Dziwny problem z egzaminmem teoretycznym wewnętrznym

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Dziwny problem z egzaminmem teoretycznym wewnętrznym

Postprzez Kursant2020 » piątek 28 sierpnia 2020, 19:58

Witam
Mam problem ze zdaniem wewnętrznego egzaminu teoretycznego pomimo faktu że zdałem go już 4 razy :twisted: (tak przynajmniej by wynikało z aplikacji zdamy to bo na niej zdaje się w moim OSK )
1 raz w czerwcu około tydzień przed pierwszymi jazdami miałem wtedy 69 punktów .

Dzisiaj czyli 28.08.2020 jestem już tydzień po wyjeżdżeniu 30 godzin praktyki (2 miesiące minęły od pierwszego egzaminu ) zdawałem 3 krotnie osiągając 2x 68 punktów i raz 72 punkty ale w moim OSK właściciel i zarazem mój instruktor twierdzi że nie zaliczyłem egzaminu bo on do zdania wymaga 74 punkty bo taki ma regulamin w OSK ....
No i puki co nie mogę nawet podejść do wewnętrznego egzaminu praktycznego z powodu nie zaliczenia egz. teoretycznego....
(teorie mam opanowaną na 99.5 % to znaczy ostatnie 20 testów na aplikacji z której się uczę w portalu prawo-jazdy-360 zdałem wszystkie ale nie jestem bezbłędny bo tylko 5 razy miałem 74 pt więc raczej coś tam umiem z tej teorii )

Puki co te 3 dzisiejsze próby zdania wewnętrznego egzaminu teoretycznego miałem gratis ale w przyszłym tygodniu będę znowu próbował i prawdopodobnie będę już musiał płacić 20 zł jak dobrze pamiętam za każdą nie udaną próbę.

Mam pytanie do egzaminatorów/instruktorów i innych znawców tematu czy taka praktyka tego OSK jest zgodna z Polskim prawem ?
Kursant2020
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 28 sierpnia 2020, 18:16

Re: Dziwny problem z egzaminmem teoretycznym wewnętrznym

Postprzez Marcel2727 » czwartek 24 września 2020, 19:16

:help:

Ciągną Cię na pieniądze.
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: Dziwny problem z egzaminmem teoretycznym wewnętrznym

Postprzez szerszon » czwartek 24 września 2020, 19:41

Kursant2020 napisał(a): bo taki ma regulamin w OSK ....
Może sobie...chociaż dziwnym jest, że przy takim ruchu jaki teraz jest odwala takie numery.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Dziwny problem z egzaminmem teoretycznym wewnętrznym

Postprzez Kursant2020 » wtorek 10 listopada 2020, 18:38

No więc jak pisałem wcześniej żeby podejść do egzaminu wewnętrznego praktycznego musiałem zdać wewnętrzny egzamin teoretyczny bezbłędnie na 74 punkty co mi się udało... (zdałem ten egzamin wielokrotnie w sumie ale tylko raz na 74 punty ...)
Niestety nie zdałem egzaminu wewnętrznego praktycznego choć w sumie nie wiele mi brakowało .
Obiektywnie rzecz ujmując 30 godzin kursu podstawowego okazało się dla mnie za mało i będę potrzebował jazd doszkalających dodatkowych z 10 godzin jeszcze a może i więcej ale to już w innym OSK.
Jestem z tych kursantów co przed kursem nigdy wcześniej nie jeździli samochodem i dodatkowo duży stres utrudniał mi naukę .
Szkolenie praktyczne z powodu najpierw problemów zdrowotnych a teraz sytuacji z korono wirusem będę kontynuował dopiero w przyszłym roku jak się sytuacja unormuje .
Jako że mam zdany egzamin teoretyczny wewnętrzny i opanowaną teorię BDB to mimo wszystko poszedł bym zdać do WORDu egzamin państwowy teoretyczny tyle że po zakończonym kursie podstawowym nie mam żadnego potwierdzenia na piśmie że szkolenie teoretyczne i praktyczne odbyłem ...

Mam jeszcze kilka pytań do znawców tematu a zwłaszcza do instruktorów z OSK .

1 Ile czasu zgodnie z przepisami prawa ważny jest egzamin teoretyczny wewnętrzny zdany w OSK ?
Pytam bo w tym OSK co zdawałem ważny jest zdaje się 2 miesiące tylko .....

2 Karta kursanta czyli ta karta z przeprowadzonymi zajęciami teoretycznymi i praktycznymi na kursie do kogo należy ?

Pytam bo wyczytałem w internecie że powinna należeć do kursanta a do OSK wtórnik ale jak chciałem żeby mi ja właściciel/instruktor OSK dał to twierdził że nie może bo karta należy do OSK i może bym ja zapomniał lub zgubił a internet kłamie bo karta na 100 % należy do OSK a nie do kursanta a ci co twierdzą inaczej to kłamią lub nie znają się..
Zastanawiam się czy takie są przepisy prawa czy może w tym OSK co się szkoliłem właściciel /instruktor wymyślił sobie własne przepisy dobre dla siebie ?

3 Wiem że można z pominięciem OSK pójść na egzamin państwowy teoretyczny do WORDu ale zdaje się że potrzebne jest jakieś potwierdzenie że odbyło się szkolenie z pierwszej pomocy z ratownikiem medycznym ? (takie szkolenie odbyłem w ramach szkolenia teoretycznego w OSK ale nie mam żadnego potwierdzenia )

4 Czy można gdzieś przez internet sprawdzić czy mój profil PKK został odblokowany przez OSK ?
Próbowałem poprzez info-car ale wyskakuje że nie prawidłowe dane pomimo że wpisuje prawidłowe...
Kursant2020
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 28 sierpnia 2020, 18:16


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości