Forum Chat #1

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Forum Chat #1

Postprzez szymonix » sobota 23 stycznia 2021, 19:33

Cyryl napisał(a):prawdziwe wiadomości radia Erewań

W Rosji każdy emeryt dostaje Wołgę... do przepłynięcia - jak dotrze na drugi brzeg to z powrotem do roboty, jak nie sprawa wypłaty świadczenia rozwiazana.. :spoko: :spoko:
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28

Re: Forum Chat #1

Postprzez ks-rider » niedziela 24 stycznia 2021, 18:03

Panowie Cyryl i Blacksmith, ja Was lubie obydwuch !

Dajcie wiec sobie siana, bo to do niczego nie prowadzi !

Ot tak dobra rada, a czy wezmiecie jasobie do serca, to juz innabajka

Pani nogi masz jak bajki, nic wiecej nie stworze, pozwol mi jednak, zeja to, miedzy bajki wloze !


:wink:
ks-rider
 
Posty: 3810
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Forum Chat #1

Postprzez Blacksmith » niedziela 24 stycznia 2021, 18:47

ks-rider- Ależ ja lubię Cyryla. Mówię poważnie. Nawet ostatnio wymyślił dla mnie najlepszego przyjaciela (choć jeszcze nie nadał mu imienia). Jedynie nie zgadzamy się w pewnych kwestiach. Z dobrymi kolegami też się we wszystkim nie zgadzamy, co nie znaczy, że się nie lubimy :wink:

Cyryl- Jako pierwszy napisałeś to zdanie poniżej.
Cyryl napisał(a):jak napisał nasz kolega jego najlepszy przyjaciel może wbić mu nóż w plecy

Tyle, że ja NIC takiego nie napisałem! Nawet nic podobnego do tego co stwierdziłeś. Przecież można to sprawdzić w komentarzach. Nie jestem moderatorem aby być w stanie usuwać swoje byłe teksty. To zdanie jest Twojego autorstwa. A teraz Ty napisałeś w ostatnim wpisie...
Cyryl napisał(a):Jeżeli ten "najlepszy przyjaciel" jest z czapki wzięty, to może również reszta, czyli nie wbić ale przebić, nie nóż, ale kartę.

Tutaj się nieźle uśmiałem. Bo sam z ironią skrytykowałeś to co wcześniej sam wymyśliłeś :D

Drogi Cyrylu... Troszkę nie ogarniasz dyskusji na forum. Już tu było jakiś czas temu gdzieś w innym temacie jak napisałeś jakiś komentarz i potem odpowiedziałeś na ten komentarz sam do siebie... krytykując (lekko co prawda) swój własny komentarz. Nawet gumik zwrócił na to uwagę wtedy. Ja też zwróciłem, ale jeszcze wtedy tu chyba istniał moderator i usunął.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2056
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Forum Chat #1

Postprzez Blacksmith » niedziela 24 stycznia 2021, 23:24

Taka ciekawostka.... Patrząc na bardzo łagodny wymiar sprawiedliwości i kary za przewinienia w Norwegii, często ironicznie mówiłem, że niedługo w formie kary będą w tym kraju zasądzane do zrobienia pompki. Oczywiście to już była tylko ironia z mojej strony i z nikim nie poszedłbym na zakład o pieniądze, że tak będzie. Chociaż gdyby zakład dotyczył nie tylko Norwegii ale ogólnie świata to byłoby jednak warto się zakładać... okazuje się, że właśnie taka kara zaczęła kilka dni temu funkcjonować! :hmm: Co prawda nie w Norwegii ale w Indonezji....
phpBB [media]



A tak przy okazji... Ile zrobicie pompek?
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2056
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Forum Chat #1

Postprzez gumik » niedziela 24 stycznia 2021, 23:40

70-80

Ale to kiedyś. :smile2:
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3461
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Forum Chat #1

Postprzez ks-rider » poniedziałek 25 stycznia 2021, 12:23

gumik napisał(a):70-80

Ale to kiedyś. :smile2:


Kiedys to i 120 robilem z naciskiem, ze kiedys! JAk bylem piekny i mlody, teraz jestem tylko piekny ! :mrgreen:


:wink:
ks-rider
 
Posty: 3810
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Forum Chat #1

Postprzez gumik » poniedziałek 25 stycznia 2021, 15:15

A teraz tylko 100?
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3461
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Forum Chat #1

Postprzez Blacksmith » poniedziałek 25 stycznia 2021, 22:53

Ja to zawsze w pompkach byłem kiepski. Ze 17 zrobie :oops:
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2056
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Forum Chat #1

Postprzez Cyryl » środa 27 stycznia 2021, 10:50

kiedyś bardzo dawno były w Polsce szkoły wschodnich sztuk walki, gdzie każdy, kto był w Japonii, do innych krajów wtedy się nie jeździło, stawał się (sam się kreując) swego rodzaju wszechwiedzącym guru.

mój kolega ze studiów chodził do takiej szkoły karate kyokushin, taki bardziej hardcore.
kiedyś zapytał mnie: ile jestem w stanie zrobić pompek?
będąc wtedy młodym trenującym człowiekiem powiedziałem: coś pewnie koło 40-60, nigdy nie robiliśmy na ilość.
a on 300 na piąstkach bez kłopotu.

okazuje się, że delikwent robił pompki, a nad nim stał sensei z pasem i gdy zwalniał, ten tłukł go tym pasem po plecach.
gdy ból pleców był silniejszy od bólu w mięśniach i piąstkach, pompował dalej.

ten guru robił egzaminy na wyższe stopnie kyū, gdzie jednym z elementów było sprawdzenie koncentracji.
a wyglądało to tak, że zdający siadał w pozycji kwitu lotosu, a koledzy okładali go kijami.
koncentracja miała być na tyle silna, aby na ciele nie pozostały ślady w postaci siniaków.

co zabawne uczniowie jeszcze płacili za uczestnictwo w tej szkole i była kolejka chętnych.

ale jak powiedział Chińczyk, którego zapytali: ile pompek może zrobić w ciągu godziny?

odpowiedział: zwykłych do kół - 30, ale tych do piłki - 50.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forum Chat #1

Postprzez Blacksmith » środa 27 stycznia 2021, 16:27

Cyryl napisał(a):ten tłukł go tym pasem po plecach.
gdy ból pleców był silniejszy od bólu w mięśniach i piąstkach, pompował dalej.

Tak było za komuny, dzisiaj by już nie przeszło u nas w Kraju Kwitnącej Cebuli. Choć jeszcze za czasów mojej podstawówki i gimnazjum były kary cielesne, za przewinienia targano za pejsy, kijem po łapach, w niższych klasach baty na gołą d***. W targaniu za pejsy mistrzem był pewien niesławny wuefista, który tak targał, że aż podnosił nad ziemię. Za jego dyżurów na przerwach wszyscy byli grzeczni jak baranki i każdy chodził powolutku jak japońska gejsza aby wuefiarz nie uznał normalnego chodzenia za bieganie. Dzisiaj by to było nie do pomyślenia, zaraz by rodzice wpadli z prokuratorem. A szkoda, bo wtedy była dyscyplina. A jak dochodzą mnie słuchy co się teraz dzieje to włos się jeży na głowie.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2056
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Forum Chat #1

Postprzez Cyryl » środa 27 stycznia 2021, 17:50

Szkoła była obowiąkowa, więc chcąc nie chcąc trzeba było chodzić, a to co opisuję było co prawda za czasów komuny, ale nie było obowiązku, dostać się do takiej szkoły karate nie było łatwo, były kolejki, trzeba było za to płacić i na tamte czasy nie były to wcale małe pieniądze oraz (czego nie mogłem zrozumieć) takie prowadzenie zajęć podobało się uczestnikom. Byli prawie zachwyceni.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forum Chat #1

Postprzez gumik » środa 27 stycznia 2021, 21:33

Blacksmith napisał(a):
Cyryl napisał(a):ten tłukł go tym pasem po plecach.
gdy ból pleców był silniejszy od bólu w mięśniach i piąstkach, pompował dalej.

Tak było za komuny, dzisiaj by już nie przeszło u nas w Kraju Kwitnącej Cebuli. Choć jeszcze za czasów mojej podstawówki i gimnazjum były kary cielesne, za przewinienia targano za pejsy, kijem po łapach, w niższych klasach baty na gołą d***. W targaniu za pejsy mistrzem był pewien niesławny wuefista, który tak targał, że aż podnosił nad ziemię. Za jego dyżurów na przerwach wszyscy byli grzeczni jak baranki i każdy chodził powolutku jak japońska gejsza aby wuefiarz nie uznał normalnego chodzenia za bieganie. Dzisiaj by to było nie do pomyślenia, zaraz by rodzice wpadli z prokuratorem. A szkoda, bo wtedy była dyscyplina. A jak dochodzą mnie słuchy co się teraz dzieje to włos się jeży na głowie.

To nie była dyscyplina, tylko zwykły strach.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3461
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Forum Chat #1

Postprzez ks-rider » środa 27 stycznia 2021, 23:07

Blacksmith napisał(a):W targaniu za pejsy mistrzem był pewien niesławny wuefista, który tak targał, że aż podnosił nad ziemię. Za jego dyżurów na przerwach wszyscy byli grzeczni jak baranki i każdy chodził powolutku jak japońska gejsza aby wuefiarz nie uznał normalnego chodzenia za bieganie. Dzisiaj by to było nie do pomyślenia, zaraz by rodzice wpadli z prokuratorem. A szkoda, bo wtedy była dyscyplina. A jak dochodzą mnie słuchy co się teraz dzieje to włos się jeży na głowie.


Cytujac klasyka wypowiedzial bym slowo

FASCYNUJACE ! ! !

U mnie w podstawowce mistrzynia bbyla wuefistka, calkiem fajna doopa zreszta ! Od wychowawczyni w do 4 - tej klasy dostawalismy regularnie drewniana linijka po lapkach i absolutnie kazdy potrafil lapke ustawic tal any nie trafialaw paluchy tylko w miesnie przy nadgarstku ? Wyzsza szkola jazdy niz w Kung Fu ! :mrgreen:

W Liceum nikt kar cielesnych nie przeprowadzal, insza kurtura byla ! :mrgreen:


.
ks-rider
 
Posty: 3810
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Forum Chat #1

Postprzez ks-rider » środa 27 stycznia 2021, 23:08

gumik napisał(a):To nie była dyscyplina, tylko zwykły strach.


Kaka zwal, tak zwal, ale byla ! :mrgreen:



:mrgreen:
ks-rider
 
Posty: 3810
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Forum Chat #1

Postprzez gumik » środa 27 stycznia 2021, 23:28

Nie wiem, czy kolega Blacksmith jest fanem w/w metod "dyscypliny". Jeśli tak, to zauważam dużą niekonsekwencję. Z jednej strony kolega chciałby mieszkać w bezpiecznym kraju, gdzie wszyscy potencjalnie niebezpieczni i agresywni ludzie są odizolowani. Z drugiej nie widzi nic złego w przemocy w szkole, która niejako "produkuje" tych agresywnych ludzi. Więc jak to jest?
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3461
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 76 gości