Terminowe prawo na... 2 lata :(

Porozmawiajmy o integracji w ruchu drogowym.

Moderatorzy: ella, klebek

Terminowe prawo na... 2 lata :(

Postprzez ellsworth » środa 02 lipca 2008, 11:00

Wczoraj, przy pierwszych zajęciach teoretycznych były badania lekarskie i ze względu na wzrok przyznano mi okres ważności na 2 lata.

Na lewe oko widze znacznie gorzej niż na prawe (wogóle badająca mnie straszyła, że nie moze być różnica większa niż 4 dioptrie między oczami, ale na szczęście tyle nie mam) i dostałem na 2 lata z tym, że powiedziano mi, że jezęli przyniose jakieś coś od okulisty (nie pamietam o co to chodziło, chyba jakieś badania) to zobaczymy czy da się na dłużej dać i w związku z tym mam pytanie czy teraz warto się rozbijać za tym orzeczeniem od okulisty (może mi ktoś powiedzieć o co konkretnie miałbym go męczyć?) czy też jest możliwośc by za te dwa lata na kolejnych badaniach dostać na 5 lat przedłuzenie, bo to jest z tego co się orientuje standardowy termin dla osoób z wadą wzroku?
ellsworth
 
Posty: 21
Dołączył(a): środa 02 lipca 2008, 10:44

Postprzez ella » środa 02 lipca 2008, 19:59

czy też jest możliwośc by za te dwa lata na kolejnych badaniach dostać na 5 lat przedłuzenie, bo to jest z tego co się orientuje standardowy termin dla osoób z wadą wzroku?

Nie jest to prawda. Osoby z wadą wzroku mogą otrzymac prawko na różne okresy, nawet prawko bezterminowe.
Tak więc i u ciebie jest mozliwość dostania następnym razem na więcej niż dwa taka.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Szkolenie niepełnosprawnych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości