Ręce mi opadły, jak to usłyszałem...

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Mefju » wtorek 29 lipca 2003, 15:04

10 lat czy 20, o swoje trzeba walczyc ;)
:: hh 4 life
Mefju
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa 10 lipca 2002, 12:16
Lokalizacja: Dlnsk

Re: Ręce mi opadły, jak to usłyszałem...

Postprzez Łakom » piątek 01 sierpnia 2003, 18:54

scorpio44 napisał(a):...... Nie przewidział tylko tego, że ów pan w tym czasie zacznie skręcać w lewo bez kierunkowskazu. Więc kiedy zaczął go wyprzedzać i zrównał się z nim, pan, który zaczął skręcać, przywalił mu w prawy bok
...

Scorpio sorry ale ta historyjka jest chyba zmyslnoa,..... ale nie o o mi chodzi..... np wyprzedzasz samochód jadą 80km/h ( przykładowo tym fiatem) jestes na wysokości jego lewych drzwi to dziadek ma przykładowo 60-70 km/h kto by z taką prędkością skręcał w lewo :?: :shock: dziadek by musiał zachamować i dopiero skręcić przy prędkości 30 km/h a nawet miej...
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez scorpio44 » sobota 02 sierpnia 2003, 00:28

Ty, Łakom! A może faktycznie jest zmyślona? :D :D :D Skąd ja mogę to wiedzieć? Powtarzam tylko, co usłyszałem. Ale zastanów się, o czym Ty mówisz! Dlaczego tamten miał mieć niby 70? Mógł mieć nawet 20. Skoro jedzie bez włączonego kierunku, to skąd wiesz, co on chce zrobić? I mój znajomy najzwyczajniej w świecie zaczął go wyprzedzać, nie przypuszczając, że ten zamierza skręcić.
scorpio44@o2.pl
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Apropos

Postprzez Girl behind the wheel » czwartek 14 sierpnia 2003, 09:19

Ludzie, ZAWSZE w takich przypadkach wezwać policję, nawet jak zanim przyjedzie zjedziecie żeby nie tamować ruchu, oznaczcie ułożenie pojazdów. Niby jak się spisze to wszystko ma być gut tylko coraz częściej słyszę o takich kwiatuszkach. Ludzie teraz jakieś niedobre.
Girl behind the wheel
 
Posty: 27
Dołączył(a): czwartek 14 sierpnia 2003, 09:14

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości