Forum umiera

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Forum umiera

Postprzez eragon » piątek 09 czerwca 2017, 11:36

Po "odejściu" Szymona i zamknięciu wątku 500+ forum ginie w oczach.. Jeszcze wątek o łamanym próbuje gumik i sankila ciągnąć, ale to drgawki agonalne.. :wow:
A wystarczyło dyskutować. :spoko:
phpBB [media]
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Forum umiera

Postprzez klebek » piątek 09 czerwca 2017, 11:41

Wciąż jest sporo tematów w których ludzie dyskutują, po prostu nie ma tak zażartej dyskusji jak o rondach, ale jeśli wprowadzą nową ustawę to z pewnością będzie o czym rozmawiać. :D
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Forum umiera

Postprzez gumik » piątek 09 czerwca 2017, 11:48

eragon napisał(a):Jeszcze wątek o łamanym próbuje gumik i sankila ciągnąć

Chyba Ci się z kimś pomyliłem...
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Forum umiera

Postprzez eragon » piątek 09 czerwca 2017, 12:35

klebek napisał(a):jeśli wprowadzą nową ustawę

I będzie tam definicja ronda i zasady poruszania się po nim ?? Czemu nie piszesz pełnymi, zrozumiałymi dla wszystkich zdaniami?
Wierzysz w to ? Ja nie dożyję na pewno takiej regulacji, gdyby miała być to juz dawno temu. :hmm:
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Forum umiera

Postprzez klebek » piątek 09 czerwca 2017, 13:57

To, że Ty tego nie rozumiesz to nie znaczy, że nikt tego nie rozumie. I nie napisałem nic o żadnym rondzie, więc nie wiem skąd taki pomysł.
Napisałem o nowym projekcie ustawy, który był omawiany tutaj: viewtopic.php?f=4&t=40046
I o którym można przeczytać TUTAJ TUTAJ i TUTAJ.
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Forum umiera

Postprzez oskbelfer » piątek 09 czerwca 2017, 16:34

eragon napisał(a):Po "odejściu" Szymona i zamknięciu wątku 500+ forum ginie w oczach.. Jeszcze wątek o łamanym próbuje gumik i sankila ciągnąć, ale to drgawki agonalne.. :wow:
A wystarczyło dyskutować. :spoko:


To Szymon "umarł" :wow: ?
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Forum umiera

Postprzez PraktykRuchu » sobota 10 czerwca 2017, 00:07

Forum umiera, bo nie ma obrzucania się błotem? :P
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Forum umiera

Postprzez Cyryl » sobota 10 czerwca 2017, 05:17

niechęć do wypowiadania się wynika też z innej przyczyny. część tematów lub umieszczanych tam wypowiedzi jest nie po to by dyskutować, ale po to aby udowodnić swą wyższość lub głupotę innych.
a to nie ma nic wspólnego z dyskusją.
wielokrotnie pisałem wypowiedź w dziale sytuacje na drodze, ale jak pomyślałem sobie, że spowoduje to użeranie się z agresję, kasowałem.

mam wielu znajomych z którymi mam odmienne poglądy, co nie przeszkadza mi z nimi rozmawiać, dyskutować i zachować przyjazne relacje.
tutaj jesteś albo krótkotrwałym sprzymierzeńcem, najczęściej dlatego, że jesteś w temacie wrogiem mojego wroga lub najczęściej wrogiem.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forum umiera

Postprzez jasper1 » sobota 10 czerwca 2017, 08:17

Cyryl, w samo sedno. :spoko:

Mnie się już nawet nie chce odpowiadać na elementarne pytania osób uczących się do egzaminu, bo zaraz przyjdzie jakiś troll, który będzie przez dziesięć stron tworzył osobiste PRD, a ja będę tracić czas i mu odpowiadać na te jego wymysły z poczucia odpowiedzialności za kogoś, komu udzieliłam odpowiedzi.

Eragon, fora umierają, niektóre jeszcze szybciej niż to (i dziwie się, że nie jest to przedmiotem Twojej troski :wink: ), z powodu trollingu, hejtu i kryptoreklamy, a nie z powodu zamknięcia jakiegoś wątku czy bana na stałe dla któregoś z użytkowników.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04

Re: Forum umiera

Postprzez klebek » sobota 10 czerwca 2017, 10:57

Jeśli chodzi o hejty i kryptoreklamy to robię co mogę, żeby to usuwać. :) Ale to prawda-od kilku lat jest zdecydowana tendencja spadkowa jeśli chodzi o fora, ludzie zaczynają korzystać z nich coraz mniej.
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Forum umiera

Postprzez PraktykRuchu » sobota 10 czerwca 2017, 18:29

Fejsbuki robią swoje. Ludzie dobrowolnie uzależniają się od jankeskiego monopolu. :( Z drugiej strony - może admini powinni wykorzystać potęgę socjalmediów i jakoś zintegrować forum z FB i Twitterem...
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Forum umiera

Postprzez klebek » sobota 10 czerwca 2017, 18:54

Mamy i twitter i FB, ale na każdym medium są inni ludzie :wink:
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Forum umiera

Postprzez eragon » sobota 10 czerwca 2017, 19:00

PraktykRuchu napisał(a): nie ma obrzucania się błotem?

No właśnie, tak to ruch był w interesie.. :lol: :lol:
oskbelfer napisał(a):Szymon "umarł"

Tak samo "umarł" jak "odszedł" .. :hmm:
Cyryl napisał(a): nie po to by dyskutować, ale po to aby udowodnić swą wyższość lub głupotę innych.

Ha, prowda..
Cyryl napisał(a):tutaj jesteś (...) najczęściej wrogiem.

Dokładnie..
jasper1 napisał(a):fora umierają, niektóre jeszcze szybciej niż to (i dziwie się, że nie jest to przedmiotem Twojej troski

Ależ jest, jeśli tylko tam mam udzial.. :spoko:
PraktykRuchu napisał(a):zintegrować forum z FB i Twitterem

Już widze jak na forum twój komentarz jest powiązany z kontem na FB.. Niektorzy chyba coś z tym mają, bo np. Robert Prokopiuk to imie i nazwisko, ale czy prawdziwe ?? ale nie mnie weryfikowac, dla mnie to tylko ciekawostka. :roll:
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Forum umiera

Postprzez Cyryl » sobota 10 czerwca 2017, 19:54

fora umierają też z innych powodów.
po jakimś czasie wszyscy się dobrze znają, znają też poglądy innych użytkowników i dalsza dyskusja traci sens.
fora utrzymują nowi użytkownicy, stawiający nowe pytania, mający inne poglądy i poruszający problemy, które innym umknęły niezauważone.
natomiast tu każdy nowy traktowany jest albo jak intruz albo jak dobry powód do nowej wojny.
Jasper 1 ma rację: wchodzący nowy, zielony człowiek zadaje proste pytanie, a w odpowiedzi otrzymuje 10 stron karczemnej dyskusji, która kończy się zwykle kłótnią o skrzyżowanie o ruchu okrężnym lub o chamstwie egzaminatorów.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forum umiera

Postprzez PraktykRuchu » sobota 10 czerwca 2017, 21:07

klebek napisał(a):Mamy i twitter i FB, ale na każdym medium są inni ludzie :wink:



Twitter, i FB, ale żadnej integracji pomiędzy nimi a forum.
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Następna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 79 gości