uaktualniona baza OSK szkolących ON 21-03-2008 !

Porozmawiajmy o integracji w ruchu drogowym.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: uaktualniona baza OSK szkolących ON 21-03-2008 !

Postprzez Kamila19 » poniedziałek 16 kwietnia 2012, 01:05

SZKOŁA JAZDY SPEED w Bydgoszczy!
Szkolenia dla osób niepełnosprawnych:
- Samochód przystosowany do rodzaju schorzenia
( gałka na kierownice, Automatyczna skrzynia biegów, dzwignia gaz/hamulec na rękę)


SPEED

Bydgoszcz ul.Broniewskiego 10 ( oś. Błonie - obok komisariatu policji)

www.speed.bydgoszcz.pl Tel.509-767-336
Kamila19
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 16 kwietnia 2012, 00:56

największa baza adresów OSK szkolących ON

Postprzez autopol-serwis » sobota 28 lipca 2012, 08:58

zapraszam wszystkie osoby niepełnosprawne zainteresowane możliwością uzyskania prawa jazdy do serwisu http://www.on-prawojazdy.pl znajduje się tam największa, uaktualniana na bieżąco, baza adresów OSK szkolących Osoby Niepełnosprawne.
Ponadto zapraszam OSK, uczące ON do nieodpłatnego zamieszczania w wykazie swoich danych. Korzyść obopólna :spoko:
Avatar użytkownika
autopol-serwis
 
Posty: 324
Dołączył(a): czwartek 14 sierpnia 2003, 08:42
Lokalizacja: Kielpino k/Kartuz

Re: uaktualniona baza OSK szkolących ON 21-03-2008 !

Postprzez aprokop » czwartek 13 grudnia 2012, 00:02

Serdecznie polecam firmę DAKAR, której siedziba znajduje się w Opolu przy ulicy Kołłątaja. Firma ta umożliwiła mi, osobie niepełnosprawnej (amputacja lewej ręki i prawej nogi)profesjonalne przygotowanie do egzaminu, który udało mi się bezproblemowo zdać. Dzięki wyposażeniu firmy DAKAR w samochód posiadający automatyczną skrzynię biegów mogłem bez znacząco wyższych kosztów uzyskać prawo jazdy. Gorąco polecam!!!

PS. Nie wszyscy wiedzą, że istnieje taka możliwość a na prawdę warto przełamać napotkane w życiu trudności i dążyć do wymarzonego celu.
aprokop
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 12 grudnia 2012, 23:56

Poprzednia strona

Powrót do Szkolenie niepełnosprawnych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości