Myślenie za kółkiem

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Myślenie za kółkiem

Postprzez Sławek_18 » piątek 29 lipca 2005, 11:55

******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Cubaza » piątek 29 lipca 2005, 12:35

Filmy...... te kropeczki oznaczają jedno, że nie wiem co powiedzieć... jednak tak dają do myślenia w szczególności ten o zapinaniu pasów gdzie koleś lata po samochodzie jak zabawka... No, ale nie zmieni się ludzi niestety i nawet takie filmy nie zmienia ich i nie polepszą....
Cubaza
 
Posty: 237
Dołączył(a): czwartek 15 lipca 2004, 13:35
Lokalizacja: Tarnów

;0

Postprzez Polonez » piątek 29 lipca 2005, 12:37

Kurde ale to smutne jest :(:(:(:(:(:(:(:(:( A co najgorsze prawdziwe .... :(:(:(:(:(:(:( :roll: :roll: :roll: Jak widze koncówke to aż mnie ciarki przechodzą ....... bardzo uczuciowy jestem :roll: Każdemu z nas może się coś takiego przytrawić ........
jestem za nakazem całorocznego używania mózgu podczas prowadzenia auta:)
Polonez
 
Posty: 558
Dołączył(a): niedziela 16 maja 2004, 18:05
Lokalizacja: Bielsko Biała / Kęty

Postprzez bialy » piątek 29 lipca 2005, 19:42

daje do myslenia faktycznie, zauwazyliscie ze sprawca wypadku zawsze wychodzi "najlepiej" :?:
Powinni puszczac to u nas w TV.

+ jeszcze jedno http://sztuka-reklamy.info/tv/others/IW ... uHome1.avi

i troche zdjęć:
http://autokacik.pl/files/274983289-1.jpg
http://autokacik.pl/files/274983289-2.jpg
http://www.b0g.org/wsnm/uploads/seatvstruck1.jpg
bialy
 
Posty: 573
Dołączył(a): czwartek 27 listopada 2003, 19:55

Postprzez ella » sobota 30 lipca 2005, 11:58

Chyba nikt z tych czterech kierowców nie zdawał sobie sprawy z tego, że
SAMOCHÓD TO NIE ZABAWKA
No ale takie rzeczy zwłaszcza jak te z młodymi rozbawionymi ludzmi w samochodzie to częsty widok na naszych drogach. I często słyszy się o wypadkach takich rozbawionych samochodzików.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miros » poniedziałek 01 sierpnia 2005, 14:15

"najlepszy" :? jak dla mnie to byl ten filmik z niezapietymi pasami. tak sie sklada, ze mi on mowi najwiecej bo ostatnio zaczalem bardziej przestrzegac wymogu zapinania pasow przez pasazerow siedzacych z tylu. do niedawna zylem w przeswiadczeniu, ze pasy musza zapinac tylko ci z przodu bo przeciez tym z tylu przy zderzeniu wiele sie nie stanie (ze niby zatrzymaja sie na oparciach) tak niestety nie jest i juz dobrze o tym wiem.

osoba ktora nie zapnie pasow z tylu stanowi jeszcze wieksze zagrozenie niz ta ktora nie zapnie z przodu. nie bede tego opisywal bo to wszystko widac na filmiku.

wczoraj wrocilem z jastarni i od poczatku wszyscy mieli zapiete pasy, a jak ktos sie nie zgadza to ma dwa wyjscia albo zapina pasy i nie mamrocze albo wychodzi i ze mna nie jedzie.
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez caicek » wtorek 02 sierpnia 2005, 18:40

Takie wlsanie powinni u nsa puszczac filmy w Tv. To o piratach drogowych daje do myslaenia ale nie jest tak wyrazisue jak ten na tej stronce. Widze jak koles w kaftanie potraca drugiego i sie oprzewalaja na asfalt, ale o tym sie zapomina, a juz takie reklamy jak te zachodnie traiaja glebiej...
Egzamin zdany za pierwszym razem :D:D:D:
02.08.2005
caicek
 
Posty: 26
Dołączył(a): piątek 20 maja 2005, 18:45

Postprzez jimorrison » wtorek 02 sierpnia 2005, 22:58

u mnie na kursie prowadzacy mial 5 dratycznych zdjec powypadkowych. zapytal czy wszyscy chca obejrzec. faktycznie dalo wiele do myslenia niektorym... osobowe volvo + ciagnik sidlowy volvo.. licznik zatrzymal sie na 180 w osobowce. ostatnie zdjecie przedstawialo zmasakrowana glowe odcieta od reszty ciala. :(... podobno na rownoleglym kursie jedna z kursantek chcaiala zrezygnowac z ubiegania sie o prawo jazdy jak i calego kursu po obejrzeniu tego materialu. Wg. mnie powinno sie wszystkim pokazywac takie zdjecia/filmy... szczegolnie tym najbardziej zapalonym czy recydywistom w materii lamanie przepisow. Moze jakies wielkie bilbordy ustawiac w newralgicznym miejscach? nie cxzarne punky a wielkie zdjecia zmasakrowanych samochodow czy tym podobnych... moze to by zmuszalo do odpuszczenia chociaz niektorych nogi z gazu.
pozdr.
jimorrison

prawo jazdy kat.B, 1 podejście
teoretyczny 1.07.2005=>zdany, praktyczny 21.07.2005=>zdany, odebrane 4.08.2005

Był: FSO Caro 2.0 DOHC, FSO Atu 1.6 OHV, FSO Caro 1.4 DOHC
Jest: FSO Caro 1.6 DOHC
Avatar użytkownika
jimorrison
 
Posty: 983
Dołączył(a): wtorek 03 maja 2005, 17:17
Lokalizacja: prohibicja


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 33 gości