Buty

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Buty

Postprzez oswaldo89 » czwartek 23 sierpnia 2018, 17:27

Obecnie nie ma to dla mnie znaczenia, ale jako początkujący kierowca zawsze jeździłem tylko w jednym rodzaju obuwia - bo w innych się bałem.
oswaldo89
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 21 sierpnia 2018, 20:07

Re: Buty

Postprzez Shellthorn » wtorek 28 sierpnia 2018, 11:06

Witam, praktycznie rzecz biorąc trzeba ogarniać jazdę w każdym obuwiu (niezależnie od grubości podeszwy). Nie raz prowadziłem w ciężkich butach roboczych i nie było to przeszkodą. Bardziej chodzi o przyleganie obuwia do stopy, a nie grubość podeszwy. Wolę jak pisałem wcześniej jechać w grubych butach roboczych z podeszwą np. 3 cm, niż jechać w klapkach basenowych, w których stopa jest zwyczajnie luźna.
Shellthorn
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 28 sierpnia 2018, 10:06

Re: Buty

Postprzez kate0wawa » wtorek 15 października 2019, 10:45

Najlepiej jest mi prowadzić samochód w trampkach typowych z bazarku, ale z kolei mój mąż woli zdecydowanie prowadzić w sportowym obuwiu. Ostatnio kupilam mu buty z miękka podeszwa w sklepie 11teamsports i sobie bardzo chwali. Uzywa ich właściwie tylko i wylacznie do jazdy, a do pracy przebiera w buty garniturkowe :) :D
kate0wawa
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 15 października 2019, 10:29

Re: Buty

Postprzez zofialipska » czwartek 28 listopada 2019, 15:56

Pamiętam minę mojego instruktora, jak na pierwszą jazdę przyszłam w szpilkach (prosto z pracy) :D
zofialipska
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 26 lipca 2019, 13:56

Re: Buty

Postprzez glaczek » sobota 21 listopada 2020, 13:22

zawsze mozesz wziąść na przebranie to raczej nie powiino z niczym kolidować chodź zalezy na jakiego instruktora trafisz
glaczek
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 14 listopada 2020, 13:24

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości