Forum Chat #1

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Forum Chat #1

Postprzez Cyryl8 » środa 23 czerwca 2021, 07:57

Blacksmith napisał(a):...Rozsiewasz nieprawdę...


możesz mieć metrykanie ile chcesz lat, ale z tego co piszesz psychicznie jesteś nastolatkiem-półdzieckiem.

w tym wieku lub na tym etapie rozwoju psychicznego takie osoby jak Ty chcą mieć przywileje dorosłych, ale obowiązki dziecka.

czyli egzamin jak dla dziecka, ale uprawnienia dorosłego.

są też ludzie, którzy od dziecka mają psychikę emeryta, także wiek faktyczny nie ma tu większego znaczenia.

każdy taki okres w życiu przechodzi, my mamy już to za sobą, Ty jeszcze nie.
większość z ludzi z tego (okres nastolatka) wyrasta, ale nie zawsze zgodnie z wiekiem biologicznym.
Cyryl8
 
Posty: 2436
Dołączył(a): czwartek 25 marca 2021, 06:59

Re: Forum Chat #1

Postprzez Blacksmith » środa 23 czerwca 2021, 14:11

szerszon napisał(a):Udowodnij

Sam nie mam jak udowodnić. Jedynie opcja to zapytanie moderacji.

Wyrażam zgodę (a nawet mam prośbę do moderacji) o udostępnienie informacji o moich skargach/zgłoszeniach na innych użytkowników.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2051
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » środa 23 czerwca 2021, 21:02

Blacksmith napisał(a):Sam nie mam jak udowodnić. Jedynie opcja to zapytanie moderacji.

.
Udowodnij, że ja byłem prowodyrem. Dociera?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez mp0011 » środa 23 czerwca 2021, 21:29

a mało to szerszon tematów, gdzie toczy się normalna dyskusja, a nagle wchodzisz i obrzucasz gównem i wyzywasz...?
  • Zakręt - jazda łukiem, niezależnie od jego promienia, nie jest zmianą kierunku jazdy w rozumieniu UPRD, chyba że znaki stanowią inaczej.
  • Jazda Prosto - oznacza w rozumieniu UPRD jazdę bez zmiany kierunku jazdy, niekoniecznie w linii prostej.
mp0011
 
Posty: 2449
Dołączył(a): poniedziałek 23 marca 2015, 01:15

Re: Forum Chat #1

Postprzez Blacksmith » środa 23 czerwca 2021, 23:32

szerszon napisał(a):Udowodnij, że ja byłem prowodyrem. Dociera?

Mało było tematów gdzie krytykowałem WORD, egzamin czy łuk a Ty zaraz wyskoczyłeś jak Filip z Konopi i o niemotach, ZPD, itd.? A wystarczyłoby napisać kulturalnie. Ale ty nie potrafisz.

mp0011 napisał(a):nagle wchodzisz i obrzucasz gównem i wyzywasz...?

Z nim jest coś nie tak, że tego nie dostrzega. A taki Cyryl pisze, że to ja "półdziecko". Zresztą Cyryl powoli idzie w jego ślady.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2051
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » środa 23 czerwca 2021, 23:46

mp0011 napisał(a):a mało to szerszon tematów, gdzie toczy się normalna dyskusja, a nagle wchodzisz i obrzucasz gównem i wyzywasz...?
Od pewnego czasu tak. Wkraczam i nie obrzucam gównem, tylko dobitnie udowadniam, kto jest debilem. A że ci się parę razy dostało. To pisz z sensem, a nie pierdoły pedalarzy. Mam gdzieś twoje rozterki. Nigdy nie krytykowałem merytorycznych postów.
Ostatnio zmieniony środa 23 czerwca 2021, 23:51 przez szerszon, łącznie zmieniany 1 raz
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » środa 23 czerwca 2021, 23:50

Blacksmith napisał(a):
szerszon napisał(a):Udowodnij, że ja byłem prowodyrem. Dociera?

Mało było tematów gdzie krytykowałem WORD, egzamin czy łuk a Ty zaraz wyskoczyłeś jak Filip z Konopi i o niemotach, ZPD, itd.? A wystarczyłoby napisać kulturalnie. Ale ty nie potrafisz.

Ponieważ krytykowałeś bez sensu. Za trudne dla ciebie pojechanie do tyłu? To fruwaj do taczki. Odpowiedni pojazd dla ciebie. Twoja krytyka zazwyczaj jest debilna, czyli trzymasz poziom. A jak wypisujesz debilizmy to nie oczekuj, że będę przyklaskiwał. Kulturalnie do takiego ćwoka jak ty nie dociera. Tu trzeba krótko i dobitnie.
Po prostu dobitnie określam stan twojej wiedzy. Jesteś idiotą.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez Blacksmith » czwartek 24 czerwca 2021, 04:00

szerszon napisał(a): nie obrzucam gównem, tylko dobitnie udowadniam...

Hahahahahaha :lol: :lol:
szerszon napisał(a):Mam gdzieś twoje rozterki...

A my mamy tym bardziej gdzieś twoją osobę
szerszon napisał(a): Za trudne dla ciebie pojechanie do tyłu? To fruwaj do taczki.

Nie twój zasrany interes gdzie ja jadę. Czy do przodu czy do tyłu. Dociera do kapuścianego łba?
szerszon napisał(a):Twoja krytyka zazwyczaj jest debilna

Ale nigdy merytorycznie do niej się nie odnosisz. Jak mnie egzaminator popędzał na łuku bo hrabiemu deszczyk padał, to dla ciebie to OK. A prawda jest taka, że.............. jak zasraniec bierze kasę za moje opłaty to niech czeka bo taki jego zasrany obowiązek!!! Tak jak twój zasrany obowiązek instruktorze z morskiej pianki być miłym dla kursantów bo inaczej g**no będziesz swoje woził a nie kursantów i na zbity łeb z OSK wylecisz.

I teraz napisze coś co już dawno chciałem ci napisać ale się jakoś powstrzymywałem... Chyba od kursantów TY sam zje*y dostajesz za nieudolność, że tak tu wypisujesz farmazony. Jesteś osobą zaburzoną emocjonalnie, nie panującą nad emocjami. Wyżywającą się tutaj za fatalną zdawalność w twoim osk. Bardzo mi przykro... co poradzę.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2051
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Forum Chat #1

Postprzez gumik » czwartek 24 czerwca 2021, 07:35

mp0011 napisał(a):a mało to szerszon tematów, gdzie toczy się normalna dyskusja, a nagle wchodzisz i obrzucasz gównem i wyzywasz...?

Tak na oko z 50%.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Forum Chat #1

Postprzez ks-rider » czwartek 24 czerwca 2021, 07:53

szerszon napisał(a):
ks-rider napisał(a):
Napisac go jeszcze raz od podstaw, zrobic konkrety nie pozostawiajace absolutnie zydnych mozliwosci na wlasne interpretacje.

:wink:
1. Nie da się wszystkiego przewidzieć. Inaczej mielibyśmy potężną encyklopedię i jeszcze trochę.
2. Podstawowym warunkiem uzyskania PJ powinna być umiejętność czytania ze zrozumieniem. A nie niemoty nie odróżniają kierunku ruchu od kierunku jazdy, czy drogi od skrzyżowania oraz zmiany pasa od jego przeciecia czy zajęcia.


Szerszon,

plisssssssssssssssssss, ludzie w kosmos lataja a Ty mowisz, ze sie nieda !

Da sie, tylko trzeba chciec !

Inna bajka, ze w PL nikt nie jest tym zainteresowany bo dzieki bledom w PoRD jest dowoln ainterpretacja ktora prowadzi do wypadkow czy wykroczen dzieki ktorym jakas tam kasa do budget'u skarbowego wplywa. i rubel sie kreci !

Mam mniej wiecej jakies porownanie miedzy PoRD'em a zbiorem praw niemieckich przepisow, wiec uwierz, ze da sie to napisac tak aby wiele rzeczy wykluczyc.


:wink:
ks-rider
 
Posty: 3796
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » czwartek 24 czerwca 2021, 19:42

ks-rider napisał(a):
Szerszon,

plisssssssssssssssssss, ludzie w kosmos lataja a Ty mowisz, ze sie nieda !

Ale tam nie ma rond i łamanego pierwszeństwa. Podaj konkrety. Bo teksty, że trzeba to...
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » czwartek 24 czerwca 2021, 19:53

Blacksmith napisał(a):Hahahahahaha :lol: :lol: .
I czego rżysz matole? Oczywiście, że ci dobitnie udowadniam, że jesteś kretynem. Ba...sam to robisz. Twoje uczucia wobec mojej osoby naprawdę mi nacią...jak można przejmować się opinią IDIOTY???
Do taczki buraku...płakałeś, że nie potrafiłeś pojechać do tyłu, bo sprzęgło, bo hamulec...to są podane przez ciebie dobitne dowody, żeś niedo.jeb mózgowy z ciebie jak malowany. Jeśli kiedykolwiek będzie encyklopedyczna definicja NM możesz śmiał wysyłać CV z postami z tego forum.
Nie widziałem egzaminatora popędzajacego. Nawet pozwalają na chwilę uspokojenia nerw np na górce. Po prostu jesteś IDIOTĄ, pierdołą, chodzącą flegmą, że pewnie i kamień by nie wytrzymał. Podejrzewam, że egzaminator miał chęć sprzedać kopa w dupę takiej piźdz.ie w rurkach tylko szkoda było mu butów. I nie powstrzymuj się. czasami trafiają się niemoty, ale takim sie uświadamia z kim jest coś nie tak. O moją zdawalność nie martw się. Takich niemot jak ty nie spotyka się tak często. Po prostu takie osoby muszą pojeździć wiecej. Natomiast ty, niedojdo pół życia musisz stracić, aby sie z taczką nie przewrócić.
I na koniec...nie zesraj się przy odpowiedzi.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » czwartek 24 czerwca 2021, 19:56

gumik napisał(a):
mp0011 napisał(a):a mało to szerszon tematów, gdzie toczy się normalna dyskusja, a nagle wchodzisz i obrzucasz gównem i wyzywasz...?

Tak na oko z 50%.
Kolejny bystrzak. Prowadzisz statystyki? Merytorycznie nie dociera. Tak jak inaczej zmusić do myślenia idiotę piszącą o "krótkim prawym zjazdowym"? Nie potrafiłeś podac przepisu na swój idiotyzm. Dlatego usiłuje zdopingować, abyś udowodnił, że nie jesteś idiotą.
Na razie ci się nie udało.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum Chat #1

Postprzez ks-rider » czwartek 24 czerwca 2021, 21:28

szerszon napisał(a):
ks-rider napisał(a):
Szerszon,

plisssssssssssssssssss, ludzie w kosmos lataja a Ty mowisz, ze sie nieda !

Ale tam nie ma rond i łamanego pierwszeństwa. Podaj konkrety. Bo teksty, że trzeba to...


Gdzie tego niema ?

Szerszon, Gdybym mial podac konkrety, to zajelo byto sporo czasu a tego niemam !

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3796
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Forum Chat #1

Postprzez szerszon » czwartek 24 czerwca 2021, 22:05

ks-rider napisał(a):
Gdzie tego niema ?

Szerszon, Gdybym mial podac konkrety, to zajelo byto sporo czasu a tego niemam !

:wink:
W Kosmosie.
Podaj ze dwa konkrety. Bo jak sie inaczej mam odnieść?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 81 gości