HI FI

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: HI FI

Postprzez ks-rider » czwartek 04 kwietnia 2024, 15:22

Tydzien urlopu. :mrgreen:

Doszedlem do wniosku, ze jednak ta welne kamienna nie wsadze w plastikowe worki, bo te w jakiejs czesci odbijaja tony wysokie. Kupilem material ipostanowilem uszyc " worki ". Problemlezal w tym, ze nie posiadalem maszyny do szycia. Maszyne kupilem uzywana, co prawda ponad 70 minut zajelo mi jej ustawienie. No i zaczalem szycie.

Wczoraj okolo 12:00 zaczalem i dzisiaj okolo 12:00 skonczylem, zwlaszcza, ze zabraklo mi materialu. Uszylem 6 " workow ". Dwa musze jeszecze uszyc.

Niestety stolarz nie wyrobil sie z deseczkami ale w Piatek mam je odebrac. Suma sumarum bede mial 6 sztuk. Jutro bedzie odsluch, zwlaszcza, ze dzis przyszly moje kolumny z Firmy Wilk Audio Projekt ( gosc ma kanal na YT, polecam ogladniecie ).

Jutro napisze cos wiecej jak to wypadlo.


:wink:
ks-rider
 
Posty: 3796
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: HI FI

Postprzez Cyryl8 » czwartek 04 kwietnia 2024, 16:39

uważaj tylko abyś szyjąc nie pomylił się i zamiast worków nie wyszły Ci torby, bo wtedy puścisz się z torbami.
Cyryl8
 
Posty: 2436
Dołączył(a): czwartek 25 marca 2021, 06:59

Re: HI FI

Postprzez ks-rider » piątek 05 kwietnia 2024, 11:09

Kak zwal, tak zwal ! :mrgreen:

Wczoraj w ostatnim " worku " zbyt blisko konca materialu przeszylem i okazalo sie, ze na 15 cm jest dziura. Zszylem wiec recznie, bo maszyne mialem juz " spakowana ".

Wczoraj tez przyszly z " tuning'u " 7 regalowe kolumny Denon'a. Z zewnatrz mialy slady uzytkowania.

Firma b. ladnie je odnowila i polakierowala takim czarnym matowym delikatnym barankeim.

Mialem podlaczyc dopiero dzisiaj, alenie wytrzymalem i podlaczylem wczoraj.

Fakt, ze bass trzeba bylo delikatnie podkrecic. Wzgledem kolumn stojacych wypadaja moze delikatnie " gorzej " ale mimo tego, graja rewelacyjnie jak na swoje gabaryty. Mysle, ze warto bylo w nie zainwestowac.

Ustawilem je na tych wiekszych kolumnach podstawkowych, dzisial lub jutro podlacze je wszystkie razem do kupy, zobaczymy, jaki bedzie efekt akustyczny. :mrgreen:

Zaraz ide wlozyc welne kamienna w ostatni worekirobie probe odsluchowa :mrgreen:


:wink:
ks-rider
 
Posty: 3796
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: HI FI

Postprzez Cyryl8 » piątek 05 kwietnia 2024, 15:11

zrób zdjęcia, bo to ciekawe.
Cyryl8
 
Posty: 2436
Dołączył(a): czwartek 25 marca 2021, 06:59

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 138 gości