeś sobie na swoje miano, wszystko masz zacytowane a czym ty dysponujesz niczym zresztą widać po twoich wpisach. Uprawiasz tu samowolke od dobrych kilku lat to przez ciebie kilku userów stąd wyleciało prowokowaleś i obrażałeś pozostając bezkarny nawet teraz widać, że tylko ty ferment tu siejesz.
Znikleś jak kamfora jak pieprzyłeś farmazony, że zjazd to chodnik i był spokój można było popisać w spokoju tak samo było jak sraleś w temacie skrzyżowań na autostradzie znikleś jak się zbłaźnileś, niestety tak samo jak wówczas tak teraz cię wybudzono wpisami o SoRO.
Po raz kolejny wypieprzaj stąd dziadu ty i te twoje pożal się Boże wpisy :!: Won stąd :!:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Rondo - migacze

Postprzez JAKUB » wtorek 22 września 2020, 21:56

Nie schlebiaj sobie @Henq. Ty tu zaczynasz te gówno-burze.
Ja nie mam ochoty zniżać się do Twojego poziomu, a @szerszon stara się podążać za Tobą.
Mama nie nauczyła @szerszon, że nie podchodzi się:
1. do byka od przodu,
2. do konia od tyłu,
3. do idioty WOGÓLE.
p.s.
brak nadzoru moderatora z WINFOR (Szczecin), bo to ich forum...
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Rondo - migacze

Postprzez szerszon » wtorek 22 września 2020, 22:58

Henq napisał(a): to przez ciebie kilku userów stąd wyleciało prowokowaleś i obrażałeś pozostając bezkarny nawet teraz widać, że tylko ty ferment tu siejesz.
Psycholu..to ty poleciałeś pieprząc tu pod innymi nickami. I słusznie..bo czy henq czy kombi i inne zero...opary głupoty te same.
A ja pamiętam, kto zaczął i kiedy...i jednego mozesz być pewien..będę lał ciebie w ten tępy pedalski ryj do skutku.
I ja nigdy nie obrażam. Ja tylko stwierdzam fakty. Jeśli pisze ci wieśniaku, że jesteś przygłupem..to jesteś. A sam dostarczasz materiału. :lol:
Ostatnio zmieniony wtorek 22 września 2020, 23:02 przez szerszon, łącznie zmieniany 1 raz
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Rondo - migacze

Postprzez szerszon » wtorek 22 września 2020, 23:01

JAKUB napisał(a):Nie schlebiaj sobie @Henq. Ty tu zaczynasz te gówno-burze.
Ja nie mam ochoty zniżać się do Twojego poziomu, a @szerszon stara się podążać za Tobą.
Mama nie nauczyła @szerszon, że nie podchodzi się:
1. do byka od przodu,
2. do konia od tyłu,
3. do idioty WOGÓLE.
p.s.
brak nadzoru moderatora z WINFOR (Szczecin), bo to ich forum...
Masz rację..ale to zero za bardzo tu się rozpanoszyło...i niestety trzeba ogniem i mieczem.
Moderacja ma to gdzieś...czyta tylko donosy, z czego ten agent słynie. I dlatego jeszcze mu się udaje. Tak było rok temu.
To psychol. któremu czasami sie kończą od czasu do czasu tabletki i wtedy nawiedza fora. :lol: :lol: :lol:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Rondo - migacze

Postprzez Marcel2727 » wtorek 22 września 2020, 23:31

:help: :wow: :hmm:
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: Rondo - migacze

Postprzez Henq » środa 23 września 2020, 06:19

JAKUB napisał(a):Nie schlebiaj sobie @Henq. Ty tu zaczynasz te gówno-burze.
nie JAKUB to nie ja zaczynam, to ty i twoje klony, niestety do mojego poziomu ci daleko jesteś na tym samym poziomie co to scierwo, w zeszłym roku krzyczałeś konstytucja w każdym swoim poście, zamiast uczyć się przepisów, co teraz ci już nie płacą za to? To jest forum o przepisach drogowych a nie o twoim widzimisię.

---
Marcel2727 napisał(a): :help: :wow: :hmm:

masz rację szkoda słów...
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Rondo - migacze

Postprzez kg1956 » środa 23 września 2020, 09:05

No to mamy kolejną jałową dyskusję o rondach. Dodatkowo tym razem "okraszoną" ordynarnymi inwektywami i epitetami. A mogło i miało być tym razem merytorycznie...
To se ne vrati?
kg1956
 
Posty: 2237
Dołączył(a): wtorek 23 marca 2010, 10:18
Lokalizacja: Poznań

Re: Rondo - migacze

Postprzez Marcel2727 » środa 23 września 2020, 09:53

Henq napisał(a):
Marcel2727 napisał(a): :help: :wow: :hmm:

masz rację szkoda słów...


Na was obu, nawet szymonix czy ks-rider mają jakąś kulturę :help: :help: :help:
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: Rondo - migacze

Postprzez Henq » środa 23 września 2020, 15:11

Marcel2727 napisał(a):Na was obu, nawet szymonix czy ks-rider mają jakąś kulturę :help: :help: :help:
no wybacz ale czy ja się ciebie pytałem "czy jesteś idiotą"?
Czy ja ciebie obrażałem? zresztą nie tylko ciebie, a to że z nim pisze jak pisze to niestety dowodzi jednego do takich pacjentów konkretne argumenty i cytaty nie przemawiają po prostu je ignoruje zresztą miałeś tego przykład w rozmowie z nim, dlatego trzeba przemawiać jego prostackim językiem, niestety trzeba zniżyć się do jego poziomu by zrozumiał że nie jest tu mile widziany. :help:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Rondo - migacze

Postprzez JAKUB » środa 23 września 2020, 16:17

@Henq - nie podążaj tą drogą,...
WINFOR Szczecin stara się o udziały w zatwierdzonej budowie pomnika Diabolos, tego, który przeciwstawia sobie ludzi, rozbija jedność, posługuje się kłamstwem, wprowadza zamęt w ludzkie dusze
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 47 gości